Jump to content

IVARK

Kasutajad
  • Sisu loend

    625
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Postitused posted by IVARK


  1. Kusjuures väga-väga paljud väidavad, et nad toituvad tervislikult kui hommikused saiakesed koorekohviga, lõunane supp-seapraad-vahukooremagustoit, õhtune pizza ja hilisõhtune šokolaad õllega välja jätta :rolleyes:

    Lugesin just hiljaaegu inimeste tarbimis ja käitumisharjumustest ühte raamatut ja sealt tuleb välja, et valdavalt tehakse kõiki valikuid ja otsuseid millegagi suhestades või võrreldes. Seega võrreldes nt. ühikakaaslasega, kes on patsiga ja õpib programmeerimist ja sööb pidevalt kartulikrõpse ja pekikuubikuid on Sinu mainitud isikutel jäänud tõesti mulje, et nad toituvad tervislikult.


  2. Indrek Otsuse materjalidest tegin mina järelduse, et neg. surumine suurt efekti ei oma positiivse ees aga populaarne harjutus on küll. Ilmselt selletõttu, et antud harjutust tehes kaasatakse juba ka seljalihased, mis omakorda võimaldab suuremaid raskusi suruda.


  3. Selle peekoniteema suhtes on Bonsunal 100 % õigus. Ka mulle on näidatud asjatundmatute poolt igasuguseid "suuri atleete", kes on lihtsalt ennast paksuks söönud sardellid ning kui keegi tuleb rääkima, et sellisel on jõudu nagu härjal, sest surub 120 kiloselt paar korda 200 kg lamades, siis vaadaku parem kergema kaalu vendade Kuusnõmmede jõunäitajaid! Eesti on endiselt väike konnatiik, kus kõige suurem mudakonn ongi väiksemate konnade arvates maailma suurim konn! Kes eestlastest üle pika aja jälle profiks saaks? Hetkeseisuga on väga lootustandev Mihkel Vaino, aga tal on veel palju tööd ja vaeva selle nimel näha. Elame-näeme! :D

    Väga hea postitus. Loodan samuti, et Vaino jätkab enda vormi ajamist ja sellega oleks üks vaatamisväärsus juures nagu ütleb herr Kuuskemaa. Kuigi, mulle meenus praegu herr Ader, pole ka just pisike poiss, huvitav, mis plaanid temal on.


  4. Kui kerge karje tuleb kükis või jõutõmbes maximum pingutuse juures on see normaalne ju, ka kerge peer pole patt :D

    Mul juhtus kunagi ammu nii, et hakkasin hoolega suruma ja kuna naisterahvaid oli ka saalis, siis polnud aega täpsemalt jälgida, mis seis kangil raskustega on, tuli näidata jõudu. Esmapilgul tundus ok aga kui suruma hakkasin, siis hakkas üks pool kahtlaselt vajuma, suutsin tasakaalu viia aga üsna koomiline olukord oli. Selgus, et ühel pool oli 5 kg vähem. Nii et võib ka juhtuda, et jõusaalitola oled ise. :D


  5. Mure siis selline, et tahaks teada, kuidas teha õigesti kõhulihaseid, kas hoida kõht koguaeg sees alguselt lõpuni või hoida kõhulihaseid vabalt. Olen lugenud kõhulihaste kohta materiali ja mõnes kohas on kirjas, et hoia kõht sees ja mõnes kohas pole midagi kõhu kohta öeldud. Samas mina ise tunnen, et parem on hoida kõhtu vabalt (jõuad rohkem teha), kui kõhtu sees. Seda ma tean ammu, et kõhulihased paistavad välja ainult siis, kui rasvaprotsent madal :D. Kuidas ise muidu kõhtu hoiate. Tänan

    Milleks sulle üldse kõhulihaseid vaja on. Kui tegeled võitluskunstidega, siis oled ammu juba kabelimatsu saanud, seal on need A ja O aga kulturismis võid rahulikult teha või mitte teha, midagi oluliselt ei muutu. Tugevama keha ja perfektsema füüsise nimel siiski võiksid.

    Bruce Lee tehnika oli selline, et rahulikult käärasendis 50 korda, alusta sellest. Soovitavalt pingutusfaasis välja hingates. Siis lähed edasi istesse tõusudega, 4x120. Alguseks piisab.


  6. ..Kohe oled süüdlane ja halb inimene. See minu kui kõrvaltvaataja arvamus. Ise pole ennast sinna sellel samal põhjusel registreerunud. Fitness.ee selles suhtes sutsu sõbralikum koht.

    NB! Teema eesmärk pole õhutada vaenu, vaid just nimelt oma siira arvamuse avaldamine.

    Mõlemal foorumil, nii fitness.ee, kui ka bonsuna.com on oma plusse ja miinuseid, aga bonsuna foorumi miinuseks on just see põhjus mis ma välja tõin.

    Kui Sa sinna ei registreerunud, kuidas sa siis tead? Oma arvamust ikka avaldanud oled? Võibolla ei mõistagi keegi hukka. Üks tarkus veel - kui arvamust avaldad, siis viisakas vormis, alustades nii: "Minu arvamus on, mina arvan...jne." Ameeriklastel on selline hea eesliide "With all do respect." Ainult, et neil tuleb sinna järgi mitte "in my opinion" vaid "I believe", mis on juba usuteema ja kogukonna värk nagu ameeriklastel kõik. Sellised mõtted.


  7. Tere! Tellisin endale toitumiskava(kerge kaloridefitsiidiga). Toitun selle järgi teist päeva, ning kummagil päeval on 13-14e raha läinud(ühele päevale). Kuigi osad toiduainetest olid sellised, mida kasutan mitmeid kordi/mimtel päeval, näiteks: riis, tatar, teee aedviljad jums. Palju on nomraalne või palju Teil päevas toidule kulub, umbes?

    Mul läheb kuus umbes 250 EUR. Arvan, et ühe päeva kuluks on see sul üsna reaalne/normaalne küll. Otseloomulikult tuleb kavalust kasutada, siin foorumis on materjali küll selle kohta, mida osta. Nt. tuunikalakonservid on hea valguallikas, riisiga väga hea teha või kohupiim, mis on alatasa soodsa hinnaga. Selverist sain Soome firma tuunikalakonserveu hiljuti üsna soodsalt ja ostsin kohe 10 purki.

    Eriti päevade keskmist arvutanud siiski pole, sest käin poes umbes 2 korda nädalas ja siis rändab kotti ikka tööstuslikes kogustes toiduaineid.

    Juhul kui tunned, et see hakkab siiski rahakotile pead veidi plaanid ümber seadma ja saab treenitud keha ka väiksema kuluga.

×