Jump to content

whitesox

Kasutajad
  • Sisu loend

    283
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by whitesox


  1. on olemas korralikud hantlid mul, päris mitu on , algul tegin väiksema raskusega, nüüd suuremaga kõvasti . mul ongi kindlad asjad mida ma teen, aga kas järjestus ka oluline? et mis järjekorras teha harjutusi ?

    Kõigepealt tee harjutused, mis nõuavad suuremat pingutust.


  2. ma mõtlen jah laadimist ja edaspidi ka.et kas ka puhkepäevadel peab võtma mõlemat.

    Laadimine: 5-7 päeva 4 x 5g päevas

    Alalhoidmine: 2-3 nädalat 2 x 5g päevas

    Võta koos 35g Dextroga (kiiresti imenduvad süsivesikud)

    Laadimise ajal võtsin puhkepäevadel ka. Alalhoidmise ajal seda ei teinud.


  3. tere, mõtlesin, et telliks Mass2. jõukas käind juba 2 aastat vist. areng on minuarust väga hea. hetkel kaal 63kg, pikkus 178cm, lihasmassi on üle keskmise kindlasti. selline asi, et toitumine on enam vähem õige, aga oleks vaja midagi peale trenni võtta. kas soovitate pulbrit või olen veel liiga noor? kui pole kindel kas toitumine õige, aga põhimõtteid tean, siis kas peaks ikkagi mingi kava võtma? aitäh.

    Kutt, sul on niigi kasvuaeg, ära jama nende pulbritega. Lihtsalt söö õigesti ja tee trenni! Kui selline pulbrimaania jätkub, siis peab nendele küll vanusepiirangu peale panema :D .


  4. kui mul on proteiin ja kreatiin eraldi siis kui ma seda võtan kas siis võib nad üheks koksiks kokku segada ja kas seda koksi peaks võtma ka puhkepäevadel kui trenni ei ole. käin muidu kolm korda nädalas jõusaalis.

    Võib küll kokku segada, aga lisa dextrot (glükoosi) ka, et nii kreatiin kui ka valk paremini imenduks. Kas sa muidu laed kreatiini või mis?


  5. Aga kuidas on lood magamisega kas see mängib ka piisavalt suurt rolli millal magama lähed kui trenni teed? toitumis kava tuleb kindlasti võtta, kuna olen alustaja siis hakkan käima jõukas sellisel kellajal kui inimesi pole, selle asja juures on aga 1 miinus kuna kangi võin ju valesti hakkata nühkima (tehniliselt), pärast noh nühin tühja.. :D

    Siis kas ennem jõukat jooksmine on hea mõtte et nagu soenduseks?

    Natuke jooksmist soojenduseks on ikka hea. Tõstab kehatemperatuuri, suurendab verevoolu töötavates lihastes, suurendab verevoolu südames, paned higinäärmed tööle jne. Külmalt pole tõesti mõtet rapsima hakata. Lisaks võid pärast soojendust ka soojendavaid venitusi teha.


  6. Muidu ma tahan küll ajateenistusse minna. Plaan minna ju elukutseliseks sõduriks päris. Aga seda ma kardan küll, et noorteajal jõusaalis pingutatu saab suure tagasi löögi:S

    Mõned on mulle rääkind, et kui rääkida pataljonis, et tõsiselt trenni oled juba aastaid teinud siis pidi isegi saama. Aga see esimesd kolmkuud on ju nii palju väljaõpet ja kas pärast õhtu jõuab ajaliselt ja füüsiliselt teha trenni? Keegi kes käinud oskab öelda äkki? Pärast vist läheb asi lebomaks ja siis peaks olema aega ja jõudu, ma loodan!

    Esimestel kolmel kuul ei lastagi paljudes pataljonides jõusaali. Noorteaeg on huvitav ja väsitav, aga pärast seda muutub olukord ja aega jääb rohkem üle, siis saad küll käia. Pärast noorteaega saab valku ka sisse viia :P


  7. oh my, no ega midagi, siis tuleb kolm kuud dieedil olla ja alles pärast seda saab jälle kasvama hakata :P :S paras huinamuina küll, kes krt tuleb ütlema, et sõjavägi teeb suureks, pigem toimub kaalulangus ja seda lihasmassi arvelt

    edit: üks asi veel mis tahtsin öelda, see ajab lausa naerma kui need kes seal käinud tulevad jutuga a la ma olen nüüd tugev, ega päevast päeva kätekõverdused ometi tugevaks tee, see ju lõpuks üks paras vastupidavuse treening ja muud jamad seal, tugev raskuse tõstmine tagab tugevaks saamise!

    Igastahes kui sa lähed ajateenijaks, siis valku sa sisse sahkerdada ei saa. Sama on igasuguste ravimitega. Aga v-b keegi toob sulle esimesel külastusajal ja asi õnnestub :lol:.


  8. Enamus teist ei ole kidlasti suurt kuulnud linajahust.

    Miks on see tähtis kulturistile-jõutõstjale-sportlasele üldse?

    Üldselt püüab iga sportlane toituda õigesti, jälgida mida ja kunas midagi süüa. Kõhuga on kindlasti meil kõigil aegajalt ernevaid seedimisprobleeme olnud.

    Linajahu aitab hoida melil kõhu korras, tulla toime kõigi nende meeletus koguses valkude, süsivesikute ja rasvadega, mida me endale sisse ajame.

    Linajahu on saadud linaseemnekoogi jahvatamisel. Linajahu erineb teistest jahudest limaaine ja oomega-3 rasvhapete rikkaliku sisalduse poolest. Need korrastavad inimese organismis seedekulgla tegevust ja kolesterooli taset vees.

    100g toodet sisaldab:

    · Valke 35,2g, sellest asendamatuid 11,3 g

    · Rasvu 13,1g, sellest oomega-3 rasvhappeid 7,5g

    · Süsivesikuid 45,7g, sellest kiudaineid 22,4g

    · Kalorsus 1290 kj / 308 kcal

    Tarvitamine:

    2-3 teelusikatäit klaasi keefiri, jogurti või mahlaga. Maitse järgi lisada suhkrut. Mõnus suutäis hommikul seedekulgla äratamisel ja immuunsüsteemi käivitamisel.

    Võib lisada küpsetistele ja pagaritoodetele 4-5% kuivast massist.

    Võib kasutada linaseemnete asemel keedise valmistamisel:

    3 teelusikatäit linajahu ühe klaasi vee kohta, nõrgalt keeta 10minutit, jahutada. Tarvitatakse seedekulgla häirete ravimiseks enne söömist 2-3 korda päevas.

    Juba mitu aastat olen lisanud seda oma trennijoogile. Kilo hind on umbes 90.- krooni.

    Head tarvitamist ja kõhud korda!

    Linaseemned sisaldavad mürgist sinihapet, kuidas on lood linaseemnejahuga?


  9. Kui on võimalik korralikult süüa, siis tasub loomulikult eelistada seda!

    Algajale on vaja ikka kõik ilusti lahti seletada, äkki saab aru, et enne trenni pole vaja üldse süüa...:P

    Nojah, midagi peab ise ka ikka teadma. Aga igaksjuhuks võib ikka üle korrata. Samas algajad on väga maiad sheikide peale, sellepärast tuleb tavalist toitu ka propageerida :lol: .


  10. Miks ütled, et enne trenni pole vaja? Ega tühja kõhuga trenni ju ei lähe.

    Kui sheiki ei võta, siis pead kindlasti valke ja pika ahelaga süsivesikuid enne trenni sööma. Muidu ei jõua trennis midagi teha. Mis kasu siis peale trenni kõvast valgu-süsivesikute pommist on, kui trennis midagi liigutadagi ei jõudnud?!?!

    Noo ma sööks enne trenni umbes tund või nii korraliku ja täisväärtusliku eine. Ainult jookide peal ka ei maksa elada ju :P .


  11. Usu mind, kama on tegija!

    Tegijad kulturistid/jõutõstjad sellest eriti ei räägi, sest kõik nad on ju äriga seotud. Igasuguste massilisalate müük langeks tohutult, kui kõik hakkaksid oma jõujookide hulka kamajahu segama! :lol:

    Täitsa võimalik :P


  12. Trennipäeval teeksin nii: hommikul 5g(kuhjaga teelusikatäis) kreatiini koos 50g(100ml) dextroga, umbes tund enne trenni 35g(100ml) herat koos 50g(100ml) malto6`ga, pärast trenni 35g herat, 50g dextrot ja 50 maltot.

    Ma sooviks paari asja teada :P . Kas liiga palju süsikaid ei saa? Kui võtta tund enne trenni 35g valku ja pärast trenni 35g valku, kas keha ikka omastab korraga nii palju? :lol: Äkki on selline tarbimine lihtsalt valgu raiskamine.


  13. Vot :P juba läheb:D

    aga kui ma tahan massi tõsta siis peab ju enne trenni ja pärast trenni valku võtma..aga mis siis dextroga saab?ikka sama et peale trenni?

    Et massi tõsta pead sa looma moodi sööma kõigepealt :lol: . Kui plaanis on laadida, siis võta kreatiini nii nagu soovitasin ehk neli korda päevas ja kõige mõistlikum oleks üks nendest kordadest võtta pärast trenni koos valgu ja süsikate sheigiga, sest sheigis on vajalikud süsikad olemas, et kreatiini paremini omastada. Enne trenni pole tarvis valgusheiki teha, võta parem pärast treeningut, sest siis valgu ja süsikate sheik taastab ja lihastel on mille arvelt kasvada. Soovitan osta ka maltodekstriini, et teha sheik, kus oleks 30g vadakuvalku, 30g maltodekstriini ehk aeglasi süsivesikuid ja 30g glükoosi(dextro) ehk kiireid süsivesikuid. Aga ei pea muidugi :lol: .


  14. Kuna mul on praegu nn massiperiood, siis hommikul teen 1,25l pudelisse valmis joogi: 80g kamajahu, 70g maltotekstriini, 40g glükoosi, 30g vadakuvalku,

    30g sojavalku, 7g kakaod, 10g linajahu, 7g õietolmu. Enne magamaminekut 30g kaseiini ja tavaliselt lisan sinna veel 25g kama ka, pluss supilusikatäis rapsi- oliiviõli segu. Vahepeal ostan mõne uue toidulisandi ka veebipoest prooviks, et olla kursis mis häid aineid jälle avastatud! :P

    Eesmärk on saada siiski u 110 kiloseks loomaks :lol: Mitte mingisuguseks pekimaoks aga mõõtmed võiks järgmised olla: rind 132cm, biitseps 46cm, kõht 98cm, reis 68cm, säär 45cm. Sellega oleks täitsa rahul, siis oleks selles vallas eesmärk nagu täidetud! :lol:

    Ma usun endasse ja kui tervis vastu peab, siis ka saavutan selle.

    Jõudu kõigile!

    Nonii, ma proovin ka su retsepti. Jook siis järgmine: 40g kamajahu, 30g vadakuvalku, 30g dextrot ja 30 maltot, pluss 5g kreatiini. Ja see kõik 700ml sheikrisse. Loodan, et kamast kasu ka on ;). Eesmärgiks on massi ja jõudu kasvatada.


  15. Aitäh vastuse eest!!

    Aga kui sa tahad laadida kreatiini, siis tuleb esimese 5-7 päeva jooksul 4x 5g kreatiini võtta. Soovitavalt koos 30g dextroga.

    Alalhoidmiseks tuleb 2-3 nädalat võtta 2 x päevas 5g kreatiini koos dextroga. Kui sa otsustad laadimise kasuks, siis tee ikkagi pärast trenni valgu ja süsikate sheik, suhtega 1:2, mis aitab organismil taastuda ja lihastel areneda.


  16. Am I stupid or somenthing, aga ma ei saa ikkagi aru, kas see sobib ka trennijärgseks taastusjoogiks?

    Osta pakk valku ja süsivesikuid, sega vahekorras 1:2 ja saad trennijärgse taastusjoogi. Ei ole vaja mingeid toidukorra asendajaid. Kui tahad just kasutada USN tooteid, siis osta USN 100% WHEY PROTEIN ja mingi teise firma süsikad, sest USN vist ei tooda süsivesikuid.

    Siin foorumis on trennijärgsetest sheikidest palju juttu. Ole hea ja uuri :)


  17. Aga see taastusjook ei ole?

    Oih, ma vaatasin, et jutt käib USN Muscle Fuel Mass´st :)

    Aga siiski, loe seda

    Manufacturer's product description

    USN's Muscle Fuel is an advanced engineered meal replacement formula that is designed for active people who demand the benefits of top quality proteins, complex carbohydrates, and nutrients for optimum health and muscle performance.

    Who should use it?

    Anyone wanting to replace a meal while following a calorie restricted diet.

    Any individual whose main goal is to lose body fat fast

    Any person overweight, diabetic and others in search of a sugar-free meal replacement.


  18. Oskab keegi öelda midagi selle aine kohta? A ja kas seda tasub algajal ka tarbida? Oleks suht kiiresti vaja teada, sest varsti läheb ostmiseks, kui läheb... :)

    See on ju toidukorra asendaja. Milleks sulle kui algajale see? Parem kasvata lihast õige toitumise ja kõva trenniga. :D

    Aga samas kui cash´i jätkub, siis miks ka mitte :D


  19. Tere,

    mõtlesin pikalt ja otsustasin siia kirjutada. Ütlen kohe ette ära, et olen algaja kuid motivatsioon on olemas ja loodan, et oma postitusega puitu ei pane :)

    Olen 20; kaalun 50 kg (jõuludega tuli kuidagi 5 kg juurde); pikkust 165 cm

    Ilmselgelt alakaalus aga tervis korras ja see kaal sobib kõige rohkem ka mulle endale. See kaal on ühtlasi püsinud ka viimased 2 aastat kohe kindlasti.

    Tahaksin aga hakata kodus kindlatel aegadel trenni tegema hakata...kuid mis see oleks? Ning kui tihti? Mõni kord satuksin ka ujuma...eesmärki kui sellist konkreetselt püstitada ei oska, tahaks vaid keha sportlikumale tasandile viia ja aktiivsem olla...

    Toitumiskava mul ei ole kuid korralikud söögikorrad on olemas ja püüan üldse toitumist jälgida, et kõike liiga palju ei saaks...

    Aga loodan, et keegi oskab natukene koduse treeningu osas abiks olla :D

    Kas sul on mingid vahendid ka, millega sa plaanid kodus treenida?


  20. Kõik oleneb põhjendusest.

    Asi selles, et mõningatel siinviibijatel on huvitav sinu trennikäiku jälgida. Siin foorumis on varem ka mingi eksperimendi puhul blogi kirjutatud, et teised ka saaksid teada kui kasulik või kahjulik mõni eksperiment on ning lugeda isiku arengust jne. Informatsioon, mis korralikust blogis võib saada, on üsnagi huvitav. Võimalik, et aitad ka teisi ülekaalulisi noori, kes tahavad ka vormi saada. Blogil võib suur mõju olla :)

×