Jump to content

dirty scorpion

Kasutajad
  • Sisu loend

    569
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by dirty scorpion


  1. 1. et sixpack välja saada peab rasvaprotsenti vähendama.

    2. muretse toitumiskava või tee endale selgeks kuidas toituda lugedes siinseid või bodybuilding.com'ist artikleid.

    3. alustuseks võid hakata tegema algajate kava järgi mille leiad tööriistad>treeningkavad.


  2. Aga esmamuljena tekib sedalaadi lisandi puhul kohe mõte, et oletame, et tõepoolest kui lihaskasvu pidurdav element ellimineerida, siis kuidas korraldada seda, et südamelihas jm sise-elundid eluohtlikult kasvama ei hakkaks. Kui süda hakkab kasvama, siis vist surrakse maha, teiselt poolt kasvavad sise-elundid hakkavad väljast vaadates ebaesteetiliselt silma. Ja kui kord osatakse geeni sulgeda, kas siis osatakse seda ka taas avada hiljem, kui soovitud lihaskuhi on saavutatud.

    hetkel olemas olevate steroididega hakkavad peale lihaste ka siseelundid kasvama ning tulemuseks on tavapärasest suurem kõht.


  3. Suur suitsetamise vastane, nagu ma olen, läksin vaidlema jälle paar päeva tagasi ühe suitsetajaga. Vaidlus lõppes sellega, et ta väitis kaljukindlalt, et 1-2 suitsu päevas on tervisele kasulik ja pikendab eluiga. Mulle ei mahu kuidagi pähe, et suitsetamine kasulik oleks ( v.a see , et suitsetajad ei saa Parkinsoni tõbe). Kas sellel väitel on mingi tõepõhi all?

    mina kui endine suitsetaja ei salli neid, kes tulevad seletama et suitsetamine on kahjulik :) see on igaühe enda asi kas suitsetab või mitte, siis on teine asi kui kuskil ruumis või kuskil mujal kinnisemas kohas kus rohkem mittesuitsetajaid ja üks hakkab suitsetama siis jah ple tema asi vaid rikub teiste tervist sellega. Samuti ei salli ma noori emasid, kes suitsetavad oma lapse juures :) . Natuke offtopic aga hea on asja südamelt ära rääkida.


  4. mina pakun et see mees on kutu paari aasta pärast... keegi toppidest pidi yhe "arsti-hui-teab-kelle" .. sõnul varsti otsad andma..

    ron see pole sest ta on loomulikult tugev mölakas, jay on stero peal kõik yles ehitanud suhtkoht..

    :P et siis Ron on naturaalne kulturist ja Jay muidu äbarik aga steroga lihtsalt end täis pumband?


  5. Kusjuures kui aus olla siis ma aastaid tagasi arvasin ka et kulturistidel ei ole jõudu ja et lihased on üles pumbatud. (aga, arvasin ka et jõudu on natuke rohkem ikka, kui keskmisel eesti mehel).

    hehe ma mõtlesin umbes sama kui nägin kuidas Janar trenni tegi :angry:

    Vbl naistele ei meeldi kulturistid kuna nad suht rutiinse eluviisiga

×