Jump to content

wise

Kasutajad
  • Sisu loend

    45
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik wise postitused

  1. Huvitav, kas Rückenberg originaalartikli asukohta või autorit ei sooviks avaldada?
  2. Olen tänaseks osalemisega hiljaks jäänud, ei olnud lihtsalt enne teadlik. Ei olnud dets-jaanuar aega ka siia foorumisse pilku visata. Aga Ott, väga hea algatus ning ilmselt sellel korral vaatan saalist seda võistlust pealt. Aga on tõsi, et meistrivõistlused on liiga ambitsioonikas plaan eriti neile, kes kodus peegliees vaatavad, et potentsiaali justkui on, aga on ebakindlad, sest ei tea ju kuidas keha lavapeal välja näeb. Samuti ei ole vastavat tutvuskonda tekkinud ning seepärast enesekindlusest vajaka. Kui väiksemad sammud tehtud, siis võib juba suuremaid eesmärke seada. Endal näiteks usku on ja tahtmist, kuid ei ole võimalus väiksemaid eesmärke seada. Nüüd Reval Cupiga on selline eesmärk olemas. Kas plaanis on seda 1 kord aastas korraldada?
  3. Steroidid polegi nii kahjulikud ?

    Ei ole küll kuulnud eriti fataalsetest tagajärgedest. Tiptasemel sport ei ole ei dopingu ega dopinguta niivõinaa tervisele kasulik. Küll aga arvan, et dopingust ja keelatud ainetest tabuteema tegemine ja selle maha salgamine on täielikult vale. Nii on ka narkootikumidega. Kui näiteks koolis hakkavad levima kuuldused, et osad õpilased on narkot tarbinud, siis 1) Kas tuleb sellest väga selgelt rääkida 2) Mitte rääkida? Sama spordis. Minuarust keelatakse igal pool vastavad diskussioonid. Ja seetõttu saavad patustajad rahulikult oma rida edasi ajada.
  4. Ei saa nii kiiresti artiklida nõustuda, kui ei ole ise järele proovinud. Aga sõnum on lihtne ja arusaadav ning proovimist väärt. Samas ei saa ma täpselt aru. Kas autori mõte on, et igal trennipäeval peaks läbi tegema kõik baasharjutused?
  5. On selge, et imepäraseid tulemusi lihasmassi kasvatamisel pelgalt vadakuvalgu tarbimisega ei saavuta. On vaja stimuleerida erinevaid protsesse kogu kehas. Hetkel kasutan igapäevase toidu juurde järgmiseid lisaaineid: * Valgukompleks (hommik, lõuna, vahel ka õhtul enne magamaminekut) * Glutamiin (Peale trenni koos viinamarjamahlaga taastumiseks) * Kreatiin * Beta-Alaniin * X-Test (Testosteroonitaseme tõstja) * Magneesium (Motivatsiooni tõstja ning meeleolu parandaja) Kuid korralikuma anaboolse efekti jms stimuleerimise eesmärgil on soovitatud tarbida märksa suuremat valikut vitamiine ning mineraale. Muscle&Fitness pakub välja järgmised ained, mida võiks valikusse juurde lisada: * Kroom (Tundub OK. Kulturisti suurima vaenlase Kortisooli taseme alandaja). * Päevakübar (Tundub pigem OK. Tundub mõistlik valik, sest parandab immuunsussüsteemi). * Arginiin (Tundub KAHTLANE. Kasvuhormooni vabastamist takistava hormooni blokaator. Müüakse pigem meestele, kellel on vaja potentsi tõsta). * Tsink (Peaks olema OK). * Karnitiin (Peaks olema OK, kuna leidub ka spordijookides). * Melatoniin (Tundub KAHTLANE. Tarvitatakse reeglina unehäirete ravimisel. M&F pakub välja, et on ka kasvuhormooni taseme tõstja, tarbida enne trenni). Apteeki minnes alla 1000 krooni sellise "kommikotiga" välja ei pääse. Ehk et päris julm. Millist valikut lisandeid tegijad tegelikult ka kasutavad? Ja mis vääriks siia nimekirja lisamist?
  6. Kulturism ja mineraalid

    Võibolla on tegu ülehappesusega. Hommikuti on magu hästi tundlik ning mingite toitainete koosmõju võib päris kehvasti mõjuda. Minul on tegu ülehappesusega ning oli vist piim (ka apelsini mahl) ja muna, mis reageerivad umbes 30 minuti pärast nii, et tuleb kiiremas korras peatus teha. Nüüdseks väldin selliseid aineid, mis koos võiksid plahvatada. Aga eks kõik on jälgimise ja testimise küsimus.
  7. Kulturism ja mineraalid

    Jah, minu loetelus on muuseas Päevakübar söögiisu tõstjaks märgitud. Ja minu puhul probleem esineb eriti hommikuti, nagu ilmselt enamikel inimestel. Aga et kohe hommikul tõustes mingi laks päevakübara tilkasid panna - ilmselt ei jõua ta imendudagi ning söögiisu tõstvalt mõjuda. Aga osaliselt olen probleemile ka lahenduse saanud. Kohe ärgates üks kiiresti imenduv valgulaks, et välistada kataboolse seisundi jätkuimist. Kuigi see peletab jälle suurema söögiisu ära ning ei jää seda alles munade jms jaoks.
  8. Kulturism ja mineraalid

    Magneesum - kasu silelihastele ning seega südamele ja veresoonkonnale (langeb vererõhk ning paraneb südametegevus). Paraneb ka valguproduktsioon. Magneesiumi defitsiidi tagajärjel närvilisusust, muutused käitumises, häireid lihastes, arütmia, kõrge vererõhk, neerukivid, halveneb toidu omastatavus jne. Kasutatakse stressiravimina. Olen seda aastaid teinud. Kui tunnen, et töökoormuse tõustes, sügise ja pimeduse saabudes tekib meeleolu langus, teen väikese magneesiumikuuri. Aga olen koguni kogenud seda, et kui hommikul tõustes või õhtul enne magama minekut 2 tablakat magneesiumit võtta, on eelolev päev märksa lõbusam
  9. Mida iganes, sõltumata savutatud tulemusest võtan mina mütsi nende kõigi ees maha. Aga arvestades, et kohtan neist enamust peamiselt siseruumides, siis pole ju kahtlustki
  10. 16-19 mai võistlused Hispaanias

    Tundub, et lahing oli karmim kui osata arvati. Näeme, ootame tulemusi.
  11. raamat "Rahavoo kvadrant"

    Kui vaatad raamatuletil Kiyosaki teoste hulka, siis peaks ju hoobilt aru saama, kus asub rahavoo kvadrant Sõnum aga ise lihtne, rahavoog peab olema positiivne. Muu jutt käib ümber selle sõnumi, on ülikehvalt tõlgitud ja suhteliselt paksult eneseabi laadis teksti täis pikitud tekst.
  12. kreatiini annustamine

    Ise tarbin küll kokteile viinamarjamahlaga, saab süsivesikutegi poolest vähe rammusam.
  13. kiiresti kaalus üles...

    Söögikava ongi ise ju märksõnaks, mis peegeldab mingil kindlal põhimõttel toitumist. Inimesed on individuaalsed ja õige trenni ja toitumise kombinatsiooni leidmine peakski ju lõpuks selle peamise eesmärgini viima. Kui säilivusajad on pikalt üle, siis võiks ikka uued tooted osta. Ja ime, et sul valk siis haisema ei ole veel läinud Mina hoian oma valgutooteid külmikus, ei kannata toatemperatuuri välja. Kui süsivesik on kinnises anumas ja näiteks textroosi kujul, siis noh, suhkur just halvaks päris ei lähe. Kreatiin kah säilib üsna pikalt, aga värske kraam on ikka parem.
  14. kiiresti kaalus üles...

    Olen üha enam arvamusel, kui on soov lihast kasvatada või head vormi saada, siis ei ole võimalik vältida ka rasvakihi tekkimist. Kui ikka seedimine on selline, et sang iga suupiste pärast ümber kere ei teki, siis võiks ikka aktiivse treeningperioodil toiduga pigem liialdada. Lihas kasvab ka väikese rasvakihi all. Et normaalselt trenni teha, oleks vaja piisavalt süsivesikuid. Ise kaalun ka pigem vähe, kuid tegin sellise triki, et sõin õhtul kella 10:00 ajal ca 250-300 gr TERE rosinatoru ning panin sinna peale 2 teelusikatäit mett. Sinna juurde muidugi korralik trenn, norm ja rikkalik toitumine, kreatiin + valk. Tulemuseks 4-5 kg võrra 1,5 kuu jooksul.
  15. Oh, olen tõsiselt üllatunud. Suured tänud
  16. FITNESS.EE - koos loome võimalusi, koos leiame lahendusi (koos loodud võimalused, koos leitud lahendused) FITNESS.EE - jagatud head mõtted FAST - Loodud võimaluste ellu rakendamine FAST - Võimatu võimalikuks FAST - rahulolu võib olla standard FAST - Sinu tugevad küljed Suvi sinu kehas, päike sinu silmis (üks kõik siis mille reklaamiks) Ja midagi teistlaadi: FITNESS.EE - selle suve spordikeskus FITNESS.EE - mobiilne spordikeskus FAST - mõtle vähem FAST - the bright side
  17. EKV 2008

    Kompad on jah head, sest ka tegija on väga hea. Aga rakursi muutmiseks lisan siia juurde ka ka oma galeriid: http://picasaweb.google.com/kulturism
×