Jump to content

Makaveli

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    970
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Makaveli postitused

  1. Jõutõmme

    Jõudu tahad arendada või siis rohekm reljeefsust/vastupidavust?
  2. ANIMAL STAK

    See on stak 2 , ilmselt on paljusid asju muudetud võrreldes 1-ga
  3. tellimine

    Kas sa oled uurinud palju maksab mingi toode kui tellida tn. Saksamaalt või ükskõik kust mujalt EU-maalt!? Ma olen suht kindel , et maksab sama palju või rohkem kui Fitler.ee , lisaks veel postimaks niiet kas otse Eesti meestelt või risk võtta ja BB.commi minna.
  4. treening kava siis lõpuks

    Aga tee sellist , milles jalad ka liiguvad
  5. treening kava siis lõpuks

    Vanusepiiri küll ei tohiks olla , kui tehnika ja raskus õiged pole midagi karta Kõik mida vaja deadlifti kohta
  6. tellimine

    Hansapanga kaudu vist pole võimalik , peab olema ikka mingi välismaa panga krediitkaart.
  7. kreatiin

    Mina näiteks ei lahustagi kreatiini enam vee sees , sest see on peaaegu lahustumatu tavalisel vee temp. Teen nagu M.M. - panen lusikatäie suhu ja loputan veega alla Aga nüüd on satur 8 tulemas ja ei pea seda enam taluma.
  8. Wish List

    See flood control ongi sellep. pandud , et ära hoida mõttetuid kiiruga tehtud postitusi
  9. Koolis

    Kell 11-12 vahel üks koolilõuna ja enne viimast tundi teen vahest ka ühe shake.
  10. kreatiin

    Kui on tegemist 100% Kreatiin Monohüdraadiga , pole vahet kes on tootja jne.
  11. Seerjad

    Käsivarred , kõht , sääred - neile teen rohkem kui 12 kordust
  12. Seerjad

    Minuarust küll raske pole aru saada mis on " 9x10 4x12 " 9 seeriat ja 10 kordust seerias , 4 seeriat ja 12 kordust , ise eelistan pea kõikides harjutustes seda viimast varianti.
  13. favourite exercise

    Squat! Ehk siis Eesti keeles kükk
  14. sysivesikud

    Kõige kergem on võtta koos mahlaga , 100ml mahlas on vähemalt 8 g süsivesikuid niiet 350 ml mahla peaks asja ära ajama.
  15. Varsti on tulemas võistlused kulturismis ja ilmselt on vaja teha ka klubivahetus , sest selles kohas kus ma praegu treenin ei ole eriti hea treener ja arvan , et ei saa piisavalt heasse vormi võistluste jaoks , kui tema käe all edasi treenin. Ise uurides tundusid mulle väga normaalsed : MV , arena ja arcomani spordiklubid. Mv ja arcomani kohta olen kuulnud , et pidi väga ülerahvastatud olema ja ei saa rahulikult trennile keskenduda , sest peab olema masinajärjekorras , arenas pidi jälle masinate valik väga nigel olema. Äkki saaksid nende klubide külastajad rääkida kui head seal treenerid on ja mis oleks parim võimalus treenimiseks?
  16. Korralik jõusaal Tartus?

    Ma ei taha eriti siin hädaldada , aga arcticus keerab see leping suht näkku ja minupuhul on sinna üks 30 min tee
  17. proteiin ja piim

    Peale trenni oleks kasulikum rasvatuga , valgud imenduvad kiiremini . Aga miks mitte veega lahustada?
  18. Korralik jõusaal Tartus?

    Ma enne 4 küll ei jõuaks minna
  19. Wish List

    Kui aus olla siis mulle meeldib
  20. Kulturismiga seotud filmid?

    Kazaast on natuke jama tõmmata , olen proovinud aga nt. "Ronnie Coleman - The Unbelievable" tuli vist mingi üle kuu aja .
  21. Kavad

    http://bodybuilding.com/fun/workoutdatabase.htm Vali oma eelistused ja tuleb ette palju-palju kavasid.
  22. Wish List

    Selle rekordi värgi võid ju vabalt signatuuri panna , aga päris hea mõte tegelikult.
  23. Korralik jõusaal Tartus?

    MV oleks kodust mingi 10 jalgsi tee , aga jah see rahvaarv on natuke hirmutav
  24. areng

    Keha arenebki suhteliselt aeglaselt , alguses oli minul ka probleeme sellega aga nüüd olen muutunud kannatlikumaks. Treeni kõvasti ja varu aega , küll siis varsti muutusi ka näed.
  25. treeningkava

    Biitsepsi ümbermõõt on 3 kuuga 3-4 cm suurenenud , minuarust täitsa hea.
×