Jump to content

Kask

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kask postitused

  1. YouTube videod

    ..kusjuures minu filmitud lõik
  2. Ruttan veidi ette, aga kas 2012 aastal saab noortes võistelda ka siis, kui olen 93 sündinud?
  3. Minu Toitumiskava

    2l piima on 60 valku ja sa saad sealt mingi 1100kcal.. 200g kohupiima on 32 valku (100g 16g), 250g-ne kohupiim on 42 valku (100g 18g) Ma ise arvan, et sa sööd natuke liiga palju ja saad kõvasti pekki juurde.. Arvuta oma BAV ja siis selle järgi arvuta palju sa päeval reaalselt sööma peaks, et kaalutõus väga ulmeline poleks.
  4. Aga kas ainult absoluutne võitja sai pro-kaardi?
  5. 1.Dexter Jackson 2.Victor Martinez 3.Evan Centopani 4.Dennis Wolf 5.Ronny Rockel 6.Essa Obaid 7.Branch Warren 8.Sergey Shelestov 9.Roelly Winklaar 10.Robert Piotrkowicz
  6. Kreatiin

    Ikka tohid.
  7. 1. Alex Raus 2. Aimar Kuusnõmm 3. Rait Sagor 4. Elar Kraav 5. Siim Rast 6. Taavi Pehme
  8. Väljaastega kükid, kuidas parandada?

    Ja kui tunned, et viga on painduvuses siis venita korralikult peale trenni!
  9. Väljaastega kükid, kuidas parandada?

    Usun, et probleem on lihtsalt nõrkades lihastes. Kõige paremini aitab tõenäoliselt selle harjutuse tegemine. Jõusaalis tee kangi/hantlitega etteasteid ja vaikselt muutud tugevamaks.
  10. Rinna treenimine

    ...Kitsalt surumine peaks ka sinna kuuluma.
  11. Kava väikses jõusaalis käies.

    Kui sa 4 korda nädalas käid võiksid sa samahästi kava neljaks jaotada ju. nt: E: Jalg,säär K:Õlg,triitseps R:Selg,trapets,biitseps P:Rind + kõhtu mõned korrad nädalas. Suurtele lihastele ~ 12 seeriat, väiksematele ~9 . edit: lugesin valesti, käid hoopis 3. 1:Jalg, säär 2:Rind,õlg,biitseps 3:Selg,trapets,triitseps
  12. Sidruni regulaarne söömine

    Sidrun pidavat aitama nt rohelise tee antioksüdantidel kuni 80% paremini imenduda.
  13. Kui tarbid ka 2g ja rohkem, siis ei tee see su kehale halba, pigem vastupidi - aitab lihastel paremini areneda.
  14. Imre Vähi sai isaks!

    Õnnesoovid!!!
  15. Raskusvöö

    Ise seon hüppenööriga neid endale külge
  16. Tagasi artikli juurde Tunnistagem endale...sääred on tihtipeale treeningul just need kehaosad, mida jäetakse unarusse. Jah, me teeme võib ? olla tõepoolest järjekindlalt igal jalatreeningul oma 3 seeriakest päkaletõususid, kuid seda sageli ilma erilise kireta, pigem kohusetundest, et ?saaks lihtsalt ära tehtud?. Ega ma ei kavatsegi hakata teid veenma, et ka sääred on väärt tugevat ja hingega treeningut. Asi on lihtsas valikus...te kas tahate endale täiuslikku keha või ei taha. Muud valikut ei olegi. Küll ütlen ma seda, et kui sina oled ka üks neist, kes teeb pärast? Tekkis selline küsimus Poliquini Suure ja Väikse mahu treeningu kohta, et kas Väikese mahu päeval teen tõesti ainult 3 seeriat?..või jäi mul midagi kahesilmavahele?
  17. Rinnalt surumine 105KG

    Väga tubli ju! Põrget küll mingisugust ei olnud, kui siis väga väga vähe. Paneks like kui saaks.
  18. Suveks vormi

    Eks ikka tohib leiba süüa. Pead dieedi ajal jälgima, et saaksid ka piisavalt kiudained, aga samas ei tõstaks süsivesikute hulka liiga kõrgeks.
  19. Suveks vormi

    Ka puhkepäeval vajab keha valku.
  20. Sixpack

    Huvitav, et väga paljud algajad toituvad korralikult.. Tegelikult laevad ennast 2-3 korda päevas süsivesikutega.. Aga midagi lisada nagu polegi, eelnevad ütlesid kõik ära.
  21. Süsivesikud pärast trenni

    Milleks UK-st tellida, kui saad eestist sama hinnaga ja pmst odavamaltki?
×