Jump to content

Kask

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kask postitused

  1. Detailne lihas !

    Aeroobse treeningu kava ei ole just väga keeruline teha.. Näiteks, teisipäeval panen soojalt riide ja jooksen 50-60min väljas, väga mõnus on .
  2. Pärast treeningu

    Trenni ajal on vast vesi kõige arukam valik .. ja soodsam ka
  3. jõutrenn

    Mina ise teeks teistpidi seda. Et ennem 5*5 jne.
  4. Toidulisandite kogus?

    Ma ei hakka uut teemat sellejaoks tegema, aaga kui palju on umbes 50g kaerahelbeid? Kui need panna nt 200ml klaasi
  5. Sest ta läks pensionile . Aga lubas comebacki teha millalgi varsti
  6. EKV ettevalmistus meeste hetkevorm!

    Äkki on asi selles, et teisel pool on süda 1 rinnalihas on tegelikult kõigil vist tiba väiksem ka.
  7. 15a paks neiu.

    Sa otsid koguaeg vabandusi, iga asja peale on sul vabandus olemas.. Niimodi ei saagi sa kunagi mitte midagi. KUI SA TAHAD MUUTUDA, PEAD ENNAST KOKKU VÕTMA. Loll jutt on see, et näidatakse näpuga jõusaalis, pigem vastupidi ! ! ! Esimene kord käid, tunned seda head tunnet mis peale trenni valdab, teed vaikselt.. Tulemused tulevad kiiresti! Võta ennast kokku ja ära otsi vabandusi!
  8. Foorumis tuntud Ailel täna sünnipäev

    Õnnesoovid ka minupoolt!!
  9. Jõusaaliriided ja muud spordiriided

    Jah lühikesed püksid, normaalsed jalanõud, T - särk / maika. Ma võtan tavaliselt pusa ka kaasa, soendusseeriate ja soenduse ajal parem .
  10. kuidas?

    On palju kõhnu(mittetreenivaid) inimesi kellel ei paista kõhulihased välja, kui siis väga vähe. Rasvaprotsent samas pole väga suur. Hakkavad trenni tegema ja kõhulihased tulevad välja vaikselt.
  11. kuidas?

    Võibolla oli ta rasvaprotsent lihtsalt väike, aga kõhulihased olematud?
  12. Kaalu langetus + kõhulihased trimmi

    Teoreetiliselt peaks sa kasvu veel viskama, sp on ka su keha rasva läinud. Sellises vanuses on selliseid inimesi palju. Ma ei taha su optimismi murda, kuid ma arvan, et sa ei saa oma sixpäkki välja, mitte enne kui sa oled selle hullu kasvuperioodi ületanud. Muidugi kui sa toitud täpselt ja teed ilusti trenni, siis kes teab ka .
  13. Palju Õnne Kaido Leesmann!

    Palju õnne ka minupoolt!
  14. Toidulisandid ja nende mõju

    Aga mis sojavalgul viga on?
  15. A.Tokko taotleb läbi Patendiameti omale Bonsunat!

    Mis küll ikka jaksate sõdida? Nad tegid oma portaali, et mitte oma nina siia saidile toppida, aga nüüd hakati neile sitta keerama pmst. Arvata on ju, et nad võtavad midagi ette.
  16. Mida jõuludeks sooviksite?

    Et see krdi masu kord juba läbi saaks
  17. Üldtreeningu pink

    Ega keegi ei tea kust saaks kangile soodsalt raskuseid? Läbimõõt isegi pole väga oluline.
  18. Vajaks nõu.

    Iseenesest mõte on hea, toitumist ka korrigeerid natuke ja kõik on mõeldav. Muidugi on jälle see, et kuna treeningstaaš pole väga pikk, võib sellise 6 korda nädalas trenniga üleväsimus/ületrenn tulla.
  19. Dennis

    Väga hea lühifilm.
  20. Tõesti väga hea saavutus, õnnitlused ka minupoolt!
  21. Peksa saamine

    Midagi natuke tean, kuna olen paar korda kasutanud. Ilmselgelt tuleb ta teatud hetkel lahti lasta, võib muidu ajukahjustuse saada, aga see hetk tuleb ise ära tajuda.
  22. Peksa saamine

    Aga jah, alati ei maksa kohe molli kütta, üks-kaks korralikku laksu nt ribidesse/kõhtu ajab ka asja ära Või siis tõesti, kõrisõlm pihku ja lämmatad venda natuke, see on ka selline väga efektiivne asi.
  23. Ei saa öelda, et kasu pole. Ta on siiski mõned kuud juba harjutanud.
  24. Millist veebipäevikut kasutada??

    Võiks olla jah blogspot-i moodi rohkem, et ei peaks saatma endale emailile.
×