Jump to content

Kask

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kask postitused

  1. Mingisugune osa sellest on läbu, ei vaidle vastu. Ma arvan, et see siiski näitab kasutaja teadmiseid (kindlasti on ka erandeid).
  2. M v?? Juhul kui sa tegid nalja, oli see väga sitt nali. See, et ta vahele jäi, no jäi siis jäi. Ei pea teda elavate nimekirjast maha tõmbama.. Mida te teete inimest nii maha, eriti käib pinda kui mingi 2 postitusega vennad kõvasti sõna võtavad!
  3. Väga palju küsimusi.

    Kcal-eid pole kerge põletada ja selleks pole lihtsamat viisi kui aeroobne trenn, sa ei pääse sellest. Kui ma ei eksi siis 120-140pulsisageduse juures peaks olema kõige optimaalsem rasvapõletus.
  4. liiga raske trenn?

    Sest trenni ajal hakkab keha verd pumpama lihastesse ja mujale, kõige vähem verd saab soolkond. Pmst senikaua roiskub toit su sees.
  5. Palju õnne Janar Rückenberg!

    Palju õnne ja edu edaspidiseks
  6. Jõusaal

    Sa tegid kõik õieti, ära sabista nüüd niipalju.
  7. Kuule, tegelikult ei läinud siis ju absoluutselt halvasti! Õnnitlen!
  8. Šeigi säilitamine

    Ise teen ka pmt nii ja ei ole miskit viga. Kui tunned, et on ebatavaline maitse siis tee teistmoodi .
  9. Lahe väikemees! ! !

    Vau Ma loodan, et ta teeb kõike ikka vabatahtlikult ja rõõmuga.
  10. VALIMISED !

    Räägi enda eest.. Ma küll ei saa öelda, et kõik tuttavad lähevad sellepärast valima just keskerakonda, et nad puuhalu saavad selle eest. Haritud rahvas kes suudab oma peaga mõelda ja saavad poliitikast aru, ei vali lubaduste järgi.
  11. VALIMISED !

    Minupoolest võiks võita ükskõik kes , aga peaasi, et mitte keskerakond.
  12. http://www.elu24.ee/?id=173357 - lõik sellest
  13. Kummeeritud hantlid haisevad

    Jah, see hais kaob ära aja möödudes . Mul on metallist hantlid mis samuti uuena haisesid päris halvasti, nüüd on hais läinud (üle poole aasta).
  14. kaalu alla võtmine ruttu

    Higistades kaotad sa vett mitte rasva! Kui sa oled paks siis sa pead aeroobset tegema ja pole mingeid saladusi kuidas 4-5kg päevas, ainult rasvaimu või siis noh jah amputeerimine
  15. Silma laserlõikus.

    Noh, eks jah kaasneb väike risk .. Ma ise arvan, et kui võimalus tekib lasen ise ka ära teha, silmanägemine pole küll niii kehv, aga ikka segab .
  16. Tüdruk vajab abi.

    Kusjuures on küll kahjuks nii, et peetakse end paksuks ja siis näljutatakse.. Kuskilt on selline jama levinud ja nüüd usutakse, lisaks veel see, et kui üritad seletada siis vaieldakse vastu, et nii on ikka õige! ..
  17. Ma ütlesin tavaline, mitte see vend kes igakord jõusaalis ainult rinda teeb. Mõeldav on ta küll, aga ainult jõusaali hunte pole eriti palju.
  18. mark00

    Laagris peaks olema laagri jõujaam.
  19. treenimise abi

    Kätekõverdusi näiteks võid teha seeriaid, teed 20*4 vms, oleneb muidugi palju sa neid üldse teha jaksad. Proovi teha maksimaalselt palju sa teha jaksad, mõnes mõttes aitab see sul seeriad paika panna. Mina näiteks tegin nii, et proovisin kunagi, tegin 60, siis tegingi 20*4 siis teed rohkem kui maksimaalne ja see arendab hästi . Muidugi puhka ka vahepeal. Saad veel teha negatiivse kaldega kätekõverdusi, paned jalad nt tooli peale ja siis teed, see on rohkem rinna ülaosale. Kätekõverduste kordusi peab veidi rohkem tegema, sest keha pole nii raske, kangiga on selles suhtes efektiivsem.
  20. Õlg läks korraks liigesest välja.

    Oled sa kindel, et liigesest välja käis? On see sul esimene kord? Juhul kui ta välja käis, siis ega liigesest välja tulek nüüd nii vähe valutu ka pole..
  21. 70% rääkijatest liialdavad täiega , tavaline 14-15 aastane surub 45 heal juhul .
  22. Tagasi uudise / artikli juurde Enamik 50-ndate ja 60-ndate kulturismi staare kasvas üles California päikselistes randades. Võib-olla olid need inglaste ajaloolised sidemed lihaseliste ja jässakate viikingite ja normannidega, mis mängisid rolli esimese kolmekordse Mr. Universe füüsise vormimisel. „Ma imetlesin Reg Park rohkem kui teisi - ta oli lihaseline ning sitke, tal oli kõik, mis ma arvasin, et mehel peaks olema. Reg Park nägi Heraklese rollis nii võrratu välja, et olin lummatud ning täis otsusekindlust, et näen kunagi välja nagu reg Park. Ma uurisin iga liigutust, mida ta tegi, iga poosi ning sellest hetke...
  23. Snus (mokatubakas)

    Pika kasutamisel teeb ta hambad sinakaks, rootsis käisin vahetusõpilasena ja seal 1 pereisa oli kes koguaeg tarvitas seda, nagu ahelsuitsetaja (ahelsnussitaja ) ja temal olid sinised hambad , selliseid inimesi oli seal veel paar tükki.
  24. Kerge erootilise alatooniga pilt

    Hmm, wallpaperiks? .. Äkki mõtlesid seda: http://forums.fitness.ee/index.php?showtop...t=0#entry192888
×