Jump to content

dude

Kasutajad
  • Sisu loend

    52
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Postitused posted by dude


  1. minu teada süda niisma lihtsalt lööke vahele ei jäta. süda ei tule oma ülesandega toime ja teeb vahelööke. pärast vahelööki tekib pikam paus ja inimene tunneb just seda ning arvab et süda jättis löögi vahele. nii olen ma kuskilt kuulnud, aga võin ka udu ajada. aga see selleks. tegelikult tahtsin küsida et palju siinsel rahval -eeskätt Otil Marekil jne pulss puhkeolekus on. ja kas südamale ka erilist tähelapnu pöörate. Gunter Schlierkamp' il põrutab 40. ehk nagu maratoonaril.


  2. jutt käis ''ülejäänud tegelastest''. ja fakt on see et sa ei tea neist mitte kui midagi. ma pole kusagil väitnud et Stenil ja Sinul oleksid mingid erilised võimalused. paraku tean ma Steni ja seda et temal läheb vörreldes mõna juunioriga ikka palju libedamalt. näit. üks juunioridest käis elus esimest korda korralikus jõusaalis treenimas selle aasta septembris. varem olid ainult kang ja hantlid kodus garaa?is. oma pea ja vahelduva eduga intenet kust vajaliku materjali saada. BMW -st pole juttugi. ja täielik karsklane pealekauba. intenetist niipalju, et informatsiooni on üleliiagi. üks väidab et 1+1 on 1 teine et 1+1 on 2. püüa sa siis otsustada kumb see õige on. et ma nüüd enam siis ei targuta. pärast tuled äkki veel käsipidi kallale. JÕUDU VAJA


  3. päris karm. kuna ennist käis möla nurgas ilkumine, et juuniorid ja noored on kondikubud, siis äkki oleks võimalik kuskilt näit. mareki ja oti juunioriaastatest pilte näha. eriti huvitaks jaanus mumm. ta olevat juunioride klassi võitjana ka meeste absoluudi kinni pannud.


  4. ''Ülejäänud tegelased aga tehku selleks ajaks endale selgeks mis tähendab vormi tegemine'' karmid sõnad Marek. kuna sa ei tea ülejäänud tegelaste tausta ja võimalusi siis ei maksaks sel teemal eriti sõna võtta. eks sügisel näeb kuidas Stenil juunoride klassis läheb.


  5. ma maksan sulle 3 krooni kui Ronnie Coleman kasutab/hakkab kasutama Tai Kanet. maailm on suur ja lai. lollid olete kui arvate, et Tai Kane toodab parimaid toidulisandeid. rääkides hinnast on ilmselge. et hinna/kvaliteedi suhe on fastil parem. Tai Kane võib väga hea olla. aga kahjuks on need tooted pika puuga üle makstud. aga no eks igaüks otsustagu ise kelle rahakotti talle oma raha panna meeldib.


  6. härrased te olete ühe ''pisiasja'' sootuks unustanud. nimelt Tõruke ja Suits olid mõlemad 20.a ehk võistlesid viimast aastat. tänavused juunioride 3 ja 4 koht olid aga 18. seega saavad nad mõlemad veel 2 aastat juunioride klassis võistelda. on ju ilmselge, et 20 aastasel on 2 aastane edumaa 18 aastase ees. ilkujatele niipalju, et kui osavõtjate vähesus ei meeldi siis oleks ju paslik sõbrad kokku ajada ja särgid maha visata ning eesti noorte kulturismitaset üleval hoida.


  7. sa alles 14 ja algaja. mina sinu asemel astuks igasugu lisanditest vähemalt pool aastat kauge kaarega mööda. esimene asi mis lihaseid ja jõudu arendab on ikkagi trenn. sul vaja kõigepealt õiged võtted selgeks saada. alles siis tulevad igasugu lisandid. treeningkavasid on terve internet täis. ole loominguline. edu.


  8. kas see mis mees neid toidulisandeid sööb ei määragi enam midagi või. jutust jääb mulje et ole milline juku tahes, murra aind natuke kangi, pea dieet vastu ja kui õige firma tooteid juhtud sööma siis ongi oma. ehk esmajärjekorras määrab võidu see millise firma tooteid süüa. kuhu jääb siis trenn.


  9. samahästi võiks küsida kumb oli enne, kana või muna. häid tooteid pakuvad mõlemad ja minu arvates on asi hoopis todaviisi, et parima ''komplekti'' saab kokku siis, kui fasti ja tai kane tooteid omavahel kombineerida. vähemalt minul õnnestus leida enda jaoks sobiv variant sobiva hinnaga.


  10. sama võiks öelda ükskõik millise väljaande kohta. internet on eestis tõesti väga levinud - praktiliselt igas kodus on ühendus olemas - aga ometi trükitakse väljaandeid praegu ja kindlasti ka edaspidi. ja oleme ausad. vähemalt minu jaoks on muskliajakirja lugemine küll hoopis midagi muud kui sillerdavalt ekraanilt silmi kissitades infot otsida ja netiühendust kiruda. ja no näiteks pel**sse arvutit koos netiga kaasa ei võta.

×