Jump to content

Milehigh

Kasutajad
  • Sisu loend

    170
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Milehigh postitused

  1. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

    Nõustun Frodoga. Mõttetu on mängida mingit tõusikut (BOLT) . Oled parim siis ole,mitte ära tõmble. Eriti veel kui mees võib olla kõndiv keemialabor mis igahetk plahvatamas. Ja kui välja tuleb et steroidid siis pole siin mingist inimvõimete piirist juttu,parimal juhul keemia võimete piirist. Mainin ka ära et mind ei kõiguta see kui keegi tuleb mind steroidide liigses mahategemises süüdistama vms. Igal inimesel oma arvamus mida ta kaitseb ja ongi kõik.
  2. Küll nüüd Brasiilia mängijad alles hädaldavad. "Eestlased mängisid vägivaldselt",tõsi mäng oli mõlemalt poolt karm. See ei loe. Sellised multimiljonärid oleks pidanud oma oskuste pagasiga Eestist lõdvalt üle sõitma. Hakkama ei saadud siis vabandavad a la vägivaldne mäng jne. Täielik bs. Jõle kahju et Eesti neid ülbikuid ei võitnud.
  3. http://www.orlandosentinel.com/orl-rashard...,0,675108.story tõsijutt.
  4. Pudelivesi

    Kuskilt uurimusest lugesin,et kraanivesi isegi mingil määral kasulikum kui filter jms vahel. Pudelivesi seisab ju poes väga kaua,tihtipeale soojas. Pudelivesi pidi olema "surnud vesi". Kõiksugu head soolad jms välja läinud destileerimise jooksul. Erandid on aga head mineraalveed. Kõige parem siiski kaevuvesi. Ja pudelivee maitse ka saadud ju "keemiast" . Ah terve elu keemia. Praegu läp top särab vastu saan kah kiiritust Niiet kaevuvesi!
  5. TÄPS, EI!

    Natuke kohatu sellele vihjata? See oli kurb tööõnnetus mitte mingid ahastuses inimesed kes kaalu alla ei saa. Kõik ei pea kulturistid ja fitnessistid olema. Kuigi jah tervisespordi jaoks võiks igaüks aega leida.
  6. Jõusaali tolad...

    Vingumine ja hädaldamine pole eriti mehelik.
  7. Urmas Alender-jää hüvasti kollane koer,suht kurb laul.Kui koer suri,siis ajas pisara silma küll see lugu...
  8. Miljon2ride tegelikkus :)

    Paljud rikkurid koonrid jah.. Aga kui ärimeestest rääkida siis.. Ärimeheks ei õpita,ärimeesteks sünnitakse! Vaadake kui palju noori läheb ärijuhtimist õppima,aga paljudest saab arvestatav ärimees/ärinaine?Väga tühine osa.Kui äri ajamine oleks nii lihtne siis polekski lihttöölisi Ja samuti on olemas "ärimehed" kelle äri millegipärast alati kõrbeb.Ärivaistu peab olema,ja eks neil kes miljoneid kokku ajavad see IQ nr vähe suurem kah lihttöölistest.Ärieriala on just rohkem nö sündinud ärivaistuga inimestele,mitte nii et lõpetan kooli ära ja nüüd saab must jõle kõva ärikas.Paljudel noortel on just selline suhtumine. Veidike offtopic oli aga mis teha.
  9. Metsakaamera

    Ei pea mingit eri mängijat olema. Desktopil parem klõps>properties>settings>advanced>troubleshoot ja siis sealt tõmbad hardware accelerationi NONE-i peale>ok. Siis saab screenshoti teha.Pärast pange tagasi.
  10. Kükkimine!

    Tervitus. Alustasin 2 nädalat tagasi jalgade treenimist,üleüldiselt olen natuke üle kuu jõusaalis käinud.Otsustasin kavva võtta ka kangiga kükkimise.Sain tõesti mõnusa koormuse jalgadele,jalad ikka andsid järgneval päeval mõnusasti tunda. 1 treeningkord (kükk+jalapress),polnud peale trenni seljal midagi häda.Kuid nüüd eelmine nädal oli peale kükke ja jalapressi selg oma 3 päeva kange ja jäik,nagu pinge alaseljas,mingit valu kui sellist ei olnud. Ei olnud eriti meeldiv. Ütleme nii et raskusega üle ei pingutand ja tehnika peaks olema enamvähem(lasin tõstetreeneril jälgida),harjutasin kergete raskustega,kõigepealt vaja ju tehnika selgeks saada.Max raskus oli 74 kg Siit tuleb ka nüüd 3 küsimust- mis oleks alaseljale kõige parem harjutus et teda tugevaks saada?(jõutõmmet ei soovi teha) Kas olete peale jalapäeva ise ka pinges alaselja käes kannatanud? Või tasuks võtta alternatiiviks eestkükk,mis koormab vähem selga? Leian et jalapress üksinda on suht nadi.Õige väsimuse saab kükiga! Kogenumad kükkijad võiks vähe nõu anda!
  11. Coleman Moskvas - tema hetkevorm

    Ma tean et Arnie kasutas anaboolseid steroide,ma mõtlesingi ideaalkeha mille poole püüelda.Arnie keha pole ebainimlikult kättesaamatu,on ka võimalik ilma steroidideta selliseks saada,eeldusi ja töötahet vaja.Ja kindlasti ei kasutanud ta neid niipalju kui tänapäeval.
  12. Coleman Moskvas - tema hetkevorm

    Coleman ei ole enam inimese moodi.Klassikaline kulturism on normaalne ja naturaalsed mehed kulturismis ,aga selline on juba ausalt öeldes ebainimlik,ideaalkeha peaks olema kulturismis nagu Schwarzeneggeril,aga tema on nagu iga sekund lõhkemas.Ega sellele vennale pikka eluaega ei ennusta,aga no kes teab organism harjub kõige pasaga mis sisse aetakse.
  13. Minu toitumiskava

    Kaalu suvest 3-4 kg juures siis.Söömis kellaajad enam vähem normis.Kui tahad rasvast kehast lahti saada,siis piira magusat nii et patustad ühe korra nädalas teatud päeval,aga siis ka mitte väga hullult.Magusaisu võtavad näiteks rosinad jõle hästi ära. Joo päeva jooksul ka palju vett,vesi aitab rasvu väga edukalt lõhustada,samuti teeb seda väga hästi roheline tee. Loe palju.Lugeda vaja palju.Õppida õppida. Lihasmassi kasvatamisega läheb aega.Kui tahad omada head keha tuleb ikka aastaringselt vaeva näha.Lihased üleöö ei kasva. Ükski pulber pole imeasi(kasutada muidugi võid),mugavam küll juua valgud alla kohe,kuid süüa ju siiski mõnusam Sünteesitud pulber ei asenda mitte kunagi õiget sööki. Kasuta saia asemel alati leiba,kui teed võileibu,sai teeb paksuks.Kiudained samuti leivas rohkem. Palju jood?Kui jood siis piira,alkoholil on halb effekt lihaskasvule.Lisaks tuleb sopsus peaga räme söögiisu(eriti veel rasvaste asjade isu,kuna rasv täidab hästi kõhtu) Kui ei pinguta alkoga üle siis ok. Ööund oleks ka vaja-8-10 tundi. Kui nüüd su söögisedelit vaadata siis pole väga viga,selle kohapealt peavad teised foorumlased sõna võtma,ise nii pädev ma veel ei ole selles vallas. Kui juurdevõetud kaal ei ilmne kõhu peal siis on kõik ju veel ok Edu!
  14. Toitumiskava kohta küsimused

    Ega areng ei pruugi ainult toidu pärast seista.Vaata ikka seda ka,et tõstetavad raskused ka suureneks.Keha harjub tööga ära,ja vahel on ka sokeerida ligast vaja(superseeriad vms).Selleks et lihasmassi suurendada peab sisse sööma rohkem kui ära kulutad.Umbes 300-500 kalorit pead kulutatud kaloraazist üle tarbima.Kui asi teistpidi toimib,siis loogika kohaselt ei saa ka kasvada.Trenn ja söök peavad käsikäes olema.Ja loe loe loe ja veelkord loe.Õppida on vaja väga palju kui oma keha kasvatada tahad.
  15. söök kohe peale trenni

    Tähtis oleks umbes tunni aja jooksul pärast trenni 30-40 g valku omastada.Muidugi päris toitu ,mitte sünteesitud pulbreid.Kui tõesti aega pole,siis võib jah valku juua,kuid eelista siiski õiget toitu.
  16. toitumine kontrolli alla

    1. Hommikuti proovi ära süüa kaerahelbe puder,ja tee omale 2 muna,kas siis keedetult,praetult või kuidas meeldib.Jah hommikuti tõustes on raske süüa,endal oli ka kunagi see probleem.Aga usun,et harjub. Munaga saad omale täisväärtuslikku valku. Kui hommikuti süüa siis pole kuni lõunani niipalju väsinud ka.Kõiksugused enne koolilõunat näksitud saiakesed jms-teevadki paksuks. 2. Koolilõuna -pole vaja muudatusi teha ega saagi 3. Koju tulles tee omale normaalne praad-seda mida kapis leidub. 4. Võileivad-kas kasutad rohkem saia kui leiba? Kui saia rohkem siis piira sai ja hakka sööma leiba-kõht saab kiiremini täis ja on kasulikum. Liiga palju saiukesi-saia teeb paksuks. 5. Piira magusa söömist.Kui sööd magusat siis söö päeva esimesel poolel. Sinna juurde ka 5 x nädalas intensiivset liigutamist ja usun,et asi saab korda.
  17. L-carnitine tabletid vs slim line

    L-karnitiin on jah kasulik peperaat,kuigi üldse tuleks igasugustele tablettidele ja pulbritele eelistada NATURAALSET toite,jooke. Paljud arvavad,et sünteesitud preparaadid ongi need kõige vägevamad imeasjad siin elus.Aga kahjuks ei ole,ükski valgupulber jms ei SUUDA asendada õiget toitu-piimatooteid,liha,köögivilju,mahlu blabla. Tõsi,ajapuudusel valgupulbrid tasuvad ära,kui ei ole aega laua taha istuda ja süüa.Ma pole siin mingi ekspert, aga ma loen väga palju kulturismist,toitumisest jne.Ise teen ka aktiivselt trenni,kui nüüd mõni hakkab mu galeriid vaatama ja sõimama, et ma väike või mis nyyd mingi suvaline möliseb,siis nende piltide peal ma polnud veel jõusaalis käimist alustanud,niipalju kui hantel kätte juhtus.Nüüdseks olen alles kuu trenni teind saalis. Mida ma öelda tahan on see,et paljud arvavad kui nüüd hakata pulbreid,tablette näost sisse ajama,siis saan kõigevägevamaks,ei ole ikka küll nii. Asi algab teadmistest,motivatsioonist,õigest söögist ning õigest trennist. Asi kippus minema suht teemaväliseks,ei taha kedagi materdada seoses toidulisanditega,enda vaatevinkel kõigest. Mis puutub rasvast lahtisaamisse siis tuleks juua üx 3 rohelist tassi teed päevas,põletab rasva ja üldse super hea tervisele.Ja muidugi 6 korda päevas söömist-kiirendab samuti.Ja aeroobset trenni(igapäev üx pool tundi-piisab) Positiivsust kõigile.
×