Jump to content

Makaveli

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    970
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Makaveli postitused

  1. Tuleviku-kulturistid

    Respekt , kõvad vennad!
  2. Raamatud

    Jah , selle raamatu võite minult osta (Kulturism kõigile) , saatke Private Message ja lepime kokku
  3. 5 päeva kava

    Teen umb. sama kava ja võibolla on mul ülikiire taastumine , aga tavaliselt on ülejärgmiseks päevaks 99% lihas ära taastunud.
  4. Raamatud

    Aga said sa targemaks ka loetu põhjal?
  5. Kui kaua?

    1kuu kreatiini peal , 2nädalat-1kuu ilma oleks minuarvates kõige mõistlikum.
  6. Kui kaua?

    Samas olen lugenud , et tasub teha pause sisse , muidu mõju kaob ära või vähemalt muutub järjest halvemaks.
  7. Kui kaua?

    Eks ta ikka umb kuu aega peaks olema , aga osad vennad panevad aasta läbi kreatiini.
  8. oleks abi vaja!

    "Kulturism kõigile" müün 60.- , mille sees on kõik vajaminevad kulud.
  9. Piim

    poepiim on hullem s*tt. ma ise joon iga päev maapiima, ei kujuta ettegi, et peaks poepiima jooma hakkama. olen muidugi proovinud, kuid minu arust on poepiim sama, mis kraanivesi. üldiselt kui oma kaltsiumi taga ajate, siis on müügil ka kaltsiumitabletid. poepiimast te küll nüüd oma vajalikku kogust kätte ei saa, sest see mida nad müüvad, pole ju tegelikult piim vaid vesi. PS! ma andsin kunagi oma koerale piima ja vett segamini, isegi tema sai aru, et ma teen talle tünga. vaatas mind pärast tükk-aega altkulmu. Ok isand , ma jään ikkagi poe piima peale. Ja vesi ta küll pole
  10. oleks abi vaja!

    Aga ma arvan , et tavaline noor poksija ikka ei tee endale sellist tasemel ja head kava. Tegijad ja prod kasutavad ka ikka teiste abi , isegi mitte Mr.O Ronnie Coleman ei treeni nii nagu ise tahab , tal on palju abilisi.
  11. oleks abi vaja!

    Aga palun , Ott teeb sulle hea meelega 350 kr-iga sobiva kava. Aga kui aus olla siis ise ka ei viitsiks tasuta erilist kava koostama hakata.
  12. Toidulisandid

    Lisavalk pulbrina - jah , aga kreatiiniga võiks pool aastakest oodata.
  13. sõnumi saatmine

    Kirjakast ilmselt täis , tühjenda ära.
  14. jällegi kreatiin!!

    Satur kaheksat kasutades tuli +7,5kg rinnalt puhta tehnikaga surudes ja +10kg natuke musta tehnikaga surudes.
  15. jällegi kreatiin!!

    Ma ei väidagi , et see on 100% lihas aga Septembrist siiani on tulnud juurde umb. 10 kg ja Saturi purk , mida sõin oli alles 1. aga tuleb väita et andis parima tulemuse just jõu arendamisel , teised 100% kreatiinmonohüdraadid andsid kaalu küll üpris hästi aga tulemused paranesid aeglasemalt.
  16. whey'de võrdlus

    Ei vasta alati tõele see väide , mulle on Nitro ja Prolab näiteks samu tulemusi andnud ja Nitro on 2x kallim
  17. Kindad

    Nike kindad , pesen iga 2 nädala tagant ja masinas ka veel . Kestavad hästi ja puhtad on ka pealekauba
  18. jällegi kreatiin!!

    Oh jah... sügan kotte , joon celli ja nitrot ning kilod tulevadki , mina näiteks rassin saalis pea iga päev , jälgin toitumist , söön Satur 8 ja kaalu tuleb kuus juurde umb. 1 kg , mis on väga hea tulemus. Alati ei maksa odavat reklaami uskuda.
  19. Piim

    Nii võtame siis piima ette : 3g valku , 2,5 g rasva ja umb 4-5 g süsivesikuid (laktoosi) , mis teeb siis 100 ml kaloraasiks : umb. 50-60 kcal , mis liitri puhul on juba 500-600kcal ja see on juba väiksema mehe 1 toidukord . Ise joon päevas liitri , mõnikord ka rohkem. Niiet jooge ikkagi julgelt
  20. Kangi tõstmisel töötavad lihased

    Loe see lingiga antud info läbi , saad kõvasti targemaks. LINK
  21. millega juua proteiine peale trenni?

    Osta shaker , pole nii suur kulutus ja kestab kaua-kaua , mul juba üle aasta korralikult töötanud ja töötab edasi ka.
  22. NO1

    Samas ma ei taha kuidagi Kanet maha teha , aga maitseomaduste poolest ja lahustuvuse suhtes on ikka päris palju veel areneda.
  23. Lailihas..

    Kangiga tõmbed ettekallutatult on suht (Y) Pildiga instruktsioon
  24. NO1

    Kui proovite Usa tooteid siis ei taha te enam Kanest ja muust kuuldagi.
  25. kysimus surumissärgi kohta?

    Seal kus müüakse , seal proovid www.bodybuilding.ee nt.
×