Jump to content

Mikk Raudsepp

Kasutajad
  • Sisu loend

    384
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Mikk Raudsepp


  1. Rind on jah selline nagu ta on. Kuid ma olen sellega kõvasti vaeva näinud ja raskuseid peale surunud ning edasimineku on teinud seegi.

    EDIT: Muhe oleks, kui kõik räägivad Raudsepp'ast ja Sõrmus'est aga hoopis tuleb kuskil kännu alt kolmas mees välja, kes medali kaela riputab :rolleyes:.


  2. Eks see valgus ole seal nagu ta on aga seda suurem üllatus tuleb laval. Uinutan vastaseid :rolleyes:. Täna enda imestuseks sain isegi natukene raskuseid juurde panna, enesetunne oli hea. On ka neid päevi kus vajub tavaliselt ära trenni lõpp, kuna energia saab lihtsalt otsa aga hetkel on ikka ülekaalus hea enesetunne. Eks need värsked marjad ja herned ole mis seda üleval hoiab B) . Blogis ma rääkisin enamuse juttu ära nii et keda huvitab siis uurige seda. Olen üritanud rohkem liikuda, et saada suurem kulutus. Aeroobset väntan peale trenni 20-30 min. Varem kui tegin rohkem siis võttis jalad ikka jubedalt läbi. Hommikul koolis trepist ülesminek oli juba katsumus, jalad olid lihtsalt nagu makaronid otsas, energiast tühjad. Kui on küsimusi siis küsige, kuigi ma olen sunnitud 2 päevaks maale minema, kus ei ole internetti ja vastust peab ootama.

×