Jump to content

Makaveli

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    970
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Makaveli postitused

  1. Jõulu tervitused!!!!!!

    Häid Pühi!
  2. Kas eraldi või koos ???!!!

    See pole solk , tutvu toodetega enne kui mõttetut juttu ajama hakkad.
  3. evo whey2

    250-350ml umb
  4. kasv?

    Alustasin 13 aastaselt , olin mingi 170cm. Nüüd olen 15 ja kasv umb. 190.
  5. Kontsentraat või isolaat?

    Isolaati eelistaksin mina.
  6. Sheiker

    Ma lihtsalt loputan rohke veega puhtaks.
  7. muscletech- hea või halb?

    Hugo Boss jt. küll ei kurda
  8. Aegunud ja parim enne läbi

    Parem karda , kui kahetse - osta parem uus proteiin
  9. Munad

    Mina hoiatasin lihtsalt...
  10. Munad

    Oled kunagi kuulnud salmonellast?
  11. Munad

    "Kuidas te munakollased eemaldate?" Mis selles eraldamises nii rasket on? Minu tehnika on teha koor katki ja valada muna sisu ühest koore poolest teise niiet munavalge voolab vaikselt pannile ja kollane jääb üle.
  12. Munad

    Mina keedan poest ostetud mune või teen omletti kasutades oliiviõli.
  13. Küsimus Muc-ile.

    Kuidas suutsid 16 kg alla võtta ? Räägi oma toitumisest , treeningus ja dieedi perioodi pikkusest. Oleksin väga tänulik kui oma dieeti mulle selgitaksid.
  14. Küssa Hugo Bossile ja teistele

    Sellest lausest ma küll aru ei saanud..!?
  15. Küssa Hugo Bossile ja teistele

    Ma ei ole väitnud , et fitleri kraam on koopia . Soomes nähtud Zell-Tech seda ilmselt siiski on
  16. Küssa Hugo Bossile ja teistele

    Kusjuures ma nägin soome apteegis müügil Zell-Techi. Niiet polegi nii jama jutt nendest koopiatest.
  17. Viimane küsimus

    Pane otsingusse " Ott Kiivika treening - ja toitumiskava " saad 2 kasulikku artiklit.
  18. arnold scarzeneger

    Paaris filmis? # Around the World in 80 Days (2004) .... Prince Hapi # Terminator 3: Rise of the Machines (2003/II) (VG) (voice) .... The Terminator ... aka Terminator 3: War of the Machines (USA: PC version) # The Rundown (2003) (uncredited) .... Bar Patron ... aka Welcome to the Jungle (Australia) (UK) # Terminator 3: Rise of the Machines (2003) .... Terminator ... aka T3 (USA: promotional abbreviation) ... aka Terminator 3 - Rebellion der Maschinen (Germany) # "Liberty's Kids: Est. 1776" (2002) TV Series (voice) .... Baron von Steuben # Collateral Damage (2002) .... Gordy Brewer # Dr. Dolittle 2 (2001) (voice) (uncredited) .... White wolf ... aka DR.2 (USA: promotional abbreviation) ... aka DR2 (USA: promotional abbreviation) # The 6th Day (2000) .... Adam Gibson ... aka Sixi?me jour, Le (Canada: French title) # End of Days (1999) .... Jericho Cane # Batman & Robin (1997) .... Mr. Freeze (Dr. Victor Fries) # T2 3-D: Battle Across Time (1996) .... The Terminator ... aka T2: Terminator 2:3-D ... aka Terminator 2: 3-D # Jingle All the Way (1996) .... Howard 'Howie' Langston # Eraser (1996) .... U.S. Marshal John 'The Eraser' Kruger # Junior (1994) .... Dr. Alex Hesse # True Lies (1994) .... Harry Tasker # Last Action Hero (1993) .... Jack Slater/Himself # Christmas in Connecticut (1992) (TV) (uncredited) .... Man in chair in front of Media Truck # Terminator 2: Judgment Day (1992) (VG) .... The Terminator # Terminator 2: Judgment Day (1991) .... The Terminator (T-800 Model 101) ... aka Exterminator 2, El (USA: Spanish title) ... aka T2 (USA: promotional abbreviation) ... aka T2 - Terminator 2: Judgment Day ... aka T2: Extreme Edition (USA: video box title) ... aka T2: Ultimate Edition (USA: video box title) ... aka Terminator 2 - Le jugement dernier (France) # Kindergarten Cop (1990) .... Detective John Kimble # Total Recall (1990) .... Douglas Quaid/Hauser # Twins (1988) .... Julius Benedict # Red Heat (1988) .... Capt. Ivan Danko (Russian State Police) # The Running Man (1987) .... Ben Richards # Predator (1987) .... Major 'Dutch' Schaeffer # Raw Deal (1986) .... Mark Kaminsky, aka Joseph P. Brenner ... aka Triple Identity # Commando (1985) .... Col. John Matrix # Red Sonja (1985) .... Kalidor # The Terminator (1984) .... The Terminator # Conan the Destroyer (1984) .... Conan # Conan the Barbarian (1982) .... Conan # The Jayne Mansfield Story (1980) (TV) .... Mickey Hargitay ... aka Jayne Mansfield: A Symbol of the 50's # Scavenger Hunt (1979) .... Lars, Gym Instructor # The Villain (1979) .... Handsome Stranger ... aka Cactus Jack (UK) # Stay Hungry (1976) .... Joe Santo # The Long Goodbye (1973) (uncredited) .... One of Augustine's hoods # Hercules in New York (1970) (as Arnold Strong) .... Hercules ... aka Hercules - The Movie ... aka Hercules Goes Bananas Ligi 40 filmi siiski
  19. Poks???

    Misa linnas sa elad üldse..?
  20. Biolabi toidulisandid

    Hea tähelepanek Hugo Bossi poolt. Ma mõtlesin tõesti biolabi toodangut.
  21. tööseeriad

    Kui 4 seeriat teha saab lihas rohkem vatti ja see aitab arengule kaasa.
  22. Säilitusained

    Ikka on , vähemalt mina arvan nii !? Mis neis siis nii halba on?
  23. Biolabi toidulisandid

    Biolab sucks , pane otsingusse nt " Champion 8 " ja leiad nii-nii palju teemasid selle kohta , kus seda toodet ei soovitata ja maha tehakse. *vabandan eksituse pärast mis näpuvea tõttu tuli.
  24. Tai Kane GP Whey Drink ja Nitro Tech

    Mina teeksin täpselt sama moodi , kui muidugi rahakott lubab.
  25. Whey Evolution

    Kui raha palju , miks mitte , aga parim oleks kasutada midagi odavamat ma arvan . Palju seal poksis ikka seda anaeroobset osa on?
×