Jump to content

IVARK

Kasutajad
  • Sisu loend

    625
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Postitused posted by IVARK


  1. See on Johnnie Jackson - kui sa teda varem näinud ei ole, siis ei ole sa vist eriti kaua kulturismiga tegelenud, ta on tegelikult juba vana tegija, lihtsalt üle pika aja on reaalselt vormi teinud ja kohe on pildis ka.

    Muuhulgas üks kõige tugevamaid kulturiste, tegelenud tõstmisega aktiivselt.

    Ülejäänud kaks venda pildil meenutavad mulle mingeid tüüpe kuskilt autoremonditöökojast, poseerimisel võiks siiski normaalne nägu ka ees olla.

    Selles suhtes meenub ikka Dennis Newmani, oli kõva naistelemmik aga hea vaadata tõesti:


  2. Mõtle ise nendele küsimustele vastused, ei ole väga raske ju.

    Väga lainel ei ole täna aga üldiselt puudub elul kui sellisel igasugune mõte. Seega annab mõtte elule inimene ise, sest inimesel on vaja millesegi uskuda, olgu see siis homne päev või puukuju seinal...või jõusaal, mis iganes. Ilma usuta millessegi kukuks inimene kokku. Seega jõusaal mõne inimese elus=elu mõte.


  3. Jah, Green Tea võtsin alles hiljuti kasutusse kuna ootamatult otsustasin sellel kevadel võistelda. Roheline tee puhastab ihu paremini sooladest ja minul vähendab ka söögiisu. Isiklikult mingisugust suurt energiapuhangut ei ole sellest lisandist täheldanud, aga see on väga individuaalne.

    Kõhulihaste harjutustest olen juba ammu loobunud mingisugustest megakeerulistest harjutustest ning naer tuleb peale kui näen jõusaalides tegelasi, kes kasutavad mingeid meeletuid raskuseid ja kisuvad neid üles, jalad otsapidi laes. Milleks?

    Emakene loodus on mind õnnistanud väga ilusa kujuga kõhulihastega, aga nende reljeefsus tuleb välja ennekõike dieediga. B)

    Mina joon lihtsalt rohelist teed aga see, et söögiisu vähendab on paha, niigi kehv teine. Peale trenni ja trennipäevadel veel ok aga näiteks nädalavahetustel ei suuda ma kuidagi normaalset valgukogust ära süüa. Seega olengi pidevas defitsiidis aga pressima ka ei hakka sisse:-)


  4. Mitte päris teemakohane asi, kuid siiski, plaanin täna käia ära valimas, kas teie olete seda juba teinud? Suuresti mõjutab see ikkagi minu ettevalmistust.... ;) - kes ja mis inimesed valituks saavad ja milliseid sportlasi ja sporti soodutavaid otsuseid nad tegema hakkavad, sealt sõltub ka see kas kuld tuleb või mitte... :D Minul kindlat erakondliku eelistust ei ole, enamus erakondades on ikka sees selliseid lambaid, kes meepoti ära rikuvad ja üksikkandidaadil on seal raske midagi ära teha... ;)

    No selleks ei peagi kuhugi otseselt minema, paar klikki ja valitud. Vähemalt mina tegin nii:-)


  5. Harjutuse nimi on tegelikult pull-over kui päris korrektne olla, nii et filoloogiks ei kõlba veel aga vahet pole, see harjutuse toimet ei mõjuta. Kanasüldi suhtes mul tekkis endal kahtlus konkreetselt erinevaid linnulihasülte võrreldes. Minu teada Saaremaal toodetud analoogis on täpselt poole vähem valkusid per 100gr. Täpse koguse jaoks tuleks eraldi kaaluda liha osa ja süldi osa. Maitse on aga hea ja rasvaprotsent väga ok.


  6. Lasnamäe parim ja üleüldse üle Eesti üks odavaimaid ja parimaid jõusaale asub J.koorti 23. Vene gümnaasiumi keldris. XXXL club Samson.

    Ühe korra külastushind: 2,5 Eur, ca - 40kr.

    Kuukaart: 20Eur, ca 300kr

    Saalis olemas kõik, mis vähegi vaja. Mitu kükipuuri, surumispinki, hantleid kuni 62kg + hantlivarred, et võid ehitada ka 200kg hantli kui tahad. :lol:

    PS. Tegemist on Hardcore saaliga, kus käivad tõelised elukad. Maailmameistrid, eksmaailmameistrid, tulevased maailmameistrid :D - seal saalis hakkad arenema, kas tahad või mitte.

    Soovitav on vähemalt mingisugune vene keele oskus, kuna valdavalt on kõik seal venelased, kaasa-arvatud omanikud. On endal lihtsam suhelda.

    post-7558-1296348046_thumb.jpg

    Sellises kohas saab vene keele kiiresti suhu ka ma kujutan ette. Ühendad kaks kasulikku. Võibolla peaksin külastama, mul oleks mõlemat vaja arendada.


  7. Tere hommikust kallid foorumlased! ;)

    Tänane trenn tehtud.

    Sel nädalal on olnud siis mul 2 trenni- eile õhtul jalad, rind, kõht

    ning täna hommikul: õlg ja biitseps.

    Eile töölt koju minnes tundsin end äärmiselt nõrgana ning kurnatuna. Tegin trenni jalgadele ja rinnale, ka kõhule ning seda just kodus. See jäi mu päeva viimaseks teoks- kell pool 9 olin voodis, lugesin raamatut, kell 9 silmad kinni.

    Äratuse panin tööle kella kuueks hommikul. Mõtlesin, et kui ma tihti olen pärast tööd kurnatud, siis oleks targem proovida värske peaga trenn ära teha, töö lõppedes on tähtsaimad kohustused tehtud.

    Helises siis kell 6 äratuskell, sain end üles, sõin ning läksin trenni. Ja oh üllatust :oMul oli nii värske ja ÕIGE tunne.

    Ühe kliendi soovitusel võtsin FAST Green tea'd, mida kasutama hakkasin katsetamise mõttes, enne trenni. Pidi andma hea tunde.

    Ma tegin täna üle pika aja super õlatrenni. Enese tagantsundimine läks hästi, tunnetus oli hea, super.

    Pärast trenni veel ka pesust läbi, lisaks külm dušš, mida oma tuttava, juhtumisi endise vangi soovitusel tegema olen hakanud.

    Värske, puhanud, trenn tehtud- tunne oli SUPER ja on seda siiani. Kirsiks tordi peal on muidugi see kaunis päike, mis pead paitab! :P

    Tundub, et ajan enda päevarežiimi sassi ;)

    Homme on küll trennivaba päev, kuid neljapäeva hommikul olen mina trennis ;)

    Selle külma dušši koha pealt ainult niipalju, et kui varem pole teinud, siis lõpetama peaks karastamise ikka sooja duššiga. Endisel vangil lihtsalt võib-olla polnud alati sooja vett võtta:-) Eriti talveperioodil kui väljas on minuskraadid. Külm dušš võiks kesta ca 10 sek. eeldusel, et see on külm dušš (10 kraadi ja alla). Siis on stimuleeriv toime organismile kõige parem. Pikema ajaga külmetad lihtsalt ennast ära.


  8. Kes mida soovib, akrobaatika ja efektid on tõesti lahe. Tantsulisus ja hea kehavalitsemine, miks mitte? Teisalt Ju-jitsu või silat on head enesekaitsetehnikad. Wing chun annab hea kätetöö. Karate on võistlussport aga tänavale ei tööta. Vaadake Seagali filme, need tehnikad töötavad. Kellele meeldib ema, kellele tütar, stiile on palju, lõpuks otsustab kõik palju sa omandad ja kasulikku õpid. Express yourself nagu ütles Bruce Lee.

×