Jump to content

Taavi Eplik

Kasutajad
  • Sisu loend

    62
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Taavi Eplik postitused

  1. õlg

    Asjaarmastajana teen mina tagaosa lendamisele ka veel mõne seeria poollamades pingil kõhuli olles lendamist. Suht puhas lugu kuna raam on paigal. Sama lahe on veel plokiga käsikuga ette kummardades kyljele lendamine.
  2. DOPINGUPROOVIDE TULEMUSED?

    Meenub siin aegade tagune võitlus, kes on pannud keelatuid, kes mitte jne jne. Ega sport ongi selline nagu ta on ja selliseks ta jääb. Ne poiman ne vor reegel kehtib ju igal pool ja see risk kõrbeda jääb alati. Keeltud mängumaal ilma korraliku tiimita ja suure rahakotita on raske muidugi. Isa luges kunagi vene keelset üllitist , kuidas vene sportlased olümpiatel käivad ja kuidas laev seisab sadamas , kus töötavad laoborites sajad arstid ja analüüsivad ja analüüsivad ja sinu 4a töö tulemus võidakse kirjutada korstnasse kahe minutiga, siis võid ojja hypata kui tahad. Teoreetikute ja praktikute heitlus ei kao kunagi.Ühed jäävad nendeks, kes looma moodi trenni nyhivad ja teised on need, kes proteiini ja süsivesikute suhet õhtuti paika ajavad jne. Mareki puhul siin amazoni ajaloos meenuvad kindlasti mõned keerutused ja ytluste muutused, aga mis sa yksi teed massi vastu kui kõik sind lõhuvad?! Samas ei unune ka kunagi teema õhtune õlu , see oli nagu pinge lang paljudele eesti meestele:) See ei olnud ju eeskuju vaid julgustus, teha elus seda, mis sulle meeldib! need mehed, kes vaikselt kusagil õlle mulistavad ja teistele räägivad, et joomine on paha , oleme näinud. Alati on kõigilt midagi õppida ja teistel on midagi, mida sul ei ole. Jutt on pisut ümar, aga öelda tahan seda, et Mareki kui praktiku nõuanded oleksid kindlasti viimased, mis peaksid siit kaduma, hoo peaksid maha võtma need toidukavade produtseerijad. 2004.a. jõusaali astuv inimene nagu peaks endale kohe suure koti kama ostma ja selgeks tegema , kuidas seda syya??!!!! See portaal on õigem aga peaks pisut myygitööd piirama ja pushima asja ideelist kylge ja spordiala propageerima!!! Kuidas ennast mitte ära lõhkuda, ,kuidas oma treening päev üles ehitada, kuidas sõpru kaasa kutsuda, et mitte yksi teha jne. Näited on labased, aga põhimõttest saavad kõik aru. Erinevate nurkade alt tuleks pidevalt välja tuua seda põhilist asja olemust ja kui norel on baas all, ssiis hakata vaatama, mis appi võtta ja millised lisad. Kõigile sportlikku kevadet soovides ja kindlasti ei peaks Marek olema kibestunud! Jää oma esimese lause juurde! Mis tehtud see tehtud, kyll elu ja kaasmaalased aja jooksul andestavad sulle ja elu läheb edasi. Meid ei ole maailmas nii palju, et saaksime yksteist laiali loopida.
  3. Mis on keelatud ja mis ei ole?!?

    Hommik! Inimene esitas kysimuse, mis on keelatud ja mis mitte?! Süstal ######? Miks? Kelle? Muidu siin kõik laulavad kohutavalt keerulisi kusagilt copy paste tehtud laule maha , aga nyyd ei tule siis isegi metakas meelde, mida lehtede kaupa sisse krõbistatakse? Kirjtage siis noortele välja, mida sinna ###### süstitakse, et nad teaksid! Ega see, et narkota Eestis keelatud on ei tähenda, et kasutada ei saa?! Iga teema vajub mingiks yhe pundi omavaheliseks rebimiseks- selleks on foorum?! Kas seal pole publikut piisavalt? Kerime äkki nyyd algusesse tagasi. Mis aineid puudutab muidu, siis suht hea ylevaate saab bodybuilding.ee-st , kes iganes sa selle kysimuse siin tõstatasid. Sportlikku kevadet!
  4. probleem kehakaaluga

    kevad on organismile raske! Äkki on noor daam armunud ja sellest tekkinud närvipinge? Aeg loksutab ise kõik paika ja näed kuis yks päev hakkabki kaal langema.
  5. Ujumine.

    On minulgi tekkinud krampe ja muid lihasvalusid. Olen leidnud leevendust ja profülaktikat magneesiumist, mida üks sportlane soovitas. Ehk ma eksin?!
  6. Kreatiin ja Milk Proteiin...

    Arvan, et otsingusse kreatiin sisestades leiab küsimustele vastused. Mis Milk protekat puudutab, siis kasutan seda juba mingi aja ja mind taastab ära ja ainevahetusele mõjub ka hästi.Eks jah võrreldes No.1-ga on valguvajaduse rahuldamine keerulisem, aga eesmärgid ka inimestel erinevad!
  7. Artikkel Delfis..

    Kes on selline Jaan Lepp, kes siin teisi saadab kuhugi mölisema? See kui keegi anonyymne mytsike siin teemast kõrvale kaldub ei ole minu mure! Minul on oma pilt ja oma nimi ja mina olen 30a oma sõnade eest ise vastutanud! selge?! Kui keegi delfi loost midagi ei arva, siis ok- teema ammendus ja enam ei torgi, vsjo vse ponimali - everybody understood?!
  8. Artikkel Delfis..

    Üldiselt on delfi muutunud täielikuks s.auguks. Naudin alati Ärapanijas delfi temaatikat ja tõesti pervod tegutsevad.Keegi oleks võinud ikka Kairikese hoogu pisut pidurada.Ehk on seal ka tõetera sees? Kahtlen. Aga dieedil olevaid kulturiste ei tohi praegu ärritada, urrrrr
  9. kõhulihased ja nende treenimine.(oleks vaja abi)

    Õhtust riiukuked:) Olen ennem ka siin üritanud rahu sobitada ja vahel on ka õnnestunud... Keriks selle jutu algusesse tagasi ja mida me näeme - Taniilil oli kysimus ja siis paar nõksu oli soovitusi ja siis läks asi kohe isklikuks, kes, mik, kus ja kuidas? Aga keda see huvitab? Taniil jäi tegelikult abita, siis vihastati Vitali välja jne. Vähk toodi ka kivi alt jälle välja?! Kuidagi kujuneb niimoodi, et kui asjalik nõu ammendub, siis on siin kombeks yksteisele näod täis sõimata ja siis laiali joosta, krt ega me eestlased, siis nyyd päris nii hullud ka pole kui maailm arvab? Üritaks teemas püsida ja isiklikud teemad suunaks mailidele, kellel need yldse on? Aumeeste mäng? Soovin kõigile tervist ja ikka laupäeval TTÜ-sse karjuma ka kõik nagu yks mees.
  10. Lisaks tööriistade alla?

    Kuna kõigi suur huvi on Hr. Rusika maale toodud rinnalt surumise proge vastu, siis tegin enda elu lihtsamaks ja pakuks seda võimalust ka teistele. Exceli põhine file, kuhu lisad maksimumi ja arvutab kohe kogu kava % - välja. Kas on mõtet lisada?
  11. Lisaks tööriistade alla?

    Hei! esimene versioon oli paigas,aga nyyd oleks vaja korjata ära 1x1 max puhtaks! Sinna paneb igayks palju ise tunneb! Muidu tekib palju segadust ja lolle küsimusi! Head proovimist.
  12. VEND VÄHI MURE-VÕISTLUSGRIMM!!!

    Sorry nyyd läks vähe nihu kyll meil siin:) Lasin cpy pastega teile välja yhe kunagise pakkumise, millise tegi keegi DUDDE siin foorumis kui panna otsingusse! Mina määrin oma värvilist keret hoopis Helosaniga, et ilus pilt kärna alt välja roniks!
  13. VEND VÄHI MURE-VÕISTLUSGRIMM!!!

    seose tulevast karikavõistlustega oleks pakkuda endal üle jäänud võistlusgrimmi protan. kilepakendis. kasutatud pole. kui huvi dudde@one.ee
  14. HEAD NAISTEPÄEVA!!!

    Teeks väikese vahepausi nyyd sellele, mida süüa ja kui palju ja millal! Oluline, et trennis ennast aknalauale vedelema või sõpradega rääkima ei unusta, siis tulevad ka tulemused!!! Kõigile spordile lähedal j akaugel seisvatele naistele - palju kordaminekuid!
  15. peeretamine, kas tavaline nähtus?

    Sellise kommentaari peale peaks Hr. Kalmuse valima nädala ütlejaks. Ilmselt kui Ats taga lõhkluma hakkab tuleks minna kas arsti juurde või lasta oma seedekulglat uurida, aga samas lisab see särtsu foorumile ja yhe rõõm on ikka teise õnnetus, peaasi et puuks varrega ei tuleks, siis läheb jamaks juba! Suurt trenni lusti soovides!
  16. Spordiast!

    Voronetski asub regati pst.1 , 05077308, väga asjalik lugu.Olen koormustesti käinud seal tegemas ja muidu kontrollis! Head nõu võiltlusaladega tegelejatele ja kõigile!
  17. kava

    Kulturimiga ei tegele , aga tundub, et trapets on ununenud. rind+piits ja selg+õlg oleks nagu normull, teised päevad peaks yle arutama pädevate organitega! Edu
  18. Kuna olen aastaid:) kaasa löönüd sõbra Vendv sünnipäeva õnitlustes, siis miks mitte lükata käima yks uus õnitluste jada! Siis saab ka peateema "õhtune õlle " pisut tasakesi seniks käärida ja uuesti lahvatada! Mulle nii meeldib kui kompleksides inimesed saavad oma põnevate varinimede all välja elada ja peegli ees ennast nautida peale õnnestunud kommentaari. SEEGA PALJU ÕNNE JÄRELKASVU PUHUL!!! Kuna Signessaga oli korra teemaks tattood, siis kuna avalikustati lapse ilmale tuleku detailid, siis kõikide armide vastu leiab ka alati rohtu just eelmainitud valdkonnast:)))
  19. Rinnalt surumine.

    Ma vaataksin ka seda huviga tavuskin@solo.ee Tänan!
  20. Rinnalt surumine.

    Venv jutt peab paika , olen seda pealt näinud ja kaasa teinud kyll oma raskustega:) , aga viis see mind aasta lõpuks iskliku rekordini kyll.
  21. TERE! Lisaks Kdri asjalikule jutule, et mul kunagi mõõdeti peaaju biovoole või miskit sellist keskhaiglas jne. Söödetakse tavaliselt sisse GLUTAMINAVAJA KISLOTA-t peale põrutusi ja asju, mina sõin ehk sellest ka imelik jutt vahel siin:) ärge olge pahased.
  22. POKS

    Symbol Type Racist/Extremist Group Symbol Description Celtic Cross Surrounded by the Phrase "White Pride World Wide" Also Known As "Odin’s Cross" Traditional Use/Origins Symbol First Used by the National Front in England This common acronym signifies White Pride World Wide. It is used as a greeting by white supremacists to show pride in the white race around the world. Olen lihtsalt EU-ga liitumise eel pisut ärevil:)
  23. POKS

    http://store.titlesports.com/titlesports-m...uel-supp-7.html Midagi on seal lehel ja miskit ehk leiab ka www.ringside.com Kuna siin saidil on foorumis teemasid palju läbi jahvatatud, siis arvan, et vaikselt siinset nr.1-te posutada on hea nii liigestele kui ka taastumisele üldse! See on minu isklik arvamus. Reeglina tehakse firmas uus pakend , kus mõne profipoksija pilk, et tema sööb ja se on kõva teema poksijatele, sisu aga on ikka sama:)
  24. Mõtlemiseks...

    Steroidid ja nende teismelistest kasutajad Raul Nurvik, raul_nurvik@solo.ee, DELFI Noortekas Steroid on üldnimetus ühendite kohta, mille ringjas põhistruktuur sarnaneb kolesterooli omaga. Anaboolsed steroidid on sünteetilised droogid, mille sihtotstarbeks peaks ideaalis olema meeste ravimine, kelle keha ei tooda piisavalt testosterooni-nimelist hormooni. Just anaboolsetest steroididest tulebki täna juttu, kuna neid on varmad ärakasutama noored sportlased, eriti just atleetvõimlejad, tõstjad ja ka kergejõustiklased. Viimase kümne aasta jooksul on näiteks Ameerika Ühendriikides hakatud anaboolsete steroidide väära kasutamise pärast muret tundma juba rahvuslikul tasandil. Steroidide kasutajad on veendunud, et "ravim" annab neile edumaa füüsilist pingutust nõudvatel aladel. Kolm aastat tagasi tehtud uuringute kohaselt on USA's steroide kasutanud vähemalt kord elus ligi 3% kõikidest keskkoolis õppivatest 15-18-aastastest noortest. Usun, et Eestis on see protsess kindlasti väiksem, küll aga ei saa väita, et probleem on olematu. Minu tuttavast "jõusaalielanik" on rääkinud mulle noortest 16-aastastest karvase rinnaga ja möriseva häälega kuubiku-taolise kehaga poistest, kes ei häbene tunnistada, et nende varatärganud keha põhjus peitub salakaubana Eestisse toodud pillides/tablettides/süstlaannustes. Kindlasti on selles süüdi muskliajakirjad ja jätkuvalt au sees olevad musklimeeste filmid, teisalt võib peituda ka selles, et need noored poisid ei ole lihtsalt teadlikud, milline on anaboolsete steroidide toime nende kehale. Pikast kõrvalmõjude nimistust tooks välja mõned: steriilsus (viljatus), kasvu peatumine ("kängujäämine"), agressiivsus, akne (vistrikud), kudede pöördumatu vigastamine, maskuliinsus (seda eriti naiste puhul), karvkasvu vohamine. Noored ei karda tänapäeval anaboolsete steroididega eksperimenteerida. Pealegi, kui hankimise protsess tähendab kõigest veidikene ringivaatamist ja kannatust. Kui noorel kulturismihuvilisel tekkis huvi lihasmassi testosterooni manustamise teel juurde kasvatada, peab ta otsima selle ostmiseks endale alternatiivsema koha, kui seda on tavaline Raeapteek - sest apteegitädi nõuab retsepti. Samas ei takista see hakkajal spordihuvilisel suvalisse arstimeid müüvasse turuputkasse sissepõikamist ja sealt nõu küsida (Delfi Noortekas ei propageeri siinkohal anaboolsete steroidide kasutamist, pigem lihtsalt osutab probleemile) – abi saab sealt alati. Anaboolsed steroidid on nõutud salakaup. Steroidide kuritarvitajad on agressiivsemad kui tavainimesed, nad vananevad kiiremini ja neil on mitmeid kordi suurem oht surra südameveresoonkonna haigustesse või haigestuda lihtsalt vähki. Noor poiss, kes sa näed pilte õlistest tõmmudest kaunite väljajoonistunud lihastega kulturistidest ja teed "AHHH!" ning tahad ka... Tea, et tee selleni ei ole lihtne, abimeetmete kasutamine arstimiste näol võib konarlikku ja rasket teed küll lühendada, iseasi, kas igaveseks rikutud tervis ja organism seda kõike väärt on.
  25. Tatoveeringud?

    Hea, et ma edasi ei seletanud:) unustasin ju asjaloo, et muidugi kogu raam läheb ju määrde alla ja näha ei jää jah midagi. Teema väline kommentaar eelkirjutajale,et need mõtted ja ideed just kiusavadki inimest,kes tattookratile sõrme on andnud:) Minu kunstnik Dimon Taturin www.tattoo.planet.ee , Inna Uit ka sealt kunagi läbi astunud ja Vigala Sass ja paljud teised toredad kaasmaalased.
×