Jump to content

Makaveli

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    970
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Makaveli postitused

  1. NB!! Kasutajanimed - Kustutamine

    Foorum võiks olla alateemadega , oleks natuke rohkem organiseeritud need teemad.
  2. Naised ja kulturism...

    panin eile 1 cd downloadima. õhtuks oli mingi 150 mb olemas ja lülitasin arvuti välja. Täna datasse minnes avastasin ,et cd1 on sealt maha võetud! "jess"
  3. Küsimus Kivika treeningprogrammi kohta

    Küsimus susim'ile.. kas võtsid selle kava siit netist või on see valmistatud individuaalselt sulle oti poolt?
  4. dieet

    kannata ja varsti on tulemused käes... ise olen umb . kaks kuud dieedil olnud ja 8-9 kilo on juba alla võetud... nädalas umb 5x jõusaali ja 2x jooxu... toitumine on ka korras
  5. Vene Milk Protein & Kasutus

    kui osta , siis peaks proteiin ka kvaliteetne olema... ma soovitaks hoopis sul osta tai kane whey lemon super - hea & odav
  6. Kysimus???

    ma ka 14 ja surusin kuu tagasi 87,5 kg.. nüüd on kõvasti trenni tehtud ja tunne ütleb et lähiajal võib isegi 90kg- 92.5 kg üles minna...
  7. kas see on tõsi?

    kas sa shinobi tahad öelda et peaks tegema iga lihase kohta 1 harjutuse? ma saan aru nii et kui tahad rinda treenida siis teed ainult nt rinnalt surumist või lendamist ja polegi muud vaja... no dream on... tahaks sellise treeningu tulemusi näha
  8. Biitseps/triitseps???

    http://amazon.ee/main.php?main=artikkel&co...w=1&textID=1406 kasuta otsingut...
  9. kuipalju teha ... ?

    kui on jõusaalis kuukart siis käi parem jõukas ja tõesti kodus puhka
  10. mure kasvu pärast

    ma alustasin 13 aastasena , olin mingi 170cm. Nüüd saan paari kuu pärast 15 ja pikkust on 187cm. Olen regulaarselt jõusaalis käinud ja kasvamisega pole probleemi
  11. õlu

    on selline küsimus ,et kuidas õlu mõjutab toidulisandite tarbimist? umbes nii ,et nädalas 6 päeva ei tarbi üldse ja reedel võtan 2-3 liitrit. kas tasuks õlle joomine maha jätta või ei muuda see midagi kui jood õlut ja sööd toidulisandeid?
  12. õlu

    fuck off oma sõltuvuse jutuga... reedel lihtsalt teeme sõpradega sauna ja on väga hea lõõgastuda kui on saun + õlu... kas teised mehed liituvad arvamusega ,et õll ja saun on hea?
  13. Keha ümbermõõt

    kõhulihaseid*
  14. Keha ümbermõõt

    tee rippes jalgade tõsteid. see aitab just alumisi kõhulihasi...
  15. õlu mõju toidulisandile..?

    on selline küsimus ,et kuidas õlu mõjutab toidulisandite tarbimist? umbes nii ,et nädalas 6 päeva ei tarbi üldse ja reedel võtan 2-3 liitrit. kas tasuks õlle joomine maha jätta või ei muuda see midagi kui jood õlut ja sööd toidulisandeid?
  16. õlu

    see teema läx kogemata 2x
  17. Kuidas hüppevõimet parandada.

    mees sa otsingut oskad kasutada? siin see teema juba foorumis olnud aga nuh aitab air alert... http://nbn2.narod.ru/a_a_2.html
  18. Body Alive firma riided?

    ...Kas selle firma riideid üldse müüakse eestis? Flexis ja Musclemag ajakirjades on need riided silma jäänud ja suht meeldivad...
  19. Aidake metaanipanijatele ära teha!

    rusikas vist ei viitsi saata... panin ammu juba oma maili siia... aga nuh kes on juba kätte saanud selle kava võixid ju panna selle siia üles? on siis raske v?
  20. Aidake metaanipanijatele ära teha!

    rusikas palun lükka mulle kah see programm henri_89@hotmail.com
  21. air alert 3 - http://and1.nm.ru/training/a_a_3.html
  22. Kangi tõstmine

    nu marxx arvan ,et sa oled ikka rohkem käinud kui 2 kuud... aga nagu parem on see küsimus ,et palju sa surusid 2 kuud tagasi? siis saab juba võrrelda kas areng on olnud suur või mitte...
  23. Kui vanalt võib alustada

    nu ma olen ise 14... alustasin 13 aastasena... olin 13 aastaselt 173 cm nüüd olen 183... niiet kasv kinni ei jää... lihastele võid vabalt valu anda juba 13-14 aastasena... ise lükkan 75kg rinnalt üles... niiet treeni julgelt
  24. Max rinnalt

    mul suht pohhui palju mingi Marek rinnalt surub või ei suru.... ise olen alles 13 ja surun 62 kilo... seeriaid teen ma 40 kiloga ja 3seeriat X 12
×