Jump to content

Makaveli

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    970
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Makaveli postitused

  1. Korralik jõusaal Tartus?

    Plaanitud on küll aga hetkel on puudu korralik treener.
  2. Käies poes :)

    See list on väga pikk , aga valdavalt ikka kõrge proteiini sisaldusega tooted + igapäevased tooted ( leib , juust jne.)
  3. Arnold Schwarzenegger

    Gunter Schlierkamp on ka umb. sama pikk kui Arnold ja võistluskaal on tal umb. 130 kg ja selle kaaluga oli ta selle aasta mr. Olympial alles 6. kohal ja nagu bodybuilding.com kasutajate arvamusi lugenud olen , ütlevad nad , et 6. koht oli isegi suur kingitus talle. Niiet asjad on selle paarikümne aastaga päris palju muutunud.
  4. treeningkava

    Biitsepsile on 4-5 erinevat harjutust , 4 seeriat , 12 kordust . Unustasin mainida , et teen käsivart ka biitsepsi päeval.
  5. Käies poes :)

    Piim , kala , kohupiim , kodujuust , riis , kana , makaronid jne.
  6. Rosinad

    Kui viimasesse söögikorda (1-2 tundi enne magamaminekut) panna süsivesikut , siis öösel läheb see rasvaks?
  7. treeningkava

    Mina teen näiteks : 1. päeval rinda , triitsepsit , kõhtu 2. päeval alakeha 3. päeval Selg , kõht 4. päeval Biitseps 5. päeval õlg , kõht
  8. Sheik

    Äkki ostad sellise proteiini , kus on palju süsivesikuid. Mul on mingi BioTechi Mass teema , süsivesikuid on seal vist 60g /100g kohta aga eriti magus küll ei ole.
  9. Küssa hugo bossile

    Nitrotech on proteiin (isolaat)
  10. Küssa hugo bossile

    Mina olen ilma lisa glutamiinita , ei kurda
  11. kehakaalust rohkem

    20-22,5 kg
  12. Kanafilee hind poodides

    Kõikides säästukates on sama sortiment , vähemalt Tartus küll
  13. krea

    Nagu valkudel on vaha , peaks ka loogiliselt kreatiinidel vahe olema. Seda saab juba hinna järgi järeldada
  14. kreatiin ja poks

    Swoosh , oleksid pidanud siis korrlikult toituma , siis poleks äkki lihaskadu nii suur olnud.
  15. Toll

    Mis summast alates peab tolli maksma , tellides kaupa bodybuilding.com leheküljelt?
  16. Toll

    Satur 8 purk on hetkel bb.comis 25$ , koos postiga tuleks see Eestisse 440 eek eest , niiet polegi nii mõttetu
  17. vanus

    Ok , rebisid ära.
  18. rüht

    Kas tõesti arst ei saa sellisel juhul aidata?
  19. Toll

    Et siis alla 20 € kauba pealt ei tule tolli maksta? No ikka hevi metal...
  20. NOX3?

    Minuteada Eestis seda ei müüdagi , aga on palju erinevaid tooteid , mis on sama põhimõttega. Näiteks Muscle-Techi Pump-tech ja Iss Researchi Satur 8.
  21. NOX3?

    http://www.bodybuilding.com/store/univ/nox3.html
  22. vanus

    "lihased kiiremini taanduma" - see küll hea pole
  23. NOX3?

    Satur 8 , mida müüakse fitleri internetipoes , pidi ka väga hea olema.
  24. NOX3?

    Algaja peaks jah alustama millegist tavalisemast tootest , mitte NOX3-st
  25. Kui vanalt?

    Alustasin 13 aastaselt , esimese 4 kuuga tuli umb 20-30 kg rinnalt surumisele juurde.
×