Jump to content

Kask

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kask postitused

  1. Toitumiskava

    http://www.fitness.ee/?act=webtrainer
  2. Miks on vaja seeriaid teha

    Jõusaalis käies on vaja seda sellepärast, et lihas saaks seeriate vahel maksimaalselt puhata liiga palju kordusi läheb rohkem lihasvastupidavuse treenimiseks kui lihase kasvatamiseks et lihasest viimast võtta
  3. Võitlus ja suured lihased

    Jõud kui selline, annab mingeid eeliseid kindlasti. Samas lihaste suurus küll erilist rolli vast ei mängi. Kõik on siiski inimese peas ja oskustes kinni.
  4. Toidukord valgurikkamaks

    Joo toidu kõrvale piima/keefiri. 1 tass 6 valku. Mingi vahetunni ajal hävita 200g kohupiima ära... üle ~32 valku.
  5. Mis lisandeid enne võistlusi kasutad? Huvitav oleks teada Edu võistlusteks!!
  6. mitu küsimust mu uue seljakava kohta

    Ei ütleks, et lõuatõmbed, või plokil tõmbed powerit vähendavad.. Pigem teevad selja kenasti soojaks ja tõmbavad verd täis.
  7. Loll küsib lolli küsimuse

    Kana/kala riisiga nt.
  8. Valesti usud siis. Jutt käib kõrgematel kohtadel olevatest meestest.
  9. E-poest SmartPostiga tellimine

    Kui kaua aega see aega võtab? (Tellimuse esitamisest, smartposti jõudmiseni)
  10. Eraldistardiasendis jääb kael kangeks

    Minu viga, trapets siiski
  11. Ma pidasin silmas eluaegset keeldu sportlasele. Ilmselgelt on nad selle ära teeninud ja puhas sport on puhas sport, aga ikkagi on kahju. Ses suhtes, et kui keegi on fanatt sellel alal mis ta teeb, siis on ikka kahju kui temalt võetakse päris suur osa võimalusest sellega tegeleda. Eks see võrdsustab asja naturaali jaoks muidugi ja ma pole ka mingi steroidide pooldaja.. Kahju on lihtsalt kui saadakse eluaegne. Samas kui hakata edasi juurdlema, siis pärast 1 korda võiks nagu aru pähe tulla.. See on nii nokk kinni - saba lahti teema tegelikult. Siis tekib tegelikult küsimus, et kus asub inimvõimete piir naturaalsel treenimisel?
  12. Nordic Body&Fitness 2010 - ROAD-DOKK

    Eesti tiimil läheb viimasel ajal aina paremini, selle üle on hea meel!!! Palju õńne!!
  13. Ma loodan, et ta ei saa eluaegset.. Kahju on neist sportlastest, kes saavad.
  14. Nordic Body&Fitness 2010 - ROAD-DOKK

    Naised bodyfitness +163 cm Cristina Alev - 3 Annika Summel - 6 Jaanika Saareleht - 5 mehed klassikaline kulturism -180cm Imre Vähi - 1 Mikk Raudsepp - 4 Marti Taru - 6 mehed klassikaline kulturism +180cm Jüri Leinvald - 1 Indrek Viska - 5 mehed kulturism -90kg Ott Kiivikas - 2
  15. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

    Noored -70kg Rainer Neemsalu - 2 Silver Eensalu - 1 Hendrik Ennusaar - 3 Noored +70kg Paul-Eerik Rosenberg - 1 Siim Veri - 2 Kert Uppin - 3 Juuniorid -75kg Aimar Kuusnõmm - 2 Indrek Lemmats - 3 Kristjan-Johannes Konsap - 1 Juuniorid +75kg Mikk Raudsepp - 1 Taavi Merisalu -2 Klassikaline Kulturism -180cm Imre Vähi - 1 Harri Indus -3 Maikal Pikalev -4 Siim Savisaar -5 Marti Taru - 2 Klassikaline Kulturism +180cm Leinvald Jüri - 1 Martin Münz - 3 Indrek Viska - 2 Lennart Männiste -4 Mehed -80kg Siim Sammalkivi - 3 Rain Kuusnõmm - 2 Andrey Abrossimov - 1 Taavi Talah - 4 Mehed -90kg Ott Kiivikas - 1 Mehed +90kg Aleksandr Aleksejev - 1 Janar Gröön - 2 BodyFitness -163cm Julia Dunik - 4 Marina Sakutene - 3 Helen Liiva - 2 Esta Pilt - 1 BodyFitness +163cm Christina Alev - 1 Annika Summel - 2 Jaanika Saareleht - 4 Tiina Porgand - 3 Fitness Natalia Nazarenko - Kiivikas - 1 TOP 6 ABSOLUUT 1.Ott Kiivikas 2Aleksandr Aleksejev 3.Imre Vähi 4.Jüri Leinvald 5.Mikk Raudsepp 6.Indrek Viska
  16. Eraldistardiasendis jääb kael kangeks

    Ma ise pakuksin jõutõmmet.. Saab nii alaselg,trapets kui ka kael mõnuga vatti.
  17. Soojatoidu lett

    Sa ütlesid, et grillkana on 90 kr/kg. Ise ostes/tehes tuleb see 65 krooni kilogramm +-, vahest isegi odavamalt.. Siin on ka iva peidus.
  18. Palun abi ülakeha proportsiooni viimisel

    70cm 84cm puusade juures on füüsiliselt võimatu
  19. Väga hea vorm on tal.. Loodan, et läheb kõige paremini MMil!
  20. MR. OLYMPIA 2010

    1.Jay Cutler 2.Kai Greene 3.Dexter Jackson 4.Phil Heath 5.Victor Martinez 7.Ronny Rockel 8.Branch Warren 9. Dennis Wolf 10. Roelly Winklaar
  21. K: Kiilakad

    Vaevalt küll, et juuste pesemine juukseid välja langema paneb, see on mingi müüt.
  22. Kuidas katsed läksid siis?
  23. Rinnakorvi kuju, kanarind

    Kahjuks ei saa sa seda kunagi täielikult varjata, see jääb nähtavale.. Küll aga sa saad seda varjata nagu ka eespool mainiti. Hea näide sulle kanarinnaga inimesest on Michael Phelps: http://www.newsgroper.com/files/post_image...hael_phelps.bmp http://mrpoplife.typepad.com/photos/uncate..._grant_07_w.jpg http://www3.pictures.zimbio.com/gi/Swimmin...p0bn-sNmg5l.jpg Kui palju vaeva näed, siis midagi taolist on täiesti reaalne.
  24. Kreatiin

    Ma usun, et kreatiin kiirendab ka su taastumist nendest treeningutest, olgu siis nendeks kas jõusaal või aeroobne treening.
×