Jump to content

Mikk Raudsepp

Kasutajad
  • Sisu loend

    384
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Mikk Raudsepp


  1. Väike endapoole kommentaar. Siiamaani toimunuga võib rahule jääda. Algus on olnud sujuv ja midagi ei ole nässu läinud. Seda sellesmõttes, et ei ole tekkinud raskuste langust, kaloraaži märgatavat langust ehk kinnijooksmist. Just vastupidi, rauakolinat olen hoopis saanud kangile juurde panna. Eelmisel aastal tundsin mingil perioodil, et mahavõetud kilod ei vastanud pildile. St, et ma võtsin oma 3kg alla aga pilt näitas nagu ma oleks 1,5kg võtnud. Õpime vigadest ja üritan seekord veel paremini pekki põletada. Tuleb otsida vigu, kuna alati saab teha paremini. Kui ma ei ole aastaga märgatavalt lihaseid juurde kogunud, siis ma saan ikkagi teha parema lõpptulemuse sellega, et ma säilitan kaalulangetusperioodil rohkem lihast. See ongi asja iva, et kaalu on kerge langetada, aga seda on raskem teha ainult rasva arvelt.

    Kerget rauda!


  2. Krt maiteagi, tahaks öelda, et 1 ja 1 aga see pole alati nii lihtne midagi. Mõlemad on SUPER VORMIS, selge see. Janika eluvormis kui nii saab öelda pm esimest aastat võistleva sportlase kohta aga siiani on ta teinud kõik nagu vaja, et oma parim välja anda, näidata. Loodan , et tuleb Eestile kaks medalit. Mis karva need on, polegi nii oluline ju. EDU TEILE SEAL T & J!

    Ma arvan ka, et kui Janika medalile tuleb, annab see tohutu motivatsioonipagasi järgmisteks ettevalmistusteks.


  3. ma olen tavaliselt trennis kohe kirja pannud raskused jne. a kas sa toksid kodus siis exceli tabelisse arvud ümber või jätad meelde? kuidagi topelt töö tundub lihtsalt. tahaks su metoodikat teada

    Prindid selle tühja tabeli välja ja täidad trennis :D. Ma ise kasutasin ka vahepeal seda tehnikat.


  4. Minu kommentaar võib jääda ühekülgseks, kuna puudub selline võistluskogemus nagu Imrel. Et ma ei saa seda võrrelda teiste võistlustega, mis oli Madridis parem või halvem. Üldmulje oli tegelikult täitsa meeldiv. Alates sellest, et me saabusime tegelikult päev varem oli meil ilusti üks mees vastu saadetud ja saime ilusti autoga hotelli ette. Muidu oleks pidanud seal kell 12 öösel vaatama kus ja kuidas. Raskendavaks asjaoluks oleks kindlasti olnud, et väga väga vähesed kohalikud said inglise keelest aru. Vahepeal ütlesid küll neile, et "I don't understand spanish" aga see neid ei peatanud ja nagu veskid vuristasid oma hispaania keelt edasi. Hotelli poole pealt ei ole midagi nuriseda, täitsa kena oli teine. Poolas oli muidugi söömine parem, kuid selle koha peal võiks ka tegelikult rahule jääda, nälga ei jäänud. Transport võistluspaigale oli ka hea, bussid läksid pooletunniste vahedega ja vahepeal läks isegi kaks bussi. Võistluse lõpus tulid väikeste vahedega kolm bussi, mis pandi niimoodi täis, et kõik said istuma. Ainuke koht kus võiks kõige rohkem kulmu kortsutada oli võistluspaik, lava taga oli üks väike WC, kindlasti oleks võinud olla soem. Põrandad olid väga külmad, lava taga oli ainult mingi puust väike lava, kus kannatas olla palja jalu. Pumpamiseks ei olnud ühtegi vahendit. Terve kamba peale oli ainult üks peegel. Muidugi oleks võinud ka lava valgustus natuke parem olla, kuigi hullu ei olnud. Finaali päeval tehti ka see 20 min mõttetu paus. See tehti peale -170cm kategooria kohustuslike poose, kuna neil oli seal 3 hispaanlast. Ning eks nad tahtsid väikest puhkust ennem vabakavasid. See on ebaaus teiste, järgmiste võistlejate suhes, kes olid juba pumbanud ja pidid otsast peale alustama ning veel nende suhtes, kes olid hakanud juba grimmi peale sättima. Kui paus lõppes, olid 2 kohtuniku kuskile ära kadunud ja siis hakati neid taga ajama. Rivis seismine oli nagu kooliaegadel sööklas, nügimine käis nii mis jube. Kohtunik kamandas teisele joonele aga kõik treenerid, abistajad karjusid võistlejatele, et astu ette poole ja nii ta käis. Üks astus ühele ette, siis teine teisele ja jälle oldi esimese joone lähedal. Kuid eks kõik taha kohtunikele silma jääda ja ennast nähtavaks teha. Muidugi minu kõrval seisis Peru võistleja, kes hoidis vaba poosi ajal käsi hästi laiai nagu lennuk, kuigi ega minu koht seal muutunud ei oleks. Enda poole pealt lisaks veel, et tõesti meeste klass on ikka midagi muud, seal on see mis tuleb aastatega. Lihasekuju, need sügavad jooned, lihaskiu jooned jne. Ma võin ennast kuivikuks tõmmata väga hea tahtmise juures, kuid ma ei saaks ikkagi sellist tulemust. Eks ma arenen aastatega ja lähen annan neile mingi aja pärast kõvema lahingu.

    Kas sul on siis lootust tagantjärele oma kohta veel parandada? :D

    Jah.

    Veel lisaks, et see oli esimene võistlus, kus ma medalit ei saanud :D.

×