Jump to content

dirty scorpion

Kasutajad
  • Sisu loend

    569
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by dirty scorpion


  1. Siinkohal tasub mainida, et on valminud ja kohekohe ilmumas mr Mesi uus video, millelt loodushuvilised treenijad leiavad veel hulganisti kasulikke nippe!

    ma seda terve päeva oodand <_< see Jokeri ja Mr. Mesi tekst mis kirjas oli tegijate treeningu all on ikka üle kõige


  2. kuidas selline isu saab olemas olla, ma peale trenni ja pesemist riietudes unistan et saaks juba kähku autosse istuda ja puhata, süüa-magada. ei jõuax yldse kõndida.

    millex te neid nõgeseid sööte? vitamiinid? ostke parem apteegist multivitamiine näiteks! need on suht odavad ja mugav igapäev võtta aastaringselt.

    peale trenni ma käin pesus, jalutan koju ja söön ning enamasti olen kuskil lebo poosis aga täna siis plaan võtta oma pleier ja teha väike jalutuskäik looduses.


  3. Samas oleneb ka kes see põkk on kui ta teeb igapäev rinda ja biitsepsit siis ta soovib olla nagu Johnny Bravo ning ta ei oska sulle erilist nõu anda. Kui paistavad sellised targemad olevat ja heas vormis mine küsi kuidas mingit harjutust vms teha kui on vaja, samuti on julgestusega.

×