Jump to content

Makaveli

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    970
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Makaveli postitused

  1. jurjev

    Ma soovitaksin Arcticut , parim saal , kus ma treeninud olen.
  2. kusimus

    alla 24 tunni?
  3. Biolabi toidulisandid

    Tubli areng tõesti ! Aga mina soovitaksin sul osta 1 potska kreatiin monohüdraati , mingi hea proteiin (neid erinevaid ja häid on palju) . Samas massilisajat ma küll ei soovitaks osta , sest see on tavaliselt 50% glükoos ja kui ise osta glükoos ja valk ja need kokku segada tuleb kõvasti odavam homemade massilisaja. Loodan , et sellest postitusest oli abi. Stay big.
  4. Saaksin sind aidata raamatuga "Kulturism kõigile" , seal on kõik näpunaited olemas. Nii toitumine kui ka treening . Ühesõnaga kõik , mida vaja läheb. Kui on huvi , saada mail henrir@hot.ee
  5. Kust saab?

    Kallis ju!
  6. higistamine ja treenitus

    Vaadake Jay Cutlerit ja kuidas tema higistab , mul on eriti kull teema siis , kui väljas on 30 kraadi ja oli jalapäev , pärast oli särk nii märg , et võis visata vastu seina ja särk oleks ilmselt sinna kinni jäänud
  7. Maalima tugevaim mees 2003

    Strongmanil on äkki dopingukotroll , noh teame isegi , mis jutuks Ronniega seal. Aga kui ma eksin , siis ilmselt BigRon paneks asja kinni kah.
  8. Triloogia 1 osa on üleval : http://www.torrentreactor.net/view.php?id=5125710 Nüüd on aeg mind tänada
  9. Kui kätte saan on võib-olla hea kui selle torusse lükkan , saavad teised kasutajad ka kiiremini asja kätte
  10. Mul hetkel natuke lootustandvam , 39,2% ära tulnud.
  11. Kui kiiresti kohale tuli? Käisin just väljas chillimas ja nüüd kui tagasi tulin avastasin mingi errori ja oli down' lõpetanud.
  12. Pro24.pri.ee - Kas Õige Asi?

    Palju keskmine külastavus on?
  13. kas normaalsed tulemused????+

    Palun pange see teema lukku
  14. kreatiini kasutamine

    100% kreatiin monohüdraatidel pole minuteada mitte mingit erilist vahet.
  15. Pro24.pri.ee - Kas Õige Asi?

    Miks hale? Tõesti , kui tahad asjast lahti saada on ju reklaam vältimatu ja sellise külastavusega lehekülje puhul nagu rate.ee võib ju päevas päris paljusi uusi geelivendasid leida , kes ostavad purgi serious massi ja jäävad seda söödes lihaste arengut ootama.
  16. Rasvapõletaja

    Iseenesest mõistetav ju... Kaha vajab ju proteiini KOGU AEG.
  17. Rasvapõletaja

    Ise ei oska sellel teemal kaasa rääkida , aga see postitus tundub küll natuke kahtlane.. Ootaksin ära mõne asjatundjama inimese arvamuse.
  18. kreatiini kohta kysimus?

    Oleneb ju täiesti inimesest , minu 3. kuuriga tuli mingi 1kg ainult juurde.
  19. Kükkimine - täiskükk

    Tõsisemalt umb. 2 aastat. Mis hinded sul koolis ka olid? Kui arvad , et olen lihtsalt mingi jõusaalijõmm kellel pole mõistust , siis eksid. Lõpetasin äsja 9. klassi saades eksamid kõik 5 , Eesti keele eksamil 100p. Aastahinnete keskmine oli ka mingi 4,7-4,8. Ja kes ei usu , võin teile lõputunnistuse koopia saata.
  20. Valk

    Hetkel kasutan ainult proteiinipulbrit ja kreatiini , sügisel plaanin ka glutamiini ja v-o ka muud ära proovida.
  21. soovin nöu (algaja)

    Tööriistad-->harjutustepank
  22. rinnalt surumine

    Tere! Millegipärast ma jälle ei usu seda. Kas on viga minus või selles , et iga kuu on mibngi 1-2 vägilase teemat siin üleval!?
  23. kas normaalsed tulemused????+

    Ok , kindlasti...
  24. NO1

    No1 küll mul kodus ei ole aga ühe teise valgu mõõtmise tulemuseks tuli umb. 40g.
  25. NO1

    Kaalu sul kodus ei eksisteeri?
×