Jump to content

TANK

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    1 287
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik TANK postitused

  1. Suured lihased teevad aeglaseks?

    Tegelt on nii et kätt liigutavad põhiliselt rind, õlg ja selg. Seega oleneb käe liigutamise kiirus nendest lihastest. Kui sul on suur plahvatuslik jõud (surumistel) siis lööd sitaks kiiresti. Samas kui oled ennast kinni ja tuimaks treeninud ja ei venita pärat trenni siis oled ise süüdi.
  2. Suured lihased teevad aeglaseks?

    Või olla maratonis kiire... - 3 eriasja... aga eks see nii olegi suur lihas: * on tugevam * on kiirem * väsib kiiremini * ja vajab rohkem energiat
  3. 11) Vince Taylor 12) Branch Warren 13) Johnnie Jackson 14) Darrem Charles 15) Troy Alves njaa... igatahes mul on hea meel et Vic tuli kolmandaks... veidi pettunud Darreni 14.das kohas... vaatasin netis ringi... ja.. imelik, kuid paljud tegelased pakkusid täppi top 5-e
  4. Suured lihased teevad aeglaseks?

    Loll jutt... 1. vaadake maailma kiiremate sprinterite jalgu... suured "palgid" jagu kulturistidel... ja jooksevad 100m alla 10 sekundi... ja teevad 10 kükki 300kg kangiga... kas keegi siin oma kurejalgadega jookseb kiiremini... 2. kiired lihaskiud on suured lihaskiud... aeroobsed kiud on aeglased... 3. kui ei venita lihast peale trenni ja treenida max raskustega siis võid lihtsalt "kinni jääda" aga see on juba oma süü
  5. Jay lubas ennast kiilaks ajada kui ei võida
  6. Imelik tunne sul... Aga näe võitiski aga jah... Jay selg on pisut kasvanud... kuid ikka vesine/pehme eriti alaselg... paistab ronni vorm ei olnud ka kiita. Victorii ja Dexteri seljad on päris head.. Ma hoian pöialt Darrenile ja Victorile... et nad saaks võimalikult kõrge koha...
  7. Biitsepts?

    Saladus on hoopis kehamassis.... Kui sa ikka üle 100kg ei kaalu siis sa korralikke käsi ei saa... treeni kuidas ja kuipalju tahes... või kujutage nüüd ette 60-80kg poisikest 50cm biitsepsitega?
  8. kehakaalust rohkem

    Ei pahandagi... et sul matemaatika veidi nõrk on... 150kg üle kehakaalu teebki üle 200
  9. kehakaalust rohkem

    hetkel siis u. 50kg (ilma särgita, ilma igasugu sidemete vööde ja ilma sillata ja põrgatamata) aga hetkel pole see üldse eesmärk... kunagi surumise peale välja lähen ja siis särgid-värgid selga siis tuleb vast üks sellele numbrile ette
  10. Selliseid teemasid peaks siin olema üle kümne.... kui mitte kümneid...
  11. Herr Kalmus tänases KROONIKAS.

    me teame.... väidetavalt sa sellepärast saidki eelmine sügis Argo Väli käest ära saa nüüd juba ükskord üle sellest.
  12. --Selg--

    parimad harjutused lõuatõmbed... vajadusel lisaraskusega.... 1. laia pealthaardega 2. kitsa althaardega 3. peopesad sissepoole haardega (vajadusel vastava lisa käepidemega)
  13. Hr. Tank lisab vaid seda et kui oleks särk prooviks kah ära... ma peaks ka siis särgiga üle 200 suruma.
  14. Nitric Oxide Booster - NOX

    pump (teisisõnu verevarustus) on suurem ja kestab kauem... seega saab verega rohkem toitaineid lihasesse viia... kuid jah... see ei kesta tunde pärast trenni. seega saad oma 1-2 trennijärgse söögikorra effektiivust tõsta. ja see on ka kõik... nii et mingit imet ei maksa loota. noh ja mõnusam tunne on kah trennis...
  15. Nitric Oxide Booster - NOX

    kui raha on siis on toredad tooted need lämmastiku tasakaalu tõstjad... aga muidu arvan et veidi liiga kallid....
  16. kükk-vaba või fikseeritud?

    Mina ei saa hästi smithi masinaga kükki teha... olen proovinud 2x ja lööb põlvedesse valu ja pinge juba 50% treeningraskuse juures. samuti et poolkükk lõhub rohkem kui täiskükk on kah vale... ise teen nii et tagumik on natuke põlvest madalamal... kui alla poole lasta hakkab pinge juba isegi ilma kangita... n. niisama ilma kangita kükitades paar minutit hakkab isegi põlves ebamugav pinge...
  17. Alkohol

    On ja isegi paremini mõjub... ma ise ei kasuta praegast üldse mingeid lisandeid... otsa said lihtsalt ja pole uusi ostnud. ma ise joon praegast peale trenni jogurtit... lisandid on ainult lihtsustamiseks. ainult et sööma peab kokku ikkagi 6-8x päevas... mitte 3
  18. Mis viha sul Warreni vastu on... massi tal on ja kvaliteeti kah... nii et kui saab kõrge koha on selle ära teeninud.
  19. viimaste piltide jägi tundub et jay on kõvasti arenenud eriti selg
  20. Kes mida sööb ?

    Fast Whey 3 (ainult peale trenni) Creapure Kreatiin (20g päevas aga nagu mingit tolku ei tundu olevat - ei tea kas asi on tootjas või minus) All Stars Intensity (suht hea asi oli kuni seda jätkus - siiski ISS Satur8 on etem ja odavam ja jätkub kauem kah vist)
  21. Hmm.... ei ole esimene... Kaitseväe Spordiklubi jõusaal on ka koguaeg olnud avatud. Aga jah.. selline võimalus annab head eeldused arenemiseks kui muigugi ei ole ülerahvastatud.
  22. Trenn ja seks

    enne trenni ja üldse hommikul või päeval ei mõju hästi - nõrgestab samas õhtul on omal kohal hommikuks on ületaastunud. -- ...regulaarne suguelu... juba mitu nädalat ilma...
  23. kaks õlut üks viin... kaks õlut üks viin...
  24. Miks mõnel tekivad sellised veenilaiendid.... kas see on seotud kuidagi treeninguga??? http://www.muscletech.com/PROFILES/PAUL_DI...per3_1024.shtml
×