Jump to content

Makaveli

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    970
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Makaveli postitused

  1. sisemised rinnalihased

    ... liblikas mõjub päris hästi minu puhul.
  2. Nitro Tech + Glutamiinpeptiidid

    Kas ostsid nitro techi?
  3. jälle kysimused

    9. klassi füüsika
  4. jälle kysimused

    Tai kane toodetega läheb hetkel kuus umb. 500 eek , kui midagi USA tootja toodet tahaks peaks ikka rohkem raha välja käima.
  5. Harjutused

    Käsi ja jalg vaheldumisi - kui teed jalga puhkab käsi ja vastupidi. Kui teha aga ainult kätt ja siis ainult jalga , saavad mõlemad grupid mõnusa koormuse. Mina eeslistan seda viimast varianti
  6. Shakeri kinkimine pole mingi pinge ju. Nad saavad iga tellimusega mingi arvu shakereid kaasa , vähemalt mina arvan nii.
  7. Mis trenni tehakse kreatiniga?

    Mingitel mõttetutel jutumeestel ja ropendajatel tuleks küll siit foorumist eemale hoida.
  8. Muscletech Cell-Tech

    Küsimus nendele kes on kasutanud Cell-Techi. Tootja ütleb et tuleb võtta korraga 98,5 g. Kui rangelt tuleb sellest kinni pidada ? Ma isiklikult võtaksin seda 30g kaupa peale trenni , sest kui seda tarbida nii nagu pakendil kirjas tuleks osta kuus vähemalt 3x900g.
  9. Kunagi käis foorumist läbi , et mingid vennad teevad endale ise igast koopiaid muscletech toodetest. Äkki mehed jagavad oma retsepte?
  10. Küsimus kiivikasele !!

    Kas kohalikus jõusaalis pole siis treenerit või nõustajat? Las tema tegeleb selliste asjadega
  11. "Nitro tech" / " cell tech " valmistamine

    Ise nuputades keerab tavaliselt hullema jama kokku.
  12. VIDEO - Kuulitõukaja M. Martinez surumas 300kg

    mulle lükkab 404 errori
  13. kuidas selgeks teha ,et proteiin on hea???

    Nende meeste arusaamade kohaselt ei tohix kõrge proteiinisisaldusega toite ka süüa , süda rasvub ju
  14. VIDEO - Gene Rychlak surus Maailmarekordi !!!

    Mulle isiklikult sellised surujad tüübid ei meeldi , aga tulemus on (Y)
  15. metaan

    Selle jama kohta leiad infot http://www.fatburn.ee/body/index.php?main=...d6ec1f3a4a455a0 ja www.steroid.ee
  16. metaan

    Minuteada propageeritakse siin foorumis puhast sporti. Kinni tulex panna see teema.
  17. BIG Ron Colemani muutus 1992 > 2004

    Jay'l küll sellist punnis kõhtu ei ole. Huvitav kas sellest , et tarbib vähem "vitamiine" ?
  18. Ronnie Colemanist 2 pilti

    Minu mäletamist mööda lükkas ta seda 1100+ kg üles 8 korda kindlalt... võibolla isegi rohkem. Mõne mehe auto isegi ei kaalu nii palju
  19. Pakendil on kirjutatud : Esimesel nädalal tohiks võtta maksimaalselt 40 kapslit = 20 g kreatiini päevas. Kui 40 kapslit jagada 7 päeva peale on see umb. 5-6 tab. päevas ja 1 tab. sisaldab 500mg kreatiini ehk. 0,5 g siis loogiliselt ei saa ju kuidagi see 20 g päeva peale ära tulla!? Või olen ma tõesti millestki valesti aru saanud?
  20. Mr Olympia 2004

    Torus ja datas mõlemas on mr. olympia 2004 all olemas.
  21. Põltsamaa 10.november! TULGE SURUMA!!!

    Teinekord kui sellist võistlust korraldada soovitaksin nädalavahetusel seda teha , sest paljudel pole võimalik nädala sees võistlemiseks aega leida
  22. Millist kontsentraate soovitaksite?

    http://cart.fitler.ee/product_info.php?cPa...81575de8dcfff9c müügil 1,8 kg ja väiksem 0,9 kg..
  23. nõrk sõber

    kui sõber on mingi 10-13 a ja kaalub 40-50 kg pole ime , et ta 30 kg surub
  24. kõht

    Uuri : http://www.amazon.ee/lehed/tooriistad/harj...k/koht/091.html
×