Jump to content

Makaveli

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    970
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Makaveli postitused

  1. Kysimus

    wtf? Kust sellised mõtted üldse tulevad? Rasva tekkimine pole kreatiini taga kinni..
  2. valgu imendumine

    Esimest korda kuulen.. tõsi?
  3. jõusaali kava

    Sellisel juhul vast hantletega lamades lendamine.
  4. Tablet/bulber

    Jah , kallim on ta ka , sest keskeltläbi on ühes tab. 0,5 g kreatiini.
  5. Tablet/bulber

    Tabletti ei soovita eriti , liiga vähe kreatiini on seal sees.
  6. küsimus

    Loll küsimus on "kuidas nad mõjuvad" , mõju on sama mis kanalihal või mõnel muul proteiiniallikal , ainus vahe on imendumise kiiruses ja barid on mõeldud just hetkedeks , kus ei ole võimalik kanalihe letti lüüa , vaid võtad taskust batooni ja saad oma vajatud proteiini kätte.
  7. swartz

    Keegi ju ei räägi nendest asjadest avalikult. PRO liigas on asi lubatud - minujaoks ütleb see kõik ära..
  8. olen ull püsss

    Lihtsalt jube vend oled..
  9. Palju rinnalt surute?

    See ei pea alati seda tähendama.. Ronnie teeb 100x100kg , sinu loogika järgi peaks Ronnie oma 1000 ära suruma
  10. Palju rinnalt surute?

    Hantlitega 8 kordust , 37,5kg each hantel . Sorry , väike viga tuli sisse , uurisin märkmeid ja tuli hoopis välja , et 10 asemel on 8 .
  11. Kuidas teha kindlaks keha rasva % ?

    Parim rasva % mõõtja on peegel..
  12. Teemade pealkirjad võiks olla paremad!

    indeed , nõustun sinuga
  13. Hinnad

    Ise käin Tartu ASC filiaalis ja olen ülirahul. Aasta maksis mingi 6500 või 7000 (täpselt ei mäleta) ja oli vist võimalus ka käia sama kaardiga TLN Arcticus. Uue treeneriga koostöö on toonud väga häid tulemusi : olen suutnud rasva 5% langetada , kuigi kaal ei langenud palju (90kg pealt 89-88kg peale) Ühesõnaga soovitan soojalt
  14. Robo_Kulturist Venemaalt

    Kamali oli küll kindlasti parem.
  15. jõutõstmine

    Pidasin silmas Private Messaget , ehk siis sõnumit , mida foorumi vennad üksteisele saata saavad.
  16. jõutõstmine

    Kunagi tegi treener mulle ühe sellise jõutõmme , küki ja rinnalt surumise maksimum tulemust arendava kava. Kui huvi on saada PM ja arutama asja.
  17. süda

    Oleks endal MuscleTech sponsor lükkaksin ka NitroTechi söögi alla ja peale
  18. ZMA!?

    Kui huvi on , võiksin orgunnida kui kokkuleppele jõuame.
  19. Air Alert II on vast parim võimalus hüppevõime treenimiseks , kunagi panin isegi selle lingi siia üles , aga ei leidnud hetkel seda.
  20. Millal?

    Alustasin vast 2-3 aastat tagasi ja ikka pole veel rahul saavutatud tulemustega. Asi on kindlasti paranenud aga selleks , et maksimumi saavutada pean uusi eesmärke seadma. Stay Hungry!
  21. Maitseained

    Jay on öelnud : "Pepper is a fat burner!"
  22. Kulturistide/Rammumeeste filmid !

    Minu kogule lisandus veel Arnold Classic 2005.
  23. Jõusaal

    Jõu treenimine ja rasva % ei lähe hästi kokku , sest jõu suurendamiseks on vaja lühikesi seeriaid ja pikki pause teha , rasva % vähendamine on just vastupidine : pikad 15 plus kordusega seeriad ja lühikesed pausid.
  24. soome rekordid rinnalt surumises

    Väike eesti keele lesson: Mida tähendab punkt (.) peale mingit numbrit? nt. 16.?
  25. Homemade Weight Gainer!

    Kuidas parimaid? Ronnie on keemik ja on parim bodybuilder.
×