Jump to content

Jackie

Kasutajad
  • Sisu loend

    390
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Jackie postitused

  1. Ujujad vs fitnessistid

    Eks ma seda arvasingi, et sinu arvamus kotib siin kõiki. Mis seal ikka. Edu sulle!
  2. Ujujad vs fitnessistid

    Selge siis, sõnavara on sul korralik! Ja kahju, et sa ise endale pseudoprobleeme tekitad
  3. Ujujad vs fitnessistid

    Oot, et teised võivad antud teemal sõna võtta ja mina ei tohi oma arvamust avaldada??? Järsku ma ei tohi üldse siin foorumis enam postitada, sest sina kui maailmanaba oled selle foorumiga läbi ja lõhki seotud? Sul on huvitav arusaam asjadest taaskord... Üldiselt ma kommenteerisin kalendreid, mis on antud teema eesmärk, mitte sind ja sinu tööd. Ja nagu näha, ma ei ole ainuke, kellele ujujate oma rohkem meeldib. Nii et saa ise üle!
  4. Ujujad vs fitnessistid

    +2
  5. Ujujad vs fitnessistid

    Oleneb pigem sellest, mis seisus need rinnad on... Ilus prink rind on ju kena vaadata
  6. Keskmine Eestlane!!!

    Ma võin surmkindlalt öelda, et mul on järgmise 365 päeva alkokogus nullilähedane
  7. Ujujad vs fitnessistid

    No seda ma räägingi, et nad tehtud jaanuar kuni august, seega ka siit foorumist ja fitness reidist juba läbi käinud ja ei paku enam pinget. Katrini pilti mina näiteks näinud ei olnud ja seda oli ainsana huvitav vaadata.... Minu tagasihoidlik soovitus oleks, et järgmisel korral ärge neid pilte enne kalendri ilmumist foorumisse pange. Siis on asi uuem ja palju huvitavam
  8. Ujujad vs fitnessistid

    Fitnessistide kalendril pole häda ühti, pettusin ainult selles, et vist ainult kaks pilti olid minu jaoks uued. Teised kõik olid siit foorumist juba varem läbi käinud... seega ohhoo-efekt jäi ära Oleks täiesti uusi pilte eeldanud.
  9. Ujujad vs fitnessistid

    Loodame, et see on huvitavam
  10. Nii nummi! Õnnitlused ja jaksu kasvatamisel!
  11. Treeni, palju tahad, aga kui toitumine ja puhkerežiim paigas ei ole, ei kasva sul eriti muhvigi.
  12. näitus "Bodies Revealed"

    Käisin ise seda kunagi Saksamaal vaatamas. Võimas! Kel anatoomia suhtes vähekenegi huvi, käige ära! Nõrganärvilistel võib mõni asi võib-olla iiveldama ajada 150 EEK ei ole sellise ürituse eest mingi raha.
  13. Maaülikooli jõusaal

    Kas keegi on lahendanud müsteeriumi, kuidas küljele-kallutuste kõhupinki teistpidi reguleerida saaks? Me seal Kaixiga kangutasime kõiki kange ja jullasid, kuid mitte miski ei liikunud selle aparaadi küljes ja seega jäigi tegemata.... Ehk mõnel on õnnestunud ja oskab nõua anda, et järgmisel korral mul asi vinks-vonks oleks
  14. Hõredad põlve kõhred ja treening

    Viis pluss postitus (minu arust)! Jalapressi võid teha väikese koormusega, sest see on lõppkokkuvõttes kergem kui enda raskusega kükkide tegemine. Kükki tehes rikud veelgi liigese pinda, kuna kõhre haprad pinnad käivad üksteise vastu ja see hõrendab pinda veelgi. Poolkükk oleks sel juhul parem valik. Lisaks sõida ratast! Kõhrkoes ei ole toitainetega varustavaid veresooni, seega saab kõhrkude toitaineid mehhaanilise surve abil. Ratas on selleks parim variant ja seda vänta hoolega Ellips oleks ka veel mõeldav, kuid jooks jäta kindlasti ära, kuna oma keharaskusega tekkivad põrutused ja mitmekordistunud kaal ei ole liigestele hea. Sõudmine on samuti ok, kuna keha mass on sul suuremas osas istumise all. Kuid maksimaalset painutust põlves väldi (n.ö. ette laskumisel)! Mul endal on kõhre pehmenemine ja mõrad luuni välja, mis saadud just kükist jne. asjadest. Põhimõtteliselt on pepus värk, sest kõhr põhimõtteliselt ei taastugi, kuna veresooni ja närve ei ole, mis regeneratsiooniks vajalikke toitaineid kõhre viiksid! Nii et hoia oma põlvi, kui sa neid ka vanaduses veel tahad kasutada!
  15. 2010 karikavõistlused

    19.04. Viljandis oli sel aastal. Järgmisel aastal ei ole kohe kindlasti 19.04, sest see on esmaspäev....
  16. Hetkel pole kõik masinad kohal, seega sa piltidest ülevaadet ei saakski... Eilse hommikuse seisuga on seal olemas surumispingid (hor., neg., pos.), hack-kükk, jalapress, masin nelipea ja hamstringi treenimiseks, Smith, plokid üla- ja alatõmbeks, ristivedu, hantlid, kükivõimalus, Scott, kõhupingid... kardioseadmetest hetkel 2 Concepti ja 2 ratast. Võib-olla veel midagi, mis ei meenu hetkel. Aga masinapark täieneb peagi, tulema pidavat veel õlapink, lähendaja/eemaldaja, liblikas ja hunnik kardioseadmeid (ellipsid, horisont. rattad jne), varbsein jne. Ei mäleta kõike, mis Ain ette loetles
  17. Mina nägin ka Internet Exploreriga näeb, Firefoxiga mul samuti lahti ei lugenud. Lisaks vaja siis QuickTime tõmmata, kel pole...
  18. Ta abiellub alles täna ju.... Aga õnne sellegipoolest ja et väikeseid Gerbeleid palju saaks!
  19. Kes on teie arvates kõige kurjem moderaator?

    Selles, et daemoniumil on kodus ori
  20. Kes on teie arvates kõige kurjem moderaator?

    Mismõttes nagu? Pean end ka üldjuhul naiseks, kuid minu arust ei ole siin foorumis küll turvalisusega probleeme. Ehk selgitad?
  21. Kes on teie arvates kõige kurjem moderaator?

    No Rebase vastu ei saa keegi. Tema poob, käseb ja laseb
  22. Juuste taganemine

    Kas kiilanemine mitte naisliinipidi ei pidavat päranduma? Minu ema isal oli korralik juus peas, samuti on ka mu vennal. Ise loodan, et hakkan tulevikus ainult tütreid sünnitama
  23. KAALU TÕSTMINE

    Söö, söö ja veelkord söö! Ja trenni tee ka mehemoodi! Muud nippi vast ei olegi.
  24. EMV ja IMM, hakkame ennustama...

    Ennustama ei hakka, las parimad võidavad, aga küsiks hoopis ühe küsimuse: Kas keegi üritusest reportaaži ka teeb (vaatan, et perekond Joker on laval, seega... )?
×