Jump to content

dirty scorpion

Kasutajad
  • Sisu loend

    569
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by dirty scorpion


  1. Ma elan veel oma vanemate juures ja peale mõnda aega jõusaalis käimist kui tulemused hakkasid rohkem silma paistma vingus ema mõnda aega et kas on vaja end nii suureks ajada, käed nii laiad, reied nii suured jms (kaal hetkel 95 :)) kuid siis ta jäi vaikseks ja eile kui oli plaanipärane puhkepäev mitu korda küsis, kas ma trenni lähen.Ju siis hakkas uhkust tundma, et ma end selliseks pirakaks mürakaruks kasvatan end.

    Ja muidu tüdrukutele läheb ka rohkem peale kui vastassugu on ikka sportliku kehaehitusega :rolleyes:


  2. tänan pakkumast kuid hetkel on suht kiire 6 päeva nädalas töö ja 5 päeva nädalas trenn, selline tamp koguaeg peal et ple aega omal kodus remontki ära lõpetada :D oma ligikaudset kaalu tean kuna kui sõbra pool käin siis kaalun :D

    ja kahjuks ma ei ela Tallinnas :P


  3. oleneb mis su ootused on :D pmslt eks need kõik massilisajad on samad lihtsalt maitsed on erinevad(ning proteiini sisaldus erinev). Aga millist Mass2'e sa tarbisid?Kui see polnud vaarika oma siis proovi kindlalt, piimaga segatuna nagu sööks kergelt suland jäätist :D keele viib alla kohe.

×