Jump to content

Makaveli

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    970
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Makaveli postitused

  1. Kulturisti vanadus?

    See on tõesti fake.
  2. kõht

    Pane otsingusse "Aeroobne treening" , saad vastuse kõigile oma küsimustele.
  3. Lamadessurumine

    Ütlen veelkord , foorumis mölisemisest ei piisa . Kui tahad tõestada , et surud oma 90kg ära , mine võistlema ja tõesta kõigile kui kõva sepp sa oled (kui oled).
  4. Kõrge vererõhk ja todulisandid!

    Keegi nagu oleks öelnud , et kreatiini tarbimine mõjutab kõrgemas eas vererõhku vms. Võin ka eksida!?
  5. tuharalihased

    Lisaksin oma eelnevale postitusele veel selle , et kui üldse tahad et tuharad ilusad oleksid , peab olema rasva % madal . Kükid , etteasted jala sirutamised taha plokil jne. - kõiki neid harjutusi võid sa ju teha aga kui rasva % on kõrge pole sellest suurest tööst eriti silmapaistvat effekti. Niiet soovitav (kui on kõrge) rasva % madalale viia.
  6. Söömiskordade arv

    Iga 2-3 tunni järel , niisiis umb 6-7 korda.
  7. Keemia

    Bodybilding.com'is on selline kategooria nagu IFBB undercover , kus räägitakse kulturismi telgitagustest jne. Vahest on päris huvitavaid fakte , arvamusi jne. Palju juttu roididest ja muudest asjadest.
  8. Kulturisti vanadus?

    Ronnie on 40... taandareng!?
  9. Kreatiin 17 aastasele

    Ei peagi ennast tegijaks , aga teema juurde tagasi tulles - iga asi omal ajal. Striker tõi hea näite.
  10. Kreatiin 17 aastasele

    Oli siis sinu vastus tark ja asjalik?
  11. Kreatiin 17 aastasele

    Aga saad paremad tulemused kui ootad natuke , pool aastat - aasta optimaalne minuarvates. Ja algajad võiksid üldse vait olla.
  12. Kreatiin 17 aastasele

    Võiks alles siis võtta kreatiini kui mingid piirid hakkavad vastu tulema ja enam ei ole areng nii kiire ja hea.
  13. rasvavaba-toidu dieet

    Lisaks veel , et need nt. "Kellog's Special K" dieedid on ka paras BS.. Rasvu on seal tõesti 0,1% aga süsikaid oli minuarust 70%!?
  14. Kreatiin 17 aastasele

    Ma ootaks veel kuni oled pool aastat umb saalis käinud. On parem effekt.
  15. rasvaprotsent

    Kui rasv maas siis hakkab jälle üks suur jõu ja massi kogumine , mille tulemusel ikka rasva % suureneb mõningal määral.
  16. biitsepid

    Rohke vee joomine aitab vähendada valkude halba mõju neerudele. Ja ega see nüüd nii hull ka neerudele ei ole.
  17. Küssa

    Pointless on enne magama minekut juua oma shake , sest see imendub vadaku puhul umb poole tunniga , tasuks viimasena süüa kodujuustu või kanaliha.
  18. Küssa

    Ma sööksin enne trenni hoopis liha ja teeksin shake ainult peale trenni. Ise toimin : 2/6 söögikorras kasutan ma valguallikana liha , 3/6 kasutan piimatooteid ( kodujuust , kohupiim jne.) ja 1/6 kasutan valgupulbrit (peale trenni)
  19. Hommikusöök

    Nagu ka sadadel teistel
  20. Proteiin

    Ega ikka ei jää küll , rasv aeglustab imendumist
  21. isetehtud massilisaja

    Ma ostaksin üldse mingi valgu + viinamarjasuhkrut ning ühe mitte 100% kreatiinmonohüdraadi , nagu näiteks Cell Tech või satur 8.
  22. Jay Cutler - Ripped To Shreds

    Mul on isegi raskusi New , Improved and Beyondi saamisega. Mis Ronnie uue video nimi on?
  23. Jay Cutler - Ripped To Shreds

    Räägi lähemalt?
  24. Proteiin

    Pood on ju pakkumisi täis , valik missugune
  25. Hommikusöök

    Söön Nordic kaerahelbeid (Y)
×