Jump to content

Makaveli

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    970
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Makaveli postitused

  1. küsimus hr Ott

    See just tõstabki max surumist. Heal juhul kuu ajaga 5 %
  2. küsimus hr Ott

    Paus võiks jah olla mingi 3 min või rohkem. Pead ära taastuma nii et jõuaksid jälle 2x üles lükata.
  3. mure

    Äkki aitab see sul natuke rohkem suruda . LINK
  4. küsimus hr Ott

    Massiperioodil , ehk hetkel , teen ma rinnalt surumist 6 seeriat ja igas seerias on 2 kordust. Raskused on 90-95% maksimumist.
  5. Vitamiinid

    Kas see on ISS Research'i toode? Ainuke võimalus seda osta on vist kusagilt välismaa poest tellida.
  6. infrapunasaunaga 600 kcal umbes 30 minutiga?

    Kle see pole ju loogiline , et higistad vee lihastest välja .. Väike illusiooni efekt oli sees kindlasti
  7. jõud

    Suuremad raskused , vähem kordusi - jõud. Väiksemad raskused ja suuremad kordused - reljeefsus ja tihedus.
  8. Mis ained?

    Bodybuilding.comis on ka need müüdil "Hardcore" katekooria all , " Liiga tugevad , et olla toidulisandid kuid ei kuulu ka steroidide hulka " . Ise ei ole proovinud , ei näe vajadust ka tulevikus. USA foorumid on selliseid teemasid suht täis , kui huvi siis inglise keelset materjali on palju.
  9. Keegi teab midagi sellest saalist? Umb. hinnad , leping või mitte , palju masinadi ja mitu treenerit?
  10. toidulisandid

    Isegi apteegis on kreatiini müügil - Tai Kane monohüdraati ja saalid on tartus Kane tooteid täis
  11. Käies poes :)

    Mis ime kohupiim see vel on? Tavaliselt ikka 15 g valku jne
  12. Lihasmass??

    Loodan , et Marek ei pahanda kui ma teda tsiteerin : " Ütleme siis nii, et massi ajal oleks vaja ööpäevas tarbida 40 kalorit 1 keha kilogrammi kohta ööpäevas. Igaüks võib ise kokku arvutada palju tal oleks vaja sel juhul süüa. Muidugi on need keskmised näitajad, mis läbi aegade on statistika põhjal välja arvutatud, üksühele päris võtta seda muidugi ei saa. Toon näite nt. 75 kilose mehe kohta, mida ja kui palju ta peaks päevas sööma, et kasvada. Toidukordi peaks olema umbes 6. Kui hakkab rasva peale tulema, siis peaks süsivesikuid vähendama kui kaal ikka ei tõuse siis veelgi suurendama. Mängitakse põhiliselt ainult süsivesikutega. Näide: 75 kg x 2,5 grammi valku = 187 grammi x 4,1 kalorit = 768 kalorit 75 kg x 1,0 grammi rasva = 75 grammi x 9,3 kalorit = 697 kalorit 75 kg x 5,0 grammi süsivesikuid = 375 grammi x 4,1 kalorit = 1537 kalorit kokku teebki 3000 kalorit."
  13. Lihasmass??

    Ma mõtlesin ka kunagi , et söön "meeletult" , panin kogused kaloriarvutisse ja tuli välja et peaks 2 korda samapalju sööma
  14. Suhkur pärast trenni

    Kindlasti tasuks proteiinishake tarvitama hakata , sest nad ei ole mitte midagi muud kui proteiin , mida saad lihast , kodujuustust jne. ainult proteiinipulbrist tehtud shakes olevad valgud imenduvad paremini kui need mis on lihas. Imendumine on vaga tähtis just peale trenni kui lihased vajavad proteiini ja suhkruid. Suhkruid saad kas süües 1 banaani peale trenni , pannes vee asemel mahla või spordijooki oma shake või hoopis lisades 30g puhast viinamarjasuhkrut (glükoos) . Seda on müügil paljudes poodides ja "traubenzucker " on toote nimi ja maksab 10-15 eek , olenevalt poest kust seda ostad. Loodan , et seletasin arusaadavalt
  15. Toidulisandid

    Proteiinshake peale trenni on päris kasulik , kreatiin on juba enda valik. Arnold jagab seda teemat paremini
  16. Ranne...

    Proovi teha mõlemat , nii pealt- kui althaardega harjutusi randmetele. Eriti pealthaardega.
  17. Söögisooda

    Kunagi oli mul mingi jama , et jalg hakkas krambitama . Treener soovitas juua puljongit ja jõin vist hommikul ühe tassi ja õhtul teise ning jama oligi läinud
  18. whey2

    Ilmselt küll , rohkem võid ju alati panna aga kui ära ei segune on jama.
  19. Kreatiin

    Ainuke asi , mis juhtub , on kreatiini kvaliteedi ja toime langemine.
  20. Trenn-mitu x nädalas?

    Ma teen 4-5 päeva saalis ja 1-2 päeva puhtalt aeroobset ja osadel päevadel on enne trenni , hommiku poole veel mingi jooksmine või korvpall.
  21. Satur8

    Aga rinnalt surumise jaoks ju ei ole vaja eriti seda "pump" efekti , aga eks ta ikka põkimaks teeb kui lihased verd täis
  22. Jõusaal uues Tartu jäähallis?

    Arctic ei olegi "ühekorrameeste" peal väljas , neil on leping ja see kohustab 1 aastast liikmeksolemist. Ja tingimused on ka väga kõvad arcticus , kui mul sinna 30 min teekonda bussiga ei oleks , käiksin ise ka seal . Ja seal käivad ka kõvad vennad treenimas , näiteks härra Marek Kalmus jt. ja ma arvan et nende meeste eesmärk küll pole tibide ees eputamine.
  23. Satur8

    Bacardi pikk su treeningstaa? on? On sul plaane ka võistelda? Kui ei ole siis ma küll ei raiskaks mõttetult seda raha nii hea asja peale.
  24. Nais-bodybuilderid

    Mõni on nagu Ronnie , ainult et suuremate rindadega
  25. NOX3?

    Osta siit robocopist see toode ära või hoopis Satur 8 , tootja lubab samat efekti .
×