Jump to content

Jackie

Kasutajad
  • Sisu loend

    390
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Jackie postitused

  1. Mis toiduaineid te koju ostate?

    Üha enam hakkab huvitama, mida hr. Otteri perekond sööb
  2. Mis harjutuse tegemist vihkate k6ige enam?

    Säärt ei meeldi teha, sest mingi nõme valuisting lööb pingutades lihastest läbi, lase või püksi
  3. Kust sa seda viha nüüd välja loed? Mul ju keelt näitav smaili lõpus, seega pigem funina öeldud. Kas juuksepiir mitte pärilik värk ole?
  4. Lisaks muule kisub ka juuksepiir kuidagi mehelikuks.. pildil nr 1
  5. Magusasõpradele

    Sefiiritordist saaks vabalt loobuda: enda mäletamist mööda ei ole ise kordagi seda ostnud ja meheraasul keelasin edaspidi seda tuua... või muidu!!! Ja sõrnikuid annab õnneks madala süsivesikusisaldusega teha (ilma suhkruta ja jahu vähem panna)
  6. söögiisu kasv

    Huvitav, mismoodi peaks mõtlema, et kollapalavik, jalaseen, leukeemia, tinnitus või kõõrdsilmsus endale muretseda?
  7. söögiisu kasv

    Kõik ei olene alati tahtejõust (liigse või vähese söömise puhul). Mõnikord peab kahjuks ka meditsiin sekkuma
  8. Magusasõpradele

    Minu magusaisu sai mingiks ajaks (umbes homseni) nüüd sõrnikute ja sefiiritordiga rahuldet...
  9. Kas ainult minul näitab pdfi sellise pooliku turismi-plakatina (või kellelgi veel)? Ja 1 gramm Aprilli?
  10. I taseme üldainete koolitus on olenevalt kohast kas 1500 või 1600 eek. I/II taseme kulturismi-fitnessi koolitus maksab 950 eek. I taseme eksam maksab 400 (EKFL klubi) või 600 eek.
  11. Toores muna!

    Olen viimasel ajal üksjagu toorest muna söönud (koogel moogeli või vahtu löödud munavalge kujul). Salmonelloosi ei karda, sest haiguse kirjeldus ei näi eriti jube: Haiguse tunnused on palavik, kõhulahtisus, kõhuvalu, iiveldus ja oksendamine, mis tekivad enamasti 12 kuni 36 tundi pärast nakatumist, harvem 6 kuni 72 tundi pärast nakatumist. Tavaline haiguse kestvus on 4 kuni 7 päeva ja enamasti saadakse terveks ilma ravimeid võtmata. Haigus võib kulgeda ka minimaalsete haigusnähtudega.
  12. Kas kohtunike koolitus on mõeldud juba kohtunikuna tegutsevatele inimestele või ka neile, kes tahaksid kohtunikuks saada edaspidi?
  13. Kamavaht

    Olen ise vahukoort või koogelmoogelit ka suhkruasendajaga teinud. Tabletid purustan ära ja lisan vahustamise lõpus alles segusse. Üks magus kraam kõik. Peaasi, et magus on!
  14. Fitness ball

    Füsiopall on väärt asi! Sellel saab end näiteks paika venitada ja loksutada, lisaks muidugi ka kõhulihaseid (ja ka teisi lihaseid) treenida jne. Endal kodus olemas, soovitan soojalt. Igas jõusaalis võiks vähemalt üks pall olemas olla!
  15. Oksana Grishina IFBB Figure PRO

    Pilt number kaks on ainuke kena pilt siin. Ülejäänu on too much.
  16. Kamavaht

    Olen teinud sellist varianti: 200 ml vahukoort 200g rasvata kohupiima suhkrut maitse järgi törts kookoskoort/kookospiima Keele viib alla ja kilod tulevad... lausa mühinal
  17. nelja nädalaga 4 kilo alla

    Kunagi tahtis neiu vormikamaks saada, nüüd siis jälle alla võtta Naised, ma ütlen!
  18. Tasemekoolitused (üldained), mis tulemas: 27.–29.03.2009 - I tase, Tartu 4.-5. ja 25.-26.04.2009 - I tase, Tallinn 24.–26.04., 15.–17. ja 22.–23.05.2009 - III tase, Tartu Lisaks on tulemas ka üksjagu täiendkoolitusi: 27.03.2009 - Toitumine taastumise teenistuses, Tartu 01.04.2009 - Taastumine spordis, Tallinn 08.04.2009 - Tervislik toitumine ja sport, Tallinn 09.04.2009 - Dr. Allan Austin Oolo "Lihase ja liigese probleemide diagnostika ja ravi Trigenics metoodikaga", Tallinn 16.04.2009 - Jõutreeningu metoodika spordis, Tallinn 17.-18.04.2009 - Teadus, sport ja meditsiin VIII konverents, Tartu Täpsem info koolituste kohta EOK kodukalt.
  19. Paide Spordihalli jõusaal

    No aga seal on ju öeldud, et esimene kuu on ainult ühe korra piletid. Ja et tahetakse tagasisidet, et siis asi koos paika panna. Nii et käigegi see esimene kord ära ja jätke neile oma arvamus... loodan, et on mingid tagasisidelehed kohapeal olemas. Seega eks see ole ka mõnes mõttes Paide elanike endi teha, mis sellest saalist edasi saab Teades Aini, siis annab ta kindlasti endast maksimumi ja teeb kõik, mis tema võimuses, et asi paika loksuks ja käima läheks.
  20. Sinu tulemused?

    Maksimumid on sellised olnud: 1. Surumine 57,5kg 2. Kükk 100kg 3. Tõmme 115kg Seda siis vanuses 26a ja kehakaalu 73-74kg juures. Ja naine olen.
  21. Gerbeli kana - kodujuustukotletid

    1) tükelda sibul-küüslauk ära (abiks nt köögikombain vms asi, millega läheb ruttu) 2) võta suurem kauss, pane hakkliha, ricotta/kodujuust, muna, sibul ja küüslauk sinna sisse ja sega käega (või lusikaga, kui käsi määrida ei taha, või siis kummikindas käega, mis on popp teema) kõik ühtlaseks massiks kokku, lisa maitse järgi pipart-soola (või muid maitseaineid) 3) vala mingi osa riivsaia/leiba suurele praetaldrikule 4) võta peotäis või pool peotäit (oleneb, kui suuri kotlete tahad) massi kausist, pane riivsaiale ja keeruta seda seal, et kogu plönn riivsaia/leivaga kaetud saaks ja paned seejärel pannile, mis on eelnevalt soe juba ikka Umbes nii see käibki ja võtab ainult max 5 minutit kogu see ettevalmistus
×