Jump to content

skllm

Kasutajad
  • Sisu loend

    73
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik skllm postitused

  1. liigesed

    Liigesevalude vastu on muidu Arthrostop plus ja Arthryl, mida saad apteegis käsimüügist.
  2. Paluks mingit programmi

    Mis keel see on, võiks ikka normaalsete tähtedega kirjutada? Täitsa vale pole, kui tahad rasva põletada(aga sellel eesmärgil pole eriti mõtet jõusaalis käija).
  3. Rinnalt surumine, kas oodata või mitte ?

    Selles mõttes, et sa hoiaksid selga puusad pingil, natuke nõgusalt. Ei teeks silda, ega ei suruks selga vastu pinki. Lukku minek on tegelikult vist natuke vale sõna.
  4. Rinnalt surumine, kas oodata või mitte ?

    Rinnalt surumise koha pealt nii palju, et peaksid jälgima just õiget tehnikat. Jalad peaks toetuma korralikult maha, puusad pingil ja selg ei või lukku minna. Tee harjutust mõistlikute raskustega, et liiga punnitama ei hakkaks ja tehnika ei logiseks.(Kui sa muidugi liiga tugev pole, sest kui sa 100 kilo kangile paned, siis on koormus seljale kohe alguses vast ikka liiga suur. Sel juhul soovitaks enne teha selja-, kõhulihase harjutusi, kuni selg enam tunda ei anna rinnalt surudes).
  5. Rinnalt surumine, kas oodata või mitte ?

    Ise hakkasin jõusaalis käima just seljavalude tõttu, sest pallimänge lihtsalt ei saanud mängida. Oli valus tõsta kasvõi 10 kilost raskust. Käisin igasuguste arstide juures, aga selget põhjust valule ei osanud keegi öelda. Mingi alumiste selgroo lülide vahel oli liiga suur vahe(mingi kaasasündinud jama), aga öeldi et see ei tohi valu teha. Hakkasin treenima seljalihast väikeste raskustega(alguses oli selg küll valulik peale trenni, aga mida aeg edasi, seda vähem valu tundsin) ja varsti sain juba tõsta suuremaid raskusi jne. Alguses olin ja loll, kuid nüüd saan aru, et oleks pidanud ka kõhulihaseharjutustele suuremat tähelepanu pöörama. Selja- ja kõhulihaste vahel on vahelihas, mis vajab kah treeningut. Selleks peakski treenima kõhu-, ja seljalihast ühtlaselt. Nüüd pole selg enam pea 2 aastat valutanud. Ei tea milline seljavigastus sul on, aga mind aitas pidev treening. Jõudu ja loodan, et saad valust lahti.
  6. mesilasmürk

    MIsasja, allergiline mesinik. Tavaliselt on mesinikud ikka immuunsed mesilasmürgi vastu, mul võib vanaisa kümme nõela saada ja siis hakkab käsi alles kergelt paiste minema. Kui mina aga ühe nõela näpu otsa saan on näpp 3 päeva 2 korda suurem.
  7. Kava fitnessi lehelt

    mina ei tee neid ühel päeval
  8. Kava fitnessi lehelt

    Kas mitte biits ja selg ühel ja samal päeval pole natuke paha? Kui biitsa esimesena teha, siis ei jõua enam ju selga teha.
  9. hakkme nüüd kõik põdema, et siis pole mõtet lihast kasvatada...no plz
  10. mul on bemmil uued kummid

    ....tule taevas appi!
  11. Hoiatustaseme bug

    Mis mõttes hoiatustaseme muutmisel? Minu profiili ei saa ka muidu vaadata.....
  12. OTT KIIVIKAS- 30 !!!!

    Õnne ja tervist juubilarile!
  13. Lihas kasvab kui jõudu juurde ei tule.

    Võimas lihas sul, kui kolme kuuga on märgatavalt kasvand.
  14. pole jalgu treenind eriti

    Siinkohal tahaks küsida. Kas kükk kastile = poolkükk? Jäi ühes teises teemas segaseks...
  15. Sooviks abi...

    ma koguaeg mõtlesin, et miks ta mul plahvatama kipub, nüüd tean siis põhjust Aga muidu hera80+dextro on ju etem kui muscle+?
  16. Soolatüügas

    Kas armid pole mitte mehe ilu? Aga muidu mul veel paranemisprotsess käib, 2 nädalat tagasi sai kõrvetatud. Nüüd on selle koha peal pruun koorik.
  17. Olen käinud jõusaalis ümmarguselt 2 aastat, aga pole jalgade treenimisele tähelepanu pööranud. Seda sellepärast et, mul on jalgadega palju probleeme olnud. Mul on vasaku jala hüppeliigesel olnud kõõluste rebend aastaid tagasi, mis jäi välja ravimata, arstide sõnul jääb see mind nüüd eluks ajaks kimbutama. Lisaks sellel oli mul paar aastat tagasi põlvevalud, mis tulid reieluuhõrenemise tõttu, põlvevalud on mul üle läinud, aga kükki teha ei lase. Põlved hakkavad siis ragisema/valutama peale trenni ja annavad tunda ka trenni ajal. Kas ma peaks mingit liigeserohtu võtma vms? Või ei peaks ikkagi hakkama jalgu koormama? Tegelikult tahaks ikkagi jalatrenni kah teha. Olen 16 aastane.
  18. jalgade treenimisega probleem

    Ega korvpallis on jälle seda kõrvale liikumist, ja äkilist peatumist rohkem, seal paindub siis hüppeliiges külgedele. Jalgpallis on rohkem otse liikumine. Tänan soovituse eest, aga pole kunagi jalgpalli mänginud ja nüüd on väga raske sellega alustada(kehalises ainult vahepeal). Jään ikkagi korvpalli juurde, aga proovin ka jõusaalis rohkem koormust anda hüppeliigesele.
  19. jalgade treenimisega probleem

    Aprilli kuust saati pole nüüd liigest välja väänanud. Olen jõusaalis teinud väikseste raskustega hästi aeglaselt säärt. Jalgpalli koha pealt, ma eelistan rohkem korvpalli(kas seal mitte pole hüppeliigestel suuremgi koormus?)mida on nüüd suvel saanud ka mängida.
  20. jalgade treenimisega probleem

    Tänud selle hea soovituse eest. Heeringat ja mune söön(proovin siis neid tihedamini süüa), lõhe on natuke liiga kallis. Kas siis trenni nagu võib ikka jalale teha?
  21. Mesi enne magamaminekut

    Minu teada toidetakse mesilasi suhkruga ainult talvel(muidu on nende söögiks talvel mesi, aga seda nagu neile ei jääta) Ja turu pealt peaks saama ikka 100%mett(päriselt), ise mul vanavanemad müüsid 3l purk=250kr(4,3 kg vist) Oldman mõtles vist suvist meega toitmist...
  22. jalgade treenimisega probleem

    Kuidas see "kükk kastile" käib?
  23. Värniku tulemus

    Et, mida arvate siis Värnikust. Kas ta saab kvalifikatsioonist edasi? Minu arvamus on, et tulemus on 72 meetri kanti ja jääb viimase 5 sekka... e: kas keegi vaatab kah kvalifikatsiooni?
  24. jalgade treenimisega probleem

    Aga mida ma siis peaks tegema....
  25. jalgade treenimisega probleem

    No luuhõrenemine on juba peatunud, umbes aasta tagasi....nagu arst ütles, et see läheb aja möödudes üle(nagu mingi kasvuprobleem siis) Aga ragin jäi...
×