Jump to content

Taavi Eplik

Kasutajad
  • Sisu loend

    62
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Taavi Eplik postitused

  1. Tatoveeringud?

    No nii minu teema puhtalt ja sõber VendV ka jälle teemas:) Spordiga tegelen kauem, aga tattoodega mingi 5,5 aastat. Mõlemad käed on lyhikesed varukad ja midagi ei pidurdu ega ole väiksem- vasak käsi on paremast väiksem kindlasti ja oli juba ennem naha sodimist! Värv viiakse ju naha alla, mis siisn lihastega pistmist on??? Närve mõjutavad muidugi nõelad kindlasti ja tehtud koht näiteks torgitud minu rekord 4,5 h järjest, on pärast kange ja haige ja kohe saali just ei torma ehk paar päeva, pärast paranemist ok! Nahk on ju puruks nagu haavad,marrastus, mis iganes. Vendv tegemist mäletan kyll, miks ma ei mäleta:) Kulturisti kaitsev polster on muidugi tavainimese omast õhem ja seega valusam , paranemine on individuaalne, olenevalt nahatyybist. Peale sodimist on käed nagu yhtlaselt arenenud, aga kui teadlased on tegelenud, siis vastu ei vaidle ja sodimist ei propageeri - kindlasti HAIGUS nagu iga teine taoline!!! Kelgult enam maha ei saa, sest teistel on suuremad pildid! Nagi lihastegagi:)
  2. millist valku?

    Ma lihtsalt lugesin seda tobedat heitlust amazonis teemal vene valk! Üldiselt on venelased ajaloos kõigega hästi hakkama saanud ja dopingute kõrbemistest on nad ikkagi suhteliselt palju hoidunud tänu oma teaduse arengule selles valdkonnas. Otti tunnen isiklikult ja pean temast väga lugu jne jne. Krt kui võistluseks läheb ei tule keegi lavale , aga amazonis määgivad kyll kõik ja osad võiksid põhimõtteliselt kehakultuuris doktori kraadi kaitsta . Selge on see, et Oti tasemele on miinimum Tai Kane jne jne Tavaline jõusaali vend, kes tahab olla vormis ei pea ju maksma teist saali hinda veel kõrvale??? Vaadake , mis maksab normaalne saal Tallinnas?! + muidu toit + lisandid + riided + jalanõud jne. Kas keegi on käinud Tai Kane tehases ja teab , mida sinna pannakase.Üks kiri on pakendil, aga sisu on midagi muud! Yks asi on reklaam ja business, toodangut on ju vaja myya! Kunagi näsisid kõik, kes Eestis ennast kulturistiks pidasid kahe suu poolega Piiterist toodud valku ja lihas kasvas, kes trenni ka teha viitsis sinna juurde muidugi. Tegelikult see foorum on viimaks hakanud toimima ja vaidlustest selgubki tõde, kyll mitte lõplik, sest seda pole olemas... Kuna selle weebika taga on Robocop, siis on kõik igati mõistetav ja Ott on vähemalt soliidne ja ei nimeta kõike muud pasaks. Kusagilt tuleb alati alustada, olgu see siis kasvõi valk Venemaalt. Kes trenni reaalselt ei tee nagu loom ja kellel eeldusi looduse poolt ja tahtejõudu kaasas pole, see ei lähe steroide systides ka jämedaks. Üritan nende mõtetega pisut vaherahu sobitada, et selles foorumis saaks rääkida kõikidest võimalustest ja erinevate inimeste võimalustest, muidu jääb see foorum ainult neile , kes jõuavad osta kallimat kui teised. Oluline on propageerida tervist läbi spordi, et inimesed veaksid ennast saalidesse ja tunneksid sellest rõõmu!!! Kõigile häid kordaminekuid treeningsaalides, mis iganes aladel, aastal 2004.
  3. Kickboxing ja jõusaal

    Jutt täiesti õige! Ei härjaks saamist ei ole vaja yldse kellelgi karta ennem 10 aastat ilmselt:) Rinna seeriad on head jah pauguga teha, seda olen näinud kasutavat ka kergeraksu mehi! Kickboxingu puhul muidugi jalgu kükkidega piinata ei soovitata masinat on elastsemad ja ei lõhu niipalju, arvestades mis koormus jalgadele põhitreeningul langeb.Aga Weideri proged erinevatele aladele on asjalikud!
  4. Kickboxing ja jõusaal

    Olen mingi aja teemas olnud ja ise proovinud viia seeriad pisut pikemaks ja raskused vähemaks ja vahel lihtsalt maksimume proovinud erinevatel harjutustel. Joe Weideril peavad olema kusagil kavad poksijatele, millised just teevad läbi enamus olulisi lihasgruppe! Enamus treenereid muidugi halvustab kangisaali, et kiilud kehast kinni ja põimivad oma treeningutesse jõuharjutusi sisse. Ise katsetasin ylevalt alla rind,õlad, käed, pisut jalga ja kõht järgi veel. Ennem aeroobset (ratas) ja päris lõppu kah veel. Et raskustega teha ei kannata kui tahad järgmine päev kellegi eest põigelda ja vastu ka kiire löögi sooritada:)
  5. ripped fast

    Olen proovinud ripped-t ja uusi burners-eid mõlemaid , ripped sobis minule isiklikult paremini. Kaks jah rohke veega ja tund ennem trenni ja peale soojendust läks nagu teine käik sisse:))) Ainevahetuse ajas ka väga kiireks , kuid see on individuaalne.
  6. Rihm toodi ilusti peale järgi mõtlemist adminni juurde ära, pastakaga nimi suurelt sees, kes viitsib teda maha nyhkida!!! Aga saalist ta ära käis ja Fredi rihm ka kõnnib praegu ringi, seega kellelgi meist näpud sygelevad ja ilmselt mujalt ka...
  7. Ei ma ei pea ennast syytuks ohvriks, saime temaga tuttavaks Revalis, algul jälgisime eemalt yksteise tegemisi ja siis tekkis mõte koos proovida.Asja idee ei ole selles nagu paljud personaaltreeneri loost aru on saanud.Ma olen ennem paaris teinud ja tema kah Tartus. Oluline on võistlusmoment, mega väikesed vahed seeriatele ja kui yks teeb viimast seeriat, läheb teine juba järgmisele masinale ja oma edu aluseks peame soojendust jalgrattal, häälestab sydame juba järgnevaks koormuseks:) Jah jutuajamist oleme yritanud vältida. Ott kunagi hoiatas, et mina lõhun ennast ära ja pean pöörama suurt tähelepanu taastumisele ja nii see on, traumasid on nende paari kuu jooksul tõesti palju olnud kuna Imre raskused on tõesti suured nagu staazgi sellel alal. Nii et meetod, et maksan personaaltreenerile paar soida , et ta mind tagant torgiks, ilma et suvatseks inimene isegi elementaarsed baasharjutused endale selgeks teha, ei toimi. Paaristreeningust on hea artikkel viimases Flex, millest oli mõte ka eesti keelne yllitis siia ylesse sättida kuna tehes seda mõistusega koos on eesmärk kellegiga jagatud ja ka rohkem käega katsutav. Edu kõgile spordisõpradele ja klubikaaslastele!!!
  8. Treenerid Reval-Spordis.

    Tundub, et eestlaste visadus viib sihile- kas teem yheskoos 200 ära mis?! Piisab yhest provokaatorist ja jälle on kõik rõõmsalt kelgu peal ja elavad välja oma kirgi, mis koos hormoonidega kehas pulbitsevad ja väljapääsu otsivad... seis on Revalis selline, et treener asendab praegu adminni olude sunnil ja olukord saalis on selline , et grupp noori huvilisi nö töllab mööda saali ringi ja näpib siit ja sealt- väga hale olukord kuna segavad teisi ja endal ka kasu sellest ei miskit... tundub, et M.A olle nn fanclub hakkab ennast ammendama ja nyyd on ta pyksis kah juba ära käidud ja kontrollitud ega enamaks fantaasiat leida oleksgi juba mõnele noorele perverdile enese ületamine - toimetus peaks sygavalt kaaluma selle mõistatuse , kes keda rohkem vaimselt ja anonüümselt trukib, ära kustutamist!!! ilusat suve ja puhkust kõigile trennikaaslastele Revalist soovides...
  9. Treenerid Reval-Spordis.

    Tahaksin ilusa summa puhul õnnitleda vaeva näinud osalejaid asjalikke ja ka tyhikargajaid- rutlustest selgub tõde, kas siin selgus midagi jääb igayhe enda teada ja IQ tasemele. oleks vist nyyd kyll sobilik see teema ammendatuks lugeda ja meid ootab ees helge ja sportlik tulevik, kus ei ole kadedaid inimesi, me läheme suvele vastu ilusate ja saledate kehadega, naudime ennast ja teisi. Kõik treenivad õieti ennast ja kalleid kaasmaalasi ning juba sygisel ootab meid Reval-Spordis ees suviselt puhanud sportlik vaim, mis kevade tuhinaga kusagilt akna nurgast välja vuhises- kyll ta tagasi tee ka leiab varem või hiljem!!!
  10. Inna Uit

    Jah Inna käis ka kurikuulsas Reval-Spordis treeneriks, aga asi jäi vähese töökoormuse ja palga taha - eks muidugi on tal pisut keeruline tööd leida oma temperamendi ja atraktiivse välimusega, palju kadedaid ja muidu urgitsejaid nagu me eestlased ikka ju oleme... personaaltreenerina arvan oleks ta parimate seas oma kogemustega, aga eks spordiklubidki ole yks monoipol ja kui oled eemal olnud, siis raske tagasi murda...
  11. jõusaalid

    Tõstepõrand on olemas Reval-Spordis juba pikemat aega ja tõstjaid inimesi alates Utsarist kah seal treenimas näha!!!
  12. Treenerid Reval-Spordis.

    Ma olen siiani M.Alvari kommentaare asjalikeks pidanud aga see viimane yllitis on otse öeldes nõme - meesterahvas paneks siia nyyd ylesse kirjakese vabandusega sest me kõik eksime vahel ja asi korras )) see polnud mingi uue teema arendus ja mul on hea meel , et Reval-Spordist pole saanud spordi riiete tutvustamise koht- ilusate riietega niisama puusa hööritajate jaoks on kohti kyll Tallinnas...
×