Jump to content

whitesox

Kasutajad
  • Sisu loend

    283
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by whitesox


  1. Käisin arstlikus komisjonis 19. märtsil ja siis öeldi, et esimesed vabad kohad on olemas sügisel 2010. Tundub, et nad on päris hoolega mehi teenima kutsunud. 2010 sügis peaks põhimõtteliselt olema võimalus neile, kes lõpetavad gümnaasiumi juunis 2010. Kuna väga paljud vanemadki mehed ootavad järjekorras, siis ei teagi kas neil üldse sellist võimalust on...minna kaitseväkke kohe pärast keskkooli lõppu.

    Et pärast keskkooli lõpetamisest järgneval sügisel ajateenistusse minna, peab juba talvel asja ajama hakkama. Suve alguses on juba hilja. See ka, et 1988-1989. aastal oli beebibuum, mis tähendab, et tulevatel aastatel on ajateenistusse astujaid rohkem kui varem, mille tõttu paljude teenistusaeg lükatakse edasi.


  2. Aga mina kuulun juba hetkel ettevõte juhatusse, samuti olen omanike ringis. Mis ma siis tegema pean, juhatusest ära tulema ja ettevõte hätta jätma või ? :D

    Keegi ei uuri põhjalikult ajateenija tausta. Ära nii palju ka muretse. Aga kui sa jääd tööle pärast ajateenistust, vot siis küll ei tohi kuskil juhatuses, firmas jne olla. Ja no kammoon, mida nad sulle ikka teevad, nemad vajad sind, mitte vastupidi.


  3. Okei suur aitähh sulle :D)

    Kas umbes nii, et kell 17.00 lähen trenni siis 16.00 võtan seda või vahetult enne trenni ja siis kohe peale trenni sisse?

    Tean, et lollid küsimused aga tahan et kõik oleks täpselt perfektne :):D

    Enne trenni poolteist tundi või tund söö parem korralik kõhutäis ja pärast trenni võtta valk+süsikad pulbri näol.


  4. Olen teinud sellist varianti:

    200 ml vahukoort

    200g rasvata kohupiima

    suhkrut maitse järgi

    törts kookoskoort/kookospiima

    Keele viib alla ja kilod tulevad... lausa mühinal :D

    Lisasin ka 50g kookoshelbeid, mis tegi segu veelgi maitsvamaks ja kasulikumaks.


  5. Ameerikas läbi viidud uuring tuvastas, et punase liha innukas söömine päädib suure summaarse terviseriskiga. Just sellise tõdemuseni jõudsid USA riikliku vähiinstituudi teadlased dr Rashmi Sinha juhtimisel, kuid olid analüüsinud enam kui 500 000 inimeselt (vanuses 50–71) kogutud andmeid nende toitumisharjumuste ja tervisekäitumise kohta.

    Selgus, et kõige aplamaid lihasööjaid (150 grammi või rohkem päevas) ähvardab suurim oht järgmise kümne aasta jooksul surra, kirjutas ABC Science Online.

    Punase liha söömine tõi kaasa tõusu nii üldises surmatõenäosuses (31-protsendise tõusu meeste ja 36-protsendise naiste suremuses) kui ka väljavaadetes surra vähki või südame-veresoonkonnahaigustesse. Sinha järeldas, et kui suurimad lihasööjad oma isu natukenegi piiraks, võimaldaks see vältida enam kui kümnendikku kõigist surmajuhtumitest.

    Uuringu kriitikute sõnul jäeti seekord aga tähelepanuta kiudainete roll teadustöö aluseks võetud inimeste menüüs. Nimelt vähendab kiud­ainerikaste toiduainete manustamine mitmeid terviseriske ning on võimalik, et punase lihaga maiustamine ei ole ohtlik, kui see on tasakaalustatud teist laadi toiduga.

    Link

    Värisege, lihasööjad! :D:)

    Viimasel ajal on ameerika teadlased eriti geniaalsete uurimustega välja tulnud. :D


  6. Ühesõnaga tasub end ära ja polegi müüt! Ise soetasin ka endale, aga sellega treenimine vajab harjumist (keerulistema harjutuste puhul on raske peal püsida :rolleyes: ). Muidu on mugav küll, halba ei saa midagi öelda.


  7. kas võib asi sellest tingitud olla, et postiindeks oli vale?

    Nad peaks ju nägema, et Kuressaarde on tellimust ja mitte viima seda kuskile Petseri äärsesse kohta vms...

    /double post. sorry

    Mulle tuli kiri nädal aega, sest indeks oli vale, aga aadress õige.

    Järgmine kord soovtan sul Eesti Posti kullerteenust ELS kasutada: pakk toimetatakse sinuni juba järgmisel päeval, ega jää postkontorisse seisma.

    Ma tellisin kolmapäeval ühe toote ja täna (esmaspäeval) jõudis minuni postisaadetise saabumise teade. Jama selles, et L-P on postkontor suletud ja E-R on lahti ainult 9.00-13.30. Ei teagi kuidas paki kätte saan. Nüüd kirun, et ELS-i ei kasutanud! :P

×