Jump to content

zxcvb

Kasutajad
  • Sisu loend

    264
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    7

Koik zxcvb postitused

  1. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    174cm, 72kg, 17a.
  2. Kuidas "ehmatada" keha

    Väga põhjalik tekst. Praegu ikka septembrist alates iga nädal rasked trennid olnud (suvel toimetasin kodus vaikselt)
  3. Kuidas "ehmatada" keha

    Siis ma arvasin õigesti, et harjutused võivad samaks jääda. Täna tegin rinnalt surumist viimases seerias aint 3 kordust (tõstsin raskust) Aga tänud teile kõigile
  4. Areng peale pausi

    Küsin üle, et kui ma olen aasta aega jõusaalitrenni teinud ja teen pausi kuskil aastaks, siis kas peale seda pausi tuleb lihas ja jõud kiiremini kui ma enne olin neid aasta aega treeninud? Varsti ajateenistusse minek ja seal teatavasti lihased ja jõud taanduvad päris palju. Niiet kas peale kaitseväge olen uuesti täiesti nullis või on midagi ikka "lihasmällu" jäänud?
  5. Areng peale pausi

    Milleks jätta asjad viimasele päevale? Aga sain vastuse kätte. Tänud
  6. Rind ei arene

    Lihase järeleaitamiseks tee üks raske päev ja teine kerge päev samale lihasele. Aga see kerge peab tõepoolest kerge olema, kus sa väga ei pinguta. Kätekõverduste asemel võiks kolmanda harjutusena panna nt lendamise, kuigi ma ei tea su eesmärke ja treeneri soovitusi.
  7. Proteiinid ja valgud on samad asjad. Sa kaalud muidu 150kg+, et 350g valku tarbid?
  8. rööbaspuudel surumine: rind vs triitseps

    Rööbaspuudel surumisel hakkab mõlemast õlast valus, selline tunne nagu vigastaks kohe ära. Keegi teab mida teha enne seda harjutust? käteringidest piisab?
  9. Vend Vähk Peab liikuma!

    Milleks higistada? Mina püüan küll trenni jooksul võimalikult vähe higistada.
  10. Vend Vähk Peab liikuma!

    Millalgi nägin, kui blogis kirjutasid, et jooksid paksude riietega saalis. Mis selle mõte on? Vedeliku kehast välja saamiseks?
  11. 2 muna + õlu

    Panin kaloriarvutisse need arvestades, et täismuna on ~50g ja munavalge ~30g
  12. Kava

    Keegi ei oska midagi soovitada, kui me su eesmärki ei tea.
  13. Toitumine enne ja pärast trenni

    Kuidas toituda enne ja pärast treeninguid http://www.fitness.ee/?act=article&articleID=540
  14. Kui tihti peaks trennis käima

    Iga päev käia, siis on ületrenn kerge tulema. Kolmest korrast nädalas piisab http://www.fitness.ee/?act=article&articleID=1084
  15. Teraviljatoidud

    Kui on vaja süüa nt 100g riisi, siis kas see on mõeldud ikka kuivainena või keedetud kujul? Panin 100g keedetud kujul riisi taldrikule ja seda oli ikka väga vähe. Mitu korda raskem on tavaliselt keedetud riis, makaron vms kui ta on kuivainena?
  16. Kõikvõimas KÜKK

    Jah, meil ka mingi krõpsuga pehme asi olemas, mille saab ümber kangi panna. Mõtlesin küll milleks see on
  17. Kõikvõimas KÜKK

    Kas teil ei hakka kuklal valus kui kang seal peal on küki ajal? Ma ei saa isegi tühja Smith kangi turjale võtta. Harjumise asi vist?
  18. Räägitakse, et taastusjoogid (valk+dextro) teevad "keskelt jämedamaks". Kas selle all peetakse silmas, et lihtsalt laiemaks või mida? Ja kas see on sellepärast, et taastusjoogis on kiiresti imenduv sv ja valk? Kuigi peale trenni ongi ju kiireid vaja.
  19. Juust enne magamaminekut

    Mina ei suudaks ühe toidukorraga pooltki nii palju sisse ajada. Ja üldse milleks.
  20. Miks selles kavas on kükk ja jõutõmme ühel päeval, kas liiga raskeks ei lähe? http://www.fitness.ee/treeningkavad/21
  21. Juust enne magamaminekut

    Kartulid ja makaronid ning rasvased lihatoidud jäägu lõunasöögiks, vähene maiustamine ning pika valmimisajaga toidud (so juust, suitsuvorst) aga päeva esimesse poolde. http://www.tarbija24.ee/429396/kusimus-mid...tuleks-loobuda/ Leidsin siis sellise huvitava asja. Miks just pika valmimisajaga toite ei tohiks õhtul süüa?
  22. Uus treeningkava

    Koostasin siis ise treeningkava, mille järgi plaanis sügisel treenima hakata. Sooviksin, et vaataksite üle, et mingit harjutust poleks liiga palju või vähe, või ülearu. Nüüd hakkan käima 3x nädalas, varem käisin 2x ja tegin lihtsalt ülakeha. Jalga ega jõutõmmet ei teinud. 1. päev - Rind, Biitseps Surumine kangiga lamades Surumine smith kangiga kaldpingil Lendamine hantlitega lamades kaldpingil Pec-dec Küünarvarte kõverdamine kangiga Küünarvarte kõverdamine hantlitega Küünarvarte kõverdamine kangiga scottipingil 2. päev – Jalg, Alaselg, Triitseps Kükk 4 x 8-10 Jõutõmme 4 x 8-10 Jala sirutus ette trenazööril Jalapress Pöiasirutus smithmasinal Prantsuse surumine Rööbaspuudel surumine Ploki alla surumine seistes 3. päev - Õlg, selg Plokil tõmbed kukla taha lai haare Tõmme küljele hantliga Vastu kõhtu tõmbed plokil T kangiga tõmbed Kangiga(smith) surumine üles õlale. Lendamine kõrvale Lendamine kõrvale ettekallutatult
  23. Kükk ja jõutõmme samal päeval

    Jõud, mass. Aga kindlasti mitte jõutõstmine. Kas jõutõmbe võib selja päevale viia ja asendada seal ühte harjutust või lihtsalt lisada? nt muidu on seljale 4 harjutust aga koos jõutõmbega 5.
  24. Kükk ja jõutõmme samal päeval

    Ja kui lased tõmbe ajal natuke kükki ennast, siis treenib alaselga?
  25. Uus treeningkava

    Ma pole neid kahte harjutust elusees teinud, sellepärast tahtsingi küsida.
×