Jump to content

zxcvb

Kasutajad
  • Sisu loend

    264
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    7

Koik zxcvb postitused

  1. Hera80

    Ei hakka uut teemat tegema, aga kas maitsetule Heral 80le võib ise nt kakaopulbrit lisada, kuidagi imendumist ei aeglusta?
  2. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Kui Palju Fit Whey maksab teie poes? ühe pildi pealt vaatasin, et Hera80 oli 299.- aga e-poes on 312.-
  3. Mis on süsivesikute ülesanne kohe pärast treeningut võtmisel? Mis juhtub siis, kui ma võtan ainult valku ja süsivesikuid ei võta? Kas siis tuleb ainult lihast ja rasva ei tule? Väga loll küsimus, kuid hakkasin selle lause peale mõtlema: Pärast trenni on esikohal siiski süsivesikud. Hera 80 sisaldab kõrges protsendis vadakuvalku, seega tuleks ~30-40g Hera80'le lisada juurde ~supilusikatäis Dextrot, kuid kõik oleneb siiski isikust, treeningust ja eesmärkidest.
  4. Söögi ajal joomine.

    Miks ei soovitata söögi ajal piima juua? ehk siis tuleks juua seda eraldi toidukorrana. Ise võtan alati koolis toidu kõrvale paar klaasi piima.
  5. Naturaalne valgu šeik

    Sellisel kujul taastusjook ilusti ära ka taastab lihased ikka? räägitakse küll, et peab ilmtingimata vedelal kujul mingi 0g rasvaga valgusheiki jooma, et imendumine võimalikult kiire oleks.
  6. Sv enne magamaminekut?

    Oleks plaanis hakata sööma kohupiima enne magamaminekut, et ööseks valku saada aga paljud kohupiimad sisaldavad ju mingi 20g süsivesikuid. Et on see väga hull? Rasva ei tahaks minna, pigem seda maha saada.
  7. Kätekõverdused

    Eks ma neid erinevaid variante teen, ühe käega veel päris ei suuda Olen teinud nii, et hantleid kasutan käepidemetena, nagu suruks kangi.
  8. Kätekõverdused

    Ma ei hakka enam 4063ndat kõtekõverduste teemat tegema, küsin siin samas, et kui ma teen nii 3x50 kätekõverdust, siis kas see kasvatab natukenegi lihast või annab vähemalt välimust? Kasutan muidugi ka erinevaid kaldeid ja tehnikaid. Või tuleks tingimata lihase "suuruse, välimuse" muutmiseks mingi raskus selga panna? Mingi päris põkiks ka ei ole plaanis saada, aga midagi sellist võiks olla: http://www.google.ee/imgres?imgurl=http://...680&bih=899
  9. Rasvapõletus

    Tervist. Oleks plaan hakata iga päev (va jõusaalipäevadel) jooksma u 60 min madala intevsiisusega, et põletada rasva. Küsimus on aga selline, et kuidas ma peaksin toituma, et ma lihast ei kaotaks? Jõusaalis käin sel ajal 2 korda, ehk siis 4-5 korda nädalas jooksen. Rohelisest teest rääkides, siis mis ajal on seda kõige kasulikum juua ? enne või peale jooksmist?
  10. Sv enne magamaminekut?

    Kodujuust kahjuks ei lähe alla Ühesõnaga mingi 20g süsikaid ei tee siis midagi, kui üldine toitumine on korras.
  11. Sv enne magamaminekut?

    Arvad, et ma söön ülejäänud päevas 0g süsivesikuid või? Ja maitsestamata kohupiima mina süüa ei suuda, ei hakka ennast piinama ka, sellepärast lisangi sinna suhkrut või söön kõrvale mõne puuvilja.
  12. Soodsad valgurikkad toiduained

    Alpenrose 0.1% kohupiim 200g paki ostsin täna, pole seda kunagi varem söönd. Segan piima ja nt vaniljesuhkrut sisse, proovin ära millalgi kuidas maitseb Ostsin muidugi sellepärast, et hind oli 6.40 (ei olnud soodukas)
  13. Treeningkava

    Võtsin siis kasutusele fitnessi treeningkava, muutes seda natuke. Tahaks teada, kas lihas ikka ära taastub. Kava: 1. päev - Rind, Biitseps, Triitseps, Kõht (1) 2. päev - Õlg, selg, kõht, alaselg (2) 3. päev – Jalad (3) Esimene nädal E 1 T 2 K Vaba N 3 R 2 L 1 P Vaba Teine nädal E 2 T 1 K Vaba N 3 R 1 L 2 P Vaba Kahjuks teisiti ei ole võimalik, sest mul ka teised trennid.
  14. Treeningkava

    Millega ma pulloverit asendada võiksin ? http://www.fitness.ee/exercise_show.php?gr...ey=4〈=1 seda ka.
  15. Treeningkava

    Hmm selge. Ma uut teemat ei hakka tegema aga tahaks veel küsida, et pulloverit ja prantsuse surumist annaks millegi muuga asendada? 1. päev - Rind, Biitseps, Triitseps, Kõht Surumine kangiga lamades Surumine kangiga lamades kaldpingil Lendamine hantlitega lamades Ületõmme hantliga (pullover) Küünarvarte kõverdamine kangiga scottipingil Küünarvarte kõverdamine hantlitega istudes Prantsuse surumine kangiga lamades Triitsepsile ploki alla surumine seistes Kõht
  16. Selline küsimus, et kui ma panen kodus pulbri ja vee sinna purki vms juba valmis ja võtan trenni kaasa, siis see pulber mingit mõju ei kaota trenni ajal? Lihtsalt pean uuesti raputama? (vajub põhja ju)
  17. Kõhulihaste harjutused

    Kas see on tõsi, et kui ma teen kõhulihaste harjutusi ja unustan need tegemata paar/kolm päeva, siis hakkab sinna automaatselt rasva tulema kiiresti?
  18. Poksikoti tegemine.

    Tuli siis mõte teha endale poksikott, peale tuleks nahk aga mis sisse panna? liiv sobiks?
  19. Hantlid

    Teate kust saaks osta odavalt reguleeritavaid hantleid u. 15kg? Ise ei jõua kõige poode läbi käia, et kui keegi on näinud kuskil siis võiksite siia kirjutada!
  20. Hantlid

    Jah seal ikka 1000 kr peaaegu. Need kroomitud 2 tk 990kr on muidu 7.5k hantli kohta? Millal umbes uus partii saabub? Anttilast olen ise ka vaadanud aga seal läheb postitasudega mingi 800kr kokku. Ma muidu mõtlesin, et äkki olete säästumarketis või kuskil odavalt näinud Hantel on ju hantel.
  21. Toidulisandid

    Lihtsalt imendub aelgasemini eks? Ja kui mahl siis suhkrut ei pane? Muidu plaanis maitsega hera 80 osta, aga ei tea kas maitseta hera 80 on väga p*sk kui seda vee ja suhkruga segada?
  22. Toidulisandid

    Mida võiks segada vee ja proteiini sheiki peale viinamarjasuhkru, et saada süsikaid? Tavaline valge suhkur ei sobi?
  23. Postitusi ei näe

    Kui hakkan mingit teemat lugema siis näen ainult teema algataja posti, teisi ei näe... Kuskil oli see nupp kus sai ära muuta aga ei mäleta enam.
  24. Postitusi ei näe

    Nüüd sain tänud.
  25. Postitusi ei näe

    Ma olen vist pime, aga ma ei leia seda kohta üles :S Lähen "minu seaded" kuid seal ei ole kuskil sellist asja nagu kuvamisseaded.
×