Jump to content

Makaveli

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    970
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Makaveli postitused

  1. Kuidas süüa greipfruuti?

    Harju maitsega ära , minul õnnestus.
  2. Jõusaalid soomes

    Huvitav kas eestis on ka selline omamoodi "bodybuildingu mecca"?
  3. Videod

    Tavaliselt on need videod 2cd ja üle 700mb niiet hästi ei saa uploadida kuhugile mujale kui avalikku ftpsse.
  4. mis arvate asjast?

    Mina soovitan kuuri ära teha , aga ega see kreatiin mingi imeasi ka pole. Minul tuli peale esimest kuuri ainult 2 kg massi juurde.
  5. toitumiskava?

    Kas kohalikus jõusaalis ,mida sina külastad siis ei ole treenerit kes selliste küsimustega tegeleks?
  6. MuscleTech Nitro Tech

    ma arvan et ühest purgist pole peaaegu midagi kasu. Seda peab ikka järjepidavalt kasutama kui tahad häid tulemusi
  7. Prolab Creatine Powder

    see on fitler.ee teema ? 300gx2+tsärk?
  8. Muscletech Cell-Tech

    See on ka võimalus
  9. Proteiin

    minul jätkus seda kuuks ajaks. võtsin peale trenni. Joogi miinuseks on vaht , mis ei taha hästi ära kaduda.
  10. Nahk

    Huvitav on see et peale suvist dieeti polnud mul küll kuidagi nahk välja veninud kuigi kaal alanes umbes 10 kg. Rasva läks umbes 7-8 kg. Lihast läks ka natuke aga nahk ei olnud küll kuidagi välja veninud.
  11. Tööseeria

    Mina sain asjast niimodi aru et tööseeria on see kui teed suuremate raskustega ja väiksemate korduste arvuga st. et kui teed soojendust mingi 2x20 kordust siis seda tööseeriateks ei loeta. Korrigeerige kui millestgi valesti aru sain.
  12. Et siis nende raskustega teed seeriaid?
  13. Kas keegi teab kes see on?

    Kunagi oli vanas forumis sama teema... vastust enam ei mäleta aga kui huvi siis tasub vanat foorumit uurida
  14. eesmärk

    Eesmärgiks on osaleda mõnel kulturismi võistlusel ja selleheaks olen palju trenni teinud ja jätkan samas vaimus.
  15. Kreatiinid

    Minul pani Tai Kane kreatiin kõhu valutama. Aga ma arvan et hinna ja kvaliteedi suhte poolest on parim Koelbel. samas ei tea ma ühtegi teist inimest peale minu kellel oleks Tai Kane kreatiinist kõht valutama hakanud. Ott kasutab ise ka Tai Kane kreatiini ja tulemused pole ju üldsegi mitte halvad , niiet otsuse pead sa ikkagi ise langetama
  16. Kui palju magate päevas?

    Trenni teen 5-6 korda nädalas jõusaalis + kehalise tunnid ja korvpall ka vahest. Magada jõuan umb. 9-7 tundi argipäevadel ja nädalavahetusel magan miinimum 10 tundi. Neljapäev on selline , et lihtsalt kustud ära kella 22-23 vahel.
  17. Proteiin +Kreatiin +Sysivesikud

    Ma arvan et enne magamaminekut ei ole vaja võtta süsivesikuid , sest see ju puhas suhkur ja magades sünteesitakse see rasvaks ( vähemalt nii on mulle minu treener seletanud)
  18. Lamadessurumine

    100 kg 15 aastasel vennal , kes treenib minimaalsete vahenditega tundub natuke uskumatu.
  19. toitumiskava?

    soovitaksin mingi klubi valida , kus on kuukaardi sees ka treener , kes sind juhendab ja abistab kõikides toitumise ja treeningu küsimustes ja teeb sulle kava ka kui vaja.
  20. Lamadessurumine

    Aga mis trenni varematel aastatel teinud oled?
  21. Lamadessurumine

    WTF? kust linnast siis sellised 15 aastased loomad pärit on ?
  22. Lamadessurumine

    15 aastat / 84-87 kilo kaalu / rinnalt 110 kg.
  23. toidulisandidite tarbimine

    Kui ma peale suve treenima hakkasin siis tegin palju kordusi ja suht iga päev võtsin kõik lihased läbi nt. jalgadele tegin jalatõsteid istude ja lailihasele ploki tõmbeid kukla taha jne. Peale trenni võtsin shake whey lemon super + glükoos. Kreatiini hakkasin alles tarbima 3. nädalal ja siis suurendasin raskusi ja vähendasin korduste arvu.
  24. KÜSITLUS FOORUMI KOHTA

    Ma arvan et ei peaks , sest jõutõstmise (treeningu) kohta käivad küsimused saavad ju minna jõutõstmise alla ja kulturismiga seotud treeningu küsimused kulturismi alla jne.
  25. trenn peale puhkust

    Mul oli ka see jama peale 2 kuulist trennipausi uuesti treenima hakates olid eelmisel päeval treenitud lihased valusad ja kanged. 1. ma panin toitumise paika. Piisavalt valku ja süsivesikuid. Jagasin söögikorrad kuueks niimodi ära et iga söögikorraga tuleks vähemalt 30 g valku. 2. Hakkasin venitama peale trenni. 3. Hakkasin Kreatiini kasutama. Loodan et mu postitusest oli abi.
×