Jump to content

zxcvb

Kasutajad
  • Sisu loend

    264
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    7

Koik zxcvb postitused

  1. Olen jõusaalis käinud umbes aasta aega (pausidega) ehk siis mitte väga kaua. Mõtlesin osta ühe paki ntx Hera 80 ja see ära tarbida, aga mitte rohkem. Kui palju ma sellest ühest pakist kasu saaks, midagi silmnähtavat ka? Võite pakkuda mingit muud pulbrit ka aga tahan eelkõige massi lisada. Kas seda tuleb tarbida peale trenni või võib ka muul ajal tarbida? Kui palju ma seda üldse jooma pean? ja on see vees lahustuv?
  2. Küsimus proteiini kohta.

    Ega jah hakkan vist siiski rosinatega kohupiimatoru kasutama, tundub kõige parem. Ega sellel muidu vahet pole kas ma ostan enne trenni või peale trenni selle? Peale trenni, siis söön lihtsalt 10 min hiljem aga vastasel juhul peab ta mul terve trenni aja kotis seisma, aga ega temaga vist midagi ei juhtu?
  3. Küsimus proteiini kohta.

    Okei, hakkasin siis täna trenni minema, enne seda läksin poest läbi ja ostsin Alpenrose rasvata kohupiima helesinises pakis, vaatasin hea hind 7.50kr. Läksin siis trenni ja pooleteise tunni möödudes hakkasin seda kohupiima sööma, kohupiim oli terve trenni aja riidekapis. Enne kui kohupiim ennast prügikastist leidis suutsin ma teha vaid 2 ampsu... see oli lihtsalt nii...kuidagi kuiv või nii. Kujutan ette, et kohupiimatoru rosinatega võib olla parim aga see oli 12.50 kr. loomulikult võtsin odavama. Seega peale trenni läksin ma uuesti poodi ja ostsin ühe banaani. Nüüd mingi tunni aja pärast hakkan praadi sööma.
  4. Küsimus proteiini kohta.

    Tahaks tegelt peale trenni kohupiima süüa küll aga ma ei julge vms :S trennis või koju minnes natuke imelik nosida kohupiima mingi lusikaga... keegi vastu tuleb siis veits imelik hakkab Kõik räägivad küll et mina söön peale trenni kohupiima aga ise ma pole kunagi näind, et keegi riietusruumis sööks, kuigi ma ise söön küll banaanid ruttu riietusruumis ära niiet keegi ei näe Kohupiimaga oleks see veel raskem. Kuidas teie teete?
  5. Küsimus proteiini kohta.

    88g ehk 4 kalapulka oleks ok süüa enne trenni? Kaloreid kokku: 186.56 Kcal Rasva: 7.04 g. Valke: 9.68 g. Süsivesikuid: 21.12 g. Kiudaineid: 0 g. Või hoopis peale trenni kodus söömiseks?
  6. Küsimus proteiini kohta.

    Palju kahest korralikust banaanist siis umbes süsivesikuid ja valku saab?
  7. Küsimus proteiini kohta.

    Selge, aga kahest banaanist ma siis oma valguvarusi kätte ei saa peale trenni jah? üritan veel midagi juurde lisada või lähen kohupiimale üle.
  8. Küsimus proteiini kohta.

    Läheb veits teisele teemale küll üle aga kui ma lähen trenni, siis hakkan ma ju niiöelda lihaseid lõhkuma ja peale trenni kui ma söön valku ja süsivisikuid siis hakkab lihas kasvama, ehk kui ma midagi peale trenni ei söö, võib hoopis treenimisega päris kondiks jääda? Imelik mõelda, et ennast hantlitega pumbates lihas ei kasva vms... et toitumine on ikka suht tähtis nagu ma aru olen saanud. Olen ma üldse õigesti aru saanud?
  9. Küsimus proteiini kohta.

    Milleks siis Hera 80 kasutatakse kui mitte massi lisamiseks? valk ju ehitab massi vms. Massilisaja siis ehitab veel rohkem ? Ning kas selline variant ei sobi, et peale trenni söön kohe 2 banaani, pool tundi hiljem joon kodus klaasi piima kerge toidu kõrvale ja mõne aja pärast tuleb suurem toit.
  10. Küsimus proteiini kohta.

    Ma kaalun praegu 60kg ja peale trenni söön 2 banaani, see on kõik. Paar tundi hiljem kodus suurem söök.
  11. Kätekõverdused

    Sa mõtled, et ntx 3x100? ma jõuan max 30 järjest teha. 3x30 teen siis? ntx ülepäeva nii. ja vahepealsetel päevadel teen lõuatõmmet 3x10, nii sobib?
  12. Kätekõverdused

    Küsin kohe siin teemas ära, et plaanis oleks hakata kätekõverdusi tegema iga päev, kuidas oleks õige teha? iga päev mingi 3x12 või peaks puhkepäevi ka olema?
  13. Jõusaalis käimine

    Olen nüüd kuu aega jõusaalis käinud ja käin 2 korda nädalas. Hakkasin mõtlema, et kui ma kunagi kava vahetan siis mul ei oleks võimalust üle 2 korra nädalas jõusaalis käia. Ega 2 korda nädalas väheks ei jää tulevikus? Mingit kulturismi eesmärki pole, lihtsalt tahan vormi hoida ja lihaseid kasvatada. Vanust 15.
  14. Jõusaalis käimine

    Jah see oleks ka võimalus, et 1 trenn kodus teha, mul mingid hantlid isegi olemas. Ei hakka uut teemat tegema aga küsin, et kaua algajate kava tuleb täpsemalt teha?
  15. Postitused

    Probleem siis selline, et kui loen mingit teemad siis postitusi ei näe täiuslikult. Selline jada on: Postitused selles teemas siimukas Ajaloo kiireim KO? 28 Aug 2009, 15:09 _T_ Suht koomiline. Miks peaks keegi jooksma oma vasta... 28 Aug 2009, 15:16 LB TSITAAT(siimukas @ 28 Aug 2009, 15:09) ht... 28 Aug 2009, 15:37 Mcken Wow, Deja Vu http://forums.fitness.ee/index.php?sh... 28 Aug 2009, 16:13 Samakamees Mulle meeldib see KO rohkem http://www.youtube.co... 28 Aug 2009, 17:44 Aimuu suht kahtlane, nagu plaanitud asi 29 Aug 2009, 00:55 Leidsin just, et sarnane teema on olemas, seega asi korras.
  16. Poksikoti tegemine.

    Ei ole poksiga eriti tegelend, mul lihtsalt pole edeid mida panna :S riidetükid ju väga kerged ja ma ei saa teda nagu suuruda ju, pean samalajal kokku ka panema. Vb kahekesi saab kuidagi.
  17. 60M jooks

    Probleem siis selline et tahaks oma 60m aega paremaks saada, hetkel suht normaalne aga tahaks veel kiiremaks, et mis harjutustega see võimalik oleks?
  18. 60M jooks

    Trenni ka ei lähe sellepärast 15 olen muidu, sain vist vastuse kätte. Tänud
  19. 60M jooks

    Mingit jooksutrenni ei tee, isiklik rekord on 8.4, pikkus 168 cm.
  20. Jooksmine

    Tere, olen 15 aastane ja oleks plaan jooksmas käima. Ise mõtlesin, et kuskil 3x nädalas, sörkida jõuan järjest kuskil 3km (ilma käimiseta.) Eesmärk oleks see, et sügiseks saada hea vastupidavus, et kaua jõuaks joosta ja natuke ka kõhu vähendamine. Kaaluga kõik korras, 58kg kaalun ja 168cm olen pikk, kõhu ja reite peal tahaks natuke rasva vähemaks. Soovitage siis mitu korda nädalas käia ja kui pika distantsi jooksma peaksin.
  21. Jooksmine

    Mis selle liigutusega on? jah, ma saan selle nii raskeks panna et pean seal peal hüppama.
  22. Jooksmine

    Siis ei pea jooksamas käimagi saan sellega teha, ei riku põlvi ka ära.
  23. Jooksmine

    Võhm = vastupidavus muidu?
×