Jump to content

Jackie

Kasutajad
  • Sisu loend

    390
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Jackie postitused

  1. Huvitav artikkel steroididest

    Et nagu mismõttes? Lisan väljavõtte foorumi reeglitest: 17. Keelatud on narkootikumide, sh alkoholi, tubaka, kanepi jms, ning steroidide propageerimine.
  2. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    Tähelepanelik oled sa küll, seega märkad kindlasti ka seda, et paljudel ei ole oma pilt. Vaevalt, et Lexusl näiteks auto on
  3. Tegelikult peaks see teema siin "nutunurk" olema. Sest ragz sai oma mure südamelt ära rääkida, ehk saab nüüd rahus edasi elada ja trenni teha Ma nutan ka siis veidi: Üldiselt ei ole vaja siin järjest korrutada, et "just üks mõtetu teema just tehtud:)", "Üks sama mõtetu teema juures."jne. Seda on ka paljudes teistes teemades, et üks ütleb iva ära ja siis mitmed kaagutavad järgi. Kui teil selle ära öeldud iva juurde midagi olulist lisada ei ole, siis ei ole mõtet ka "copy-paste" postitusi teha. Kes viitsib kümme korda sama lauset lugeda? Mõttetu!
  4. Kas paremad on Pampersi või Libero mähkmed?
  5. Kas kasutad toidulisandeid?

    Vitamiine tarbin ainult.
  6. Sinu kehalise tund

    Ajendatuna SELLEST teemast tekkis huvi, millised siinsete kasutajate kehalise kasvatuse tunnid välja näevad/nägid. Mida tunnis peamiselt tegite? Palju oli teooriat? jne
  7. Sinu kehalise tund

    Kehalise tundidest on ülidselt positiivsed mälestused jäänud. Kuna meie koolil endal võimlat ei olnud, siis sai alati teiste koolide võimlates käidud, sügisel/kevadel toimusid tunnid muidugimõista väljas. Meenub, et väljas sai selliseid asju tehtud: 60m, 400m, Cooper, muud pikemad jooksud Pärnu linna peal, kaugushüpe, pallivise, kõrgushüpe, jalgpall, pesapall, talvel uisutamine. Kõige karmimad tunnid olid Pärnu Munamäel, kus sai mäest üles ja alla nii ühel kui kahel jalal hüpatud, mööda treppi mitme astme kaupa joostud jne. Järgmisel paaril päeval olid kõik tüdrukud nagu puujalgadega Ja kuuli tõukasin ka, aga ainult mina, sest õps tahtis mind võistlustele saata. Peale mõningast harjutamist saingi Pänus II koha Siseruumides: korvpall, võrkpall, rahvastepall, sulgpall, topispallidega igasugused harjutused, joonejooksud, teatejooksud, hüppenöör, tiritammed, kitsehüpped, kätekõverdused (nt ühest tunnist ei saanud enne ära, kui 80 kätekõverdust tehtud oli), kõhulihased, kätelseisud, seina najal "istumine" aja peale (põved 90-kraadise nurga all, selg vastu seina), jõusaal, venitused-painutused, aeroobika, tantsimine. (Aeroobika oli ainuke asi peale pikamaajooksu, mida ma tõsiselt vihkasin). Alati kui poiste kekaõps meile tundi andis, olid ainult pallimängud kavas. Kui meie enda õpetajad kohal olid (üks neist spordikooli treener ja teine endine fitnessist), siis olid tunnid ikka kehalise kasvatuse moodi. Teooriat eriti ei olnud. Meenub, et kui karates oma reie ära tõmbasin ja kehalises käia ei saanud, siis pidin mingi miniuurimustöö kirjutama. Teemat enam ei mäleta kahjuks.
  8. Kehalise kasvatuse eksam

    Õpilane peaks oskama vastata sellistele küsimustele, mis tunnis läbi võetud on. Kui 10. klassis on sellised asjad läbitud, siis loogiline, et ta peaks seda ka oskama (kui õppida on viitsinud). Selleks ei pea olema sportliku kallakuga kool, kuna tunnid on paljuski õpetaja kokku panna (vastavalt õppekavale muidugi + veidi veel ). See, kui mõni õpetaja ainult korv- või jalgpalli mängida laseb, näitab ainult õpetaja ebapädevust ja laiskust. Mina isiklikult oleks õnnelik olnud, kui mul oleks olnud selline kehalise kasvatuse õpetaja nagu hr. Rückenberg. Arvatavasti oleks ma hetkel siis kehalise kasvatuse õpetaja... mitte saksa keele oma
  9. Kehalise kasvatuse eksam

    Sest sa käisid samas koolis kus minagi Õnneks tüdrukutel olid veidi karmimad õpetajad (nagu Eva Kuningas ja Jaana Junson)
  10. Kehalise kasvatuse eksam

    Kui sa valid kehalise koolieksamina, siis oleks kõige parem oma kekaõpsilt uurida, mis seal eksamil küsitakse-tehakse. Koolieksamite sisu/ülesehitus peaks juba detsembris üldjuhul kooli direktsiooni poolt kinnitatud olema. Siin vaevalt keegi sulle koolieksami kohta nõu oskab anda (kui just see keegi samas koolis eelnevatel aastatel seda eksamit teinud ei ole), kuna see iga kooli enda teha....
  11. Mis toiduaineid te koju ostate?

    Kuid siinkohal ei tohiks ära unustada, et enamik taimseid valke ei ole täisväärtuslikud, kuna nad ei sisalda vajalikus koguses/vahekorras asendamatuid aminohappeid. Kehaehitajal on ikkagi rohkem loomset valku vaja, kust saadakse valgusünteesiks vajalikud asendamatud aminohapped õigemas vahekorras kätte!
  12. Toidulisandid ja nende mõju

    Kuulge, aitab juba!
  13. probleem suurtes kogustes söömisega

    Võiksid siia kirjutada ka toiduained, mida ja mis kogustes sööd. Siis vast kergem kommenteerida.
  14. Charles, guugeldamine abiks! Ülidselt lisatakse rasvaine tainasse. Seda nii leiva, saia, sepiku kui ka igasugu muude küpsetiste puhul... Aga siiski väike retsept sulle 0.5 l piim 25g pärm 1 tl sool 4 sl või 800-900 g sepikujahu Valmistusviis: Lisa leigele piimale vedeldatud pärm, sool, jahu ja sulavõi. Sõtku sitke tainas, mis käte ja kausi küljest lahti lööb. Kata tainas puhta rätikuga ja pane sooja kohta u tunniks kerkima. Sõtku kerkinud tainas veel kord läbi ja lase kerkida. Kerkinud tainast vormi keskimise suurusega pätsid, pane küpsetuspaberiga kaetud pannile ja lase veel veidi kerkida (10-20 minutit), määri piimaga ja küpseta 200-220ºC juures kuldpruuniks.
  15. ainult naistele

    Kiisupojake, soovitaks sul günekoloogi juures ära käia ja ebaregulaarse menstruatsiooni põhjus välja selgitada. See võib olla tingitud hormoonaalse taseme kõikumisest ja kui plaan rasestuda, siis vaja see korda saada. Liigne stress ja üliaktiivne sportimine ei tule kasuks. Kui plaan triipudeni jõuda, tuleks stressi vähendada ja mõõdukalt sportida. Üldiselt oleks vaja sul ovulatsiooni aeg kindlaks teha ja selle järgi toimida. Siin olekski abiks naistearst või siis ovulatsioonitestid. Teada on, et munarakk on viljastusvõimeline umbes 24 tundi peale ovulatsiooni ja seemnerakk püsib eluvõimelisena umbes 72 tundi. Seega on rasestumine kõige tõenäolisem juba 3 päeva enne oletatavat ovulatsiooni (sest nii kaua püsivad spermatosoidid elusana) ja lõpeb päev peale oletatavat ovulatsiooni (siis, kui munarakk oma viljastusvõime kaotab). Kuna sul aga tsükkel sassis, siis võib ka ovulatsiooniaeg kõikuda. Ja ovulatsioon on kõige aluseks
  16. Toidulisandid ja nende mõju

    Või anna emale see. Las lisab jogurtisse näiteks. Saab hea tummise vahepala
  17. Ma eeldan, et see sepik on sul mingis pakendis. Seega on pakendi peal kirjas, palju see valke, rasvu, süsivesikuid ja kiudaineid sisaldab. Erinevate kaloriarvutite järgi on erinevates sepikutes 100g kohta u40-50g süsivesikuid, valke 10g kanti, rasva 1-10g (olenevalt, kas on tavaline või seemne oma). Keedetud munas on süsivesikute osa 0-lähedane.
  18. Fitness rate

    Seda "nördimust" siin ennegi olnud. Ja miks sa arvad, et ma kohe kustutama kukkusin? Aeg-ajalt siin ennegi juba kustutatud, nagu ka aktivist ennist mainis. Tegu on siiski Fitness rate'iga ja seega võiksid seal olla fitnessi/spordi/vormiga seotud pildid. Kui aga on ainult viis musisuuga näolappi või kuus pilti, kus kleite/aluspesu demonstreeritakse, siis kuidas see sinu arust spordiga seotud on? Vormi näeks sellisel juhul juba ühelt pildilt ära, ei ole vaja neid mitmeid sinna üles panna. Kui teile aga selline variant ei sobi, siis võtame aga aktivisti koostatud reeglistiku ette ja asi hakkabki selle järgi tööle ja jutul lõpp! Kui sul on soov muid pilte üles panna, siis selle jaoks on igal kasutajal olemas võimalus siinses Galeriis. Lae sinna üles, mida iganes sa soovid! Ja neid pilte seal näevad ainult sisse loginud kasutajad.
  19. Fitness rate

    Nonii, kiirpuhastustöö tehtud, kustutamisele läks u 80 pilti. Kuna "hunniku vormipiltide vahel võib ka üks näopilt olla", siis jäi ka mittevormipilte suhteliselt palju veel üles. Lühidalt läksid kustutamisele pildid, kus: 1) mitmel pildil samas poosis erinevate riietega inimene (peamiselt naisolevused) 2) ainult nägu (kui ei olnud just profiili ainuke pilt, siis jäi alles) 3) kasutaja oli lisanud pildi(d), kus ta ise peal ei olnud (kuna fitness rate'i eesmärk on siiski kasutajat ennast eksponeerida, mitte kedagi teist) Kui profiilis suurem osa pilte oli fitness rate'i mitte sobivad (nagu Noormees78 puhul näiteks), siis jätsin alles ühe pildi, mis oli suurima skooriga. Kui on pretensioone, siis olen üks suur kõrv. Eraldi kõigile e-maili saatma ei hakanud, sest mul siin muudki teha, kui 70 e-maili laiali saata. Kui on veel pilte, mis teie arust sinna ei sobi, visake link ja vaatame üle.
  20. Fitness rate

    Et siis smack, sinu arust peaks SELLISED pildid just Fitnessi reidis üleval olema?
  21. Fitness rate

    Tegemine tegemiseks, aga sünnitamise pilte? Need saaks vist päris jubedad olema
  22. A.Tokko taotleb läbi Patendiameti omale Bonsunat!

    Archangelil on õigus! Seepärast siin ennist soovitatigi ju asi omavahel silmast silma ära klaarida, mitte siinses netifoorumis halada ja lärmata. Aga nagu näha, meeldib neile rohkem siin foorumis halisemas käia ja sellega siinne foorum "vaenujalale" ajada ja veelgi negatiivsemasse valgusesse asetada... Huvitav, miks siinsed kasutajad seal foorumis halamas ei käi? Kurb, et tahetakse taoliste bravuursete postitustega fitness.ee'le nö kriips peale tõmmata. Siinsed kasutajad ja teadmiste ammutajad ei ole ju mitte milleski süüdi, mis seal üleval pool toimub... Foorum jäägu foorumiks ja "ära tehke" mujal! Ei ole vaja selleks foorumit risustada...
  23. A.Tokko taotleb läbi Patendiameti omale Bonsunat!

    Hmm, kui sa mind kah sinna "normaalsete" modede alla loetled, siis võin puhta südamega öelda, et minule ei ole mitte midagi lubatud ja ma ei võtaks ka mitte midagi vastu. Puhtast vabast tahtest ja moraalitundest käin teid siin piinamas ja teie kamarajura kustutamas. Ja ühte ütlen veel: ma ei kaitse siin mitte kedagi ja ei ole kellegi poolt ega vastu. Olen alati Kalmust fännanud (kui see on õige sõna) ja jään seda ka edaspidi tegema, mis sest, et ta mind ullikeseks peab Kuid nagu ütles hr. savi_, siis kaks isikut on selle Bonsuna-teema siinses foorumis vägagi inetuks juba ajanud...
  24. A.Tokko taotleb läbi Patendiameti omale Bonsunat!

    No siin just tehti ju selgeks, et see ei ole ettevõte, vaid on FOORUM. Nii et ei näe erutuseks põhjust. Oleks see mingi AS'i või OÜ' alge, siis oleks teine teema. Kuid on kõigest FOORUM.
  25. A.Tokko taotleb läbi Patendiameti omale Bonsunat!

    Üldiselt ei saa ma aru, milleks paanitseda enne, kui asi klaar ei ole. Kuna see kaubamärgi taotlus on alles menetluses, siis milleks asjata siin poleemikat tekitada? Sõdima hakake siis, kui see kaubamärk tema valduses on!
×