Jump to content

zxcvb

Kasutajad
  • Sisu loend

    264
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    7

Koik zxcvb postitused

  1. Jooksmine

    Mul kodus muidu selline asi ka : http://www.osta.ee/8902746 ega sellega võhma ei saa vist? rohkem jõudu saab sellega?
  2. Jooksmine

    Ei taha kondine olla :S !! Vb mulle lihtsalt tundub. Ma hakkan siis esialgu 2x nädalas käima.
  3. Jooksmine

    //selge, siiski tahaks teada kui palju oleks alguses hea ja mitu korda nädalas
  4. Jooksmine

    // jõutrenn on niipalju kui kodus teen, iga päev kätekõverdusi 30 tk. Saalis käisin ka kunagi. Meessoost olen
  5. Abi vaja

    Mida peaks algaja jõusaalis rohkem tegema nagu? Kas sellest oleks kasu kui ma mingit konkreestet kava ei tee, lihtsalt tõstan hantleid jne igat asja natuke? Ja kas rohkem tuleks teha palju seeriaid ja seeriates vähe tõsteid või tõmbeid vms, või tuleks teha vähe seeriaid ja palju tõsteid? Kas keegi mingit kava ei saaks anda? 500.- ei hakka ka kohe ära raiskama. Ei tea isegi kas see ala mulle sobib veel... Vanus: 14 Kaal:57 Pikkus:167 Olen rohkem turske, et on mida treenida nagu.
  6. Abi vaja

    Aga kas sellest oleks kasu kui ma mingi 1 kord nädalas jõusaalis käin? Ma 2 korda ei saa..
  7. Kaal

    Tere. Mul kehamassiindeks on 20 ja alla 19 on juba alakaal, 20-25 on normaalkaal, ja ma kardan, et miks mul seda nii vähe on, peaaegu alakaalus. Kõht on mul ees suht ja rasva nagu palju. Asi on siis selles, et kaalun liiga vähe ja rasva on palju.. mis teha tuleks?
  8. Kaal

    Aah ok
  9. Kaal

    See kaloriarvuti ju ei tööta. Ma panen mingi toiduaine siis näitab, et kõike on 0g...
  10. Kaal

    Aga pean ma ikka niimoodi korralikult sööma? Kalas, kartulis, kanas makaronis jne pole süsivesikuid? neid võin ohtralt süüa? praegu söön ma ikka ülivähe.
  11. Jalad

    Olen 14 ja oleks vaja sügiseks jalad tugevamaks saada (just selleks, et jõuaks pikemaid maid joosta) Et milline harjutus oleks kõige effektiivsem ja tõhusam ning mittu seeriat, ja harjutust teha? Cooprit ehk 12 min jookse jooksen 2100 meetrit, niiet ikka väga vähe. Mul kodus ka selline trenažöör (mitte ratas), selline et kagu kõnnis ja hoiad mingitest vartest kinni kätega (terve keha liigub) Poiss olen. Soovitage.
  12. Jalad

    Tänud. eks ma siis hakka crosstraineriga
  13. Jalad

    Aga kuidas parem oleks, kas teen selle trenaga või lähen jooksma? Kui kaua? Kui pika maa? Mitu korda nädalas? Selline probleem ka veel et pistma hakkab jooksuajal ja hingeldama, alguses küll hingan rahulikult, selle jaoks ka mingid harjutused?
  14. Toitumine

    Niisiis, mul on kõhu peale juba omajagu raska kogunenud ning nüüd tahaks seda maha saada (et lihased välja paistaks vms) Et mida tuleks süüa siis päevajooksul? Ärkan hommikul kell 8:30 ja magama lähen 23:30 Mõtlesin, et suht algaja veel ja toitumiskava ei hakanud veel tellima. Olen muidu: 52kg raske 166cm pikk 14a. Meessoost
  15. Toitumine

    Vahepeal käisin jõusaalis, aga nüüd peaks uuesti hakkama käima. Tänud
  16. Toitumine

    A jaa unustasin Mees
  17. Gymform Duo

    http://top-shop.ee/index.asp?tn=productview&pid=57027 Mis te sellisest asjandusest arvate? on ta kasulik? Tundub küll väga lihtne, pane peale ja anna minna.
  18. Gymform Duo

    Ahhh, ei hakka seda siis ostma Liiga palju s*tta sellest kuulnud juba.
  19. Gymform Duo

    Miks?
×