Jump to content

batmannu

Kasutajad
  • Sisu loend

    176
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Postitused posted by batmannu


  1. No mida ma oskan kavast rääkida :)

    Esmaspäev on puhkus, teisipäev , kolmapäev ja neljapäev on 3M , reede on puhkus ja laupäeval on 6M .Pühapäeval on cross. See on esimene nädal.

    teisel nädalal on sama aga laupäeval on 7M

    kolmandal nädalal on ka 3M aga kolmapäeval jooksen 4M ja laupäeval tuleb tagasi minek 5M peale, et lihased kosuksid.

    neljandal nädalal on nädalakeskel sama aga laupäeval tõstan vahemaad 9M peale

    viiendal nädalal jääb nädala keskel ka samaks aga vahemaa läheb 10M peale

    kuuendal nädalal jääb nädala keskel samaks aga laupäeval jooksen 7M, et lihased taastuksid.

    Edaspidi hakkabki tõusma ainult kolmapäeval ja pühapäeval, teisipäeval ja neljapäeval jooksen ikkagi 3M.

    Kaks nädalat enne võistlust on pikkem maa 20M ja siis tuleb langus, max jooksupikkus 10M

    Loodan said mingi ülevaate :)

    minu meelest sobib :D

    edu.. ja anna teada kuidas edeneb


  2. No ma olen jooksnud Glasgowi poolmaratoni ajaga 2.17 ja ka Clen Clova poolmaratoni ajaga 2.07 viimane jooks toimus tõusudega. Maraton toimub Edinburgis 22 mail.2011, seega on natsa aega :) . Vahepeale jääb nn. treening jooksuks Edinburghi mis toimub 10 aprillil 2011 :) .

    Treenin Hal Higdonsi algajate maratonijooksiate kava järgi , kava nääb ette 4 päeval nädalas jooksu ja 5 päeval ujumist. Jooksen teisipäev,kolmapäev, neljapäeval ja laupäeval on pikkjooks ja pühapäeval on krosstreening. Esmaspäeval ja reedel on puhkus.

    Praegusel hetkel sujub trenn alles lapsekingades, vahemaad on pisikesed. Nädala keskel 3M ja laupäeval sai tehtud 5M et lihastele anda puhkust :D , eelmine laupäev jooksin 7M, järgmine laupäev tõstan 9M jne. Nädala keskel jäävadki pisikeseks vahemaad :D .

    Reedel puli ka vahurull ära seega maseerimine omast käest ,peale jooksu on see ikka kuradi valus aga pärast on lihased nagu uued, soovitan seda kõigile soojalt :P

    umm.. mina selle treenimisega jooksin poolmaratoni (seb sügisjooks) 2:02 ajaga. Muidu enne seda jooksmisega üldse ei tegelenud. Paaril järvejooksul olin ka käinud.. Nii et soovitan soojalt seda mida ise jälgisin. See on läbi proovitud ja toimib hästi. Lihtsalt on vaja kannatust ja ära HIITiga üle pinguta.

    http://www.coolrunning.com/engine/2/2_4/128.shtml

    vahepeal lühikeste jooksude osas võid mäkkejookse ka teha jne. igatahes see plaan toimib 100% no lie :P

    edu treenimisel, anna teada kuidas trenniga läheb

    PS! unutasin öelda, et ma ei alustanud algusest, aga kuskilt vahepealt, kus oli juba mõnus joosta. nii et mingi 6-10km pealt vist alustasin. Aga mina treeniks selle järgi jälle ning puhkaks. Jõutrenni siis ära unusta :P

    aga räägi mulle oma treeningkasvast lähemalt?


  3. oh woha.. siis kui ma "maratoniks treenisin" pingutasin kiirenduste tegemisega üle ning sain põlvevigastuse. Siis jäi treenimine katki, kuid poolmaratonist sain ikkagi osa võtta. Mitte küll 100% plaani täites, kuid suht norm tulemus tuli. Aga see oli RETS.. :huh: kui jooks sai läbi siis oli iga samm valus :o aga noh eks ma olin ise süüdi ka, ise mingeid jooke ja värke kaasa ei võtnud vaid kahmasin niisama teepeal pakutavat..

    antud hetkel ma pole peas küll valmis poolmaratoniks või maratoniks treenimiseks.. aga edu sulle ning anna teada kuidas trenn sujub ning mis plaani järgi kavatsed treenida.

    palju sul selle maratonini aega on?

    kui pikka maad oled eelnevalt jooksnud?


  4. kui keegi mainib kuskil sõna salat, siis tulevad mul silmade ette kohe pildid värskest salatist, juurvijad jne. Ja ma olen 100% kindel, et enamus mõtleb salati puhul samamoodi..

    Samas, kasukas on hea ja seal on palju mõnusaid asju sees, kahjuks ei viitsi seda ise teha.


  5. ...ja see Mina on siis kibe käsi tualettide küürimises?

    Ära tule väidetega, et hapet on cocas vähe või midagi taolist.... Coca on juba omad laboritevälised katsetused selle koha pealt edukalt läbinud.

    Võibolla töötab suhkur, hape jne.... Mind ausalt öeldes isegi ei huvita, miks ta tualette hästi puhastab.

    millised need laborivälised katsed on? :/

    ja miks sa nii närvi selle peale lähed kui kellelegi coca maitseb?

    (ei midagi isiklikku, ei võitle, ei nori, ei ülbitse jne)


  6. Mille eest Sa võitled? :rolleyes: Sõltuvusest tuleb vabanenda, mitte see alternatiiviga asendada.

    bwahaha.. ma ei joo cocat.. teema algatajal oli konkreetne küsimus, norm vastust ta pole ju saanud. muudkui soovitatakse the obviousy - mitte juua.

    ta ju tahtis teada kuidas mõjutab jne.. aga ma tahan ka teada, kuidas mõjutab.

    Mind ei huvita fakt, et rohelist teed ja mahla on ikka tervislikum juua kui coca-colat, seda teavad juba nagunii ju kõik.


  7. Selle kraamiga saab WC- sid hästi puhastada ja pestitsiidina on ta ka laialt käibel, kuid torusiili te ju ei jooks? :blink:

    söögisoodaga saab ka kõige kõvemini sisse kõrbenud pannid puhtaks, ometigi kasutatakse seda pannkookide tegemisel.

    Päris nii ei saa, et kui kodukeemias on kõva sõna, siis toituainetes ei tohi kasutada.

    Makeupiga on ju sama, purustatakse mardikaid et teatud toone saada ja sada muud imet. Ma arvan et meigi näkku toppimine on hullem kui coca cola zero joomine.

    Samas soovitan samuti mahlu juua..

    Isiklikult limonaad jms ei maitse, aga saan aru kui mõni on coca colast sõltuvuses ning soovib tavalisele cocale alternatiivi leida.


  8. Esmaspäeval peaks antibiootikumid lõpema ja kui kolmapäevaks ei ole asi muutunud siis tegeletakse muga edasi :blink: . Ega ma eriti kardagi lihtsalt uurisin manti, et kui peab minema siis tean mida oodata ja saan mõistuse välja lülitada. Olen enda puhul tähendanud kui ma tean kuidas protsess toimib siis keha talub asju kuidagi automaatselt ja kergemini :huh: . Loodan said aru mida mõtlesin :huh:

    jup.. aga minu jaoks on ikkagi sama hull, vahet pole kas tead, või kui ei tea, et lähed sondi neelama või siis et pistetakse juhtmed tagant sisse.. :)

    (pole kogemusi, nii et ma ei tea kui skeeri see tegelikult on)


  9. Mis vanakooli asjaga sa sõidad ? :blink:

    eh mul see kõige vanem ei ole, aga mul on 968M

    suvel ikka juhtub et sõidan sellega. Töötab ja puha, aga alguses kui normaalsest autost säboga sõitma hakata, siis on selline tunne nagu paadis istuks.. lihtsalt nii harjumatu ja tundub nii ebaturvalisena :huh:

    aga muidu on vinge pill ja saab rallit küll sõita :huh:

×