Jump to content

Kask

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kask postitused

  1. Muidu kui teinekord tekib huvi mis miski on, siis kõik need tooted on ju olemas siin - http://www.fitshop.ee/
  2. Milleks on vaja pakkuda kui sa ei tea mis see ongi? Äkki on kellegil seda vaja, aga nt pole raha - sa pakud mõtetult ja inimene jääbki ilma..
  3. treenib siuke asi kah?

    http://www.youtube.com/watch?v=22CghaTwpYU...PL&index=15 Pole päris trenni teemaline, aga ikkagi TOP-SHOP!
  4. Magusaisu

    Selline küsimus, et vahel tekib hull magusaisu, et kas see on tingitud mingi aine puudusest või miks ta nii on? Hetkel olen küll kasvueas, aga kas kuidagi vältida ei saa seda?
  5. Magusaisu

    Vedanud lihtsalt, äkki?
  6. Küsimus: Harjutused "küljelihastele"

    Mu treener laseb mul tavaliselt teha neid, peaks olema kerelihastele. Neid peaks tegema ikka päris palju, 100 nt teed tühja kangiga ja tempokalt, et kui ühele küljele siis jõuga tõmbad tagasi, et siis on efekti küll. Järgmine päev on vähemalt tunda.
  7. Magusaisu

    ma oletan, et sul on toitumine jällegi 110% paigas?
  8. Magusaisu

    ma ei mõelnud nii aga ma mõtlesin terve küsimusega seda, et kas kuidagi magusaisu asendada saab millegi kasulikuga mitte mingi šhokolaadi mee vmsvms
  9. Palju õnne, Argo Vaible!

    Õnnesoovid!!
  10. 60M jooks

    Tuleb teha trenni nagu Bugati!
  11. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

    Tyson Gay - in Europe known as Tyson Homosexual Aaaga jah, Bolt on ÜLI andekas, tuleb huvitav finaal
  12. Palju õnne Indrek Otsus !

    Palju palju õnne!!
  13. Ujuda Pärast käeluu murdu?

    Pärast murdu tasuks alustuseks lihtsalt vaikselt kätt liigutada ja hästi väikseid raskusi tõsta, et käsi ära harjuks. Mina kandsin peale käeluumurdu veel kätt sidemes nädala. Taastusravi on ilgelt tähtis, sest muidu võib käsi veel aastaid hiljem tunda anda.
  14. Peaks mainima, et ei maksa eesti koondist ikka alahinnata, oli hea mäng!
  15. Minu ülakeha kava & Rinnalt surumine

    Mida rohkem liha, seda vähem painduvust on küll loll lause. Minumeelest millegipärast kipub pigem vastupidi olema, sest need kellel on jalad lihases, need painutavad ja venitavad = nad painduvad rohkem kui need vennad kes ei tee mitte midagi.
  16. Ma arvan ka , et Brasiilia võidab 4-1.
  17. Tegelikult see poiss ei ole niii suur tänapäeva mõistes, 2,20 umbes ju.
  18. Korvpalliteemaline küsimus

    Raskustega jooksmine arendab (mul vähemalt) jalgu väga palju.
  19. Õnnesoovid IIDOLILE!

    õnne
  20. Adolf Hõbesõrmus!

    Totaalne idiootsus ikka noh ..
  21. Sex ei müü!

    Vaevalt, et ainuke oled!
  22. Kaido Leesman kabeturniiril

    ÕIGE!! Palju õnne!
  23. Kuidas WOW mõjub noortele

    nagu nad ütlevad, no lifer
×