Jump to content

Makaveli

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    970
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Makaveli postitused

  1. Säär

    Arendab ka sääre tihedust ja reljeefsust
  2. Kas treenib v2hem?

    Smithil jah natuke kergem suruda kui tavalisel kangil , ilmselt töötavad ja väsivad smithi peal stabiliseerivad lihased aeglasemalt ära kui lihtsal kangil treenides. Olude sunnil ( halvasti komplekteeritud saal) pean ise ka treenima smithil.
  3. Kohupiim enne magama minekut.

    Ma ei tea , 2 võimalust - kas ise panen võssa või siis paneb arvuti võssa. Enda mäletamist mööda oli Alma 400g maitsestamata tuubis mingi 100g kohta 4,7g süsikaid!?
  4. kreantiin

    Mõjub ta kõigile , aga ühele rohkem ja teisele vähem . Mulle näiteks kaalu ei anna aga jõudu küll päris hästi , lisaks annab satur mõnusa "pumpi"
  5. Kahtlane!?

    Ütleme nii , et vanusega tuleb ka iseenesest juba jõudu juurde
  6. Kohupiim enne magama minekut.

    Kodujuust sisaldab minuteada 100g kohta midagi 2,5 g süsikaid , kohupiim aga peaks sisaldama palju rohkem.
  7. Kahtlane!?

    Tulles teema juurde tagasi siis ise alustasin 13 aastasena ja olid täpselt samad mured , vahepeal loobusin juba , aga õnneks tuli taha tagasi ja nüüd olen üliõnnelik et maha ei jätnud jõusaalis käimist. Aga nüüd mingi 1-2 aastat korralikult treenides on tulnud maksimum 110 üles , keskendudes ise rohkem kulturismile mitte jõutõstmisele. Aga see on ikka suht ebaloogiline , et ilma korraliku trennita 100kg üles lükatakse.
  8. kreantiin

    Parim oleks Satur 8 + mingi kiiresti imenduv valk peale trenni .
  9. VALGU MAITSE

    Ikka viskab küll kopa ette kui pead koguaeg seda sama sidruni maitsega jooki alla laskma ja kui ma isegi NO1 võtsin siis mingi aja pärast hakkas juba üles ajama , nii et vaheldust on vaja ja kuna Tai Kanel on tõesti väga piiratud maitsevalik , läksingi üle USA toodete peale.
  10. Kohupiim enne magama minekut.

    Aga kõik need süsivesikud mis sa saad? Ise võtan enne magamaminekut tavaliselt purgi tuunikala+kodujuustu+rohelist ja segan kokku mõnusaks salatiks
  11. Vabad päevad

    Trennivabal päeval ei näe ise ka mõtet tarbida toidulisandit ( proteiini ) , trennivabal päeval söön 30g pulbrist saadud proteka asemel umbes 100-150 g rohkem kana
  12. hematogen

    Kindlasti parem maius kui snickers või muu kama.
  13. protekas

    Koguaeg.
  14. karvad

    Natuke kallim ja mugavam varinat on : LINK
  15. karvad

    Ilu nõuab ohvreid
  16. Valk peale trenni

    Ise võtan pärast , maitse asi , aga endale küll ei meeldi joosta või steppida kui kõht seda vett täis on.
  17. toidulisand

    Ise soovitaksin Iss Researchi Whey matrix'it - see on Iss'i oma "nitro-tech"
  18. karvad

    Saab ka tavalise juukselõikuriga , nulliga kõik maha
  19. külje lihased???

    ..Ja kui ei jõua lõuatõmbeid siis ploki tõmbed kukla taha laia haardega
  20. Tuleviku-kulturistid

    Sellest Muci kaalust on siin juba päris palju jahutud , lihtsalt öeldes on 190cm vennal 2x raskem massi koguda kui 160cm vennal.
  21. Tuleviku-kulturistid

    ega jah, Ott ja Kalmus vist Eestis ainukesed kulturistid. Muc, palju sa kaalud ? 60 Kg ? Muci pikkuse juures oli 60kg umbes anorektik niiet mõtle mida räägid ja ära niisama lõõbi.
  22. Tuleviku-kulturistid

    ma arvan, et iga vend ei loe kaloreid. ma panen täielikult tunde järgi, kui kõht täis, siis kõik ok. s*tta mul neid kaloreid veel vaja lugeda. Ja siis veel mõned mõtlevad , et miks nad nii rasvased on või miks nad lihasmassi juurde ei võta
  23. Tuleviku-kulturistid

    Just tulin saalist. Schwarziks ei saada, vaid sünnitakse. Väidan just vastupidist Champions are not born , they're created
  24. Tuleviku-kulturistid

    Tulles tagasi Colemani , Jay jt. juurde . Kui on tahet , geneetikat , häid tingimusi ja häid anaboolikuid on kõik võimalik. Ja toidulisandi tööstus areneb ka iga päevaga...
  25. Tuleviku-kulturistid

    Ei tahaks küll midagi halba öelda aga 22 aastase kohta pole tal laval küll midagi teha .
×