Jump to content

joumeesS

Kasutajad
  • Sisu loend

    35
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik joumeesS postitused

  1. Kasutaja

    Tere, selline palve siis, et kas keegi saaks mu kasutaja ära kustutada? Hädasti oleks vaja.. Tänud.
  2. Kasutaja

    Kahtlustan seda et keeegi võib igahetk sisse häkkida ning sellepärast teeksin ennas nähtamatuks et keegi mind ei tunneks enam !!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Kasutaja

    Keegi tõesti ei saa ära kustutada ? Hädasti oleks vaja !
  4. Naise ideeal vorm

    Kui kallistad sellist naist, siis tekib selline tunne, et kallistad teist lihastes meest.
  5. Ektomorf?

    Keegi seletaks mis on ektomorf?
  6. Peksa saamine

    Kahe sugutiga
  7. hüppe treening programm

    Räägid äkki lähemalt, mis see AA3 on?
  8. Naise ideeal vorm

    Joey postitatud neid päris kena. No selline keskmine, võiks tiba paksem olla oleks pöörfi.
  9. hüppe treening programm

    ...............
  10. Küsimus seoses kavaga

    ET keegi oskab öelda, kuidas treenida, et tuleks lihaseid, kasvõi natuke, treeningvahenditest on olemas kahjuks ainult surumispink ning kang. Keegi võiks siis seletada, mis harjutusi saaks teha selle kangiga?
  11. Küsimus seoses kavaga

    Point selles ,et ma suht noor ning kang liiga raske mõne harjutuse jaoks (prantsuse surumine, svung jms..) Aga muidu suured tänud
  12. Küsimus seoses kavaga

    NO oskate mõnda kasulikku harjutust soovitada siis mis moodustaks ühe normaalse ja korraliku trenni?
  13. Bug ?

    Tahaks ,et see näitaks ikka kõiki postitusi mitte niimodi all ,keegi teab kuidas seda parandada saaks vms?
  14. Bug ?

    Okei, tänud sain korda.
  15. Toidulisand

    ...............
  16. Toidulisand

    Olen nüüd muutnud enda toitumist ning söön rohkem.. Aga keegi võiks mingi algelise kava siia visata, nt hommikul võileivad + munad jne.. Mis oleks tarvis hommikul/õhtul süüa vms.. AItähh..
  17. Toidulisand

    no pmst ma tahaks teada, kas on tervislik hakata toidulisandit tarbima ?
  18. Toidulisand

    Ehk keegi oskab siis midagi soovitada ning öelda kuidas seda täpsemalt tarbida?
  19. Munakollane?

    Suhteliselt rumal küsimus, aga kui muna süüa, kas siis tasub see munakollane ka ära süüa?
  20. Munakollane?

    No okei, tänud.
  21. Toitumiskava?

    Olen 13 aastane, suht kõhn, kuigi trenni teen no ütleme peaegu iga päev. 3 korda nädalas võrkpall, siis teisip.. poksin, tõstan kangi, teen kükke jne, jõutõmme jne. Neljap ujumas. Reede jälle poksin ning kükk.. jõutõmme jne.. Massi on natuke tulnud, kuid ma ei jaksa enam oodata ning olen käinud poksimas jne peaaegu 4 kuud. Midagi pole arenenud, ainult et rinnalt tõstan rohkem.. Peaksin äkki tellime toitumiskava? Mis te arvate, oleks mõtekas?
  22. Toitumiskava?

    Noo lihased pole olulised, lihtsalt massi võiks tulla juurde Küll need ka kunagi tulevad
  23. Ei lasta jõusaali

    Normaalne jututuba, ehk keegi soovitaks mida kodus teha?
  24. Toitumiskava?

    Ei Lihtsalt käsi võiks nagu paksemaks ka minna
×