Jump to content

dirty scorpion

Kasutajad
  • Sisu loend

    569
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by dirty scorpion


  1. :lol: saal kus käin paar nädalat ei tööta kerepöörete ja kõhulihaste pink millega neid asendada

    no sa võid näiteks teha jalatõsteid kõrvale ja hmm kuidas see eesti keeles harjutuse nimi on ingl keeles "crunch".Pmslt istesse tõusu nagu teeksid aga nii et alaselg jääb vastu maad ja üritad niipalju kui saad üles. Või näiteks ole sellili maas ja vii õhus käed ja jalad kokku-treenib nii alumisi kui ülemisi kõhulihaseid.


  2. Loodan ,et teema on õiges alamfoorumis ,olen siin täiesti uus kasutaja.

    Hakkasin trenniga tegelema tõsisemalt 1,5a tagasi ,hetkel olen 24.

    1,5a olen suutnud juurde saada ainult 5-6kg ,mis on oodatust palju vähem. Kuigi olin juba enne trenni väga kerge kaaluga ja üleüldse on mul massi väga raske kasvatada. Eks see kõik ole kinni ka õiges toitumusise ja magamises (vahel tuleb öö jooksul uneajaks ainult 4-5h,mis on selgelt vähe) Olen kasutanud Mass 2 pea 1a. Kas võib üldse nii pikalt ühte massilisajat kasutada või peaks laksma kehal ka puhata.? Trenni teen muidu 2-3'da nädalas. Mitu korda peaks päevas üldse sööma? Kui tihti/palju peaks sööma muna kas ainult trennipäevadel? Normaalne kalorite hulk on 2000+ vist? Kas on vahet mitme söögikorraga keha selle omandab?Mis oleks korralik trennijärgne toidumenüü?` Kas nädalas on üldse soovitatav teha ühele lihasgrupile rind/biitseps 2 trennikorda ,nädala alguses ja lõpus? Kaua lihasel üldse kulub taasumiseks?

    Nüüd on jäänud valikusse 2 massilisajat. Mõlemad tunduvad head kuid kumb oleks efektiivsem ja kas anatori suurem hind on ikka õigustatud?!

    Kui soov tõsisemalt trennile pühenduda siis ürita vähemalt 8tundi öösiti und saada. Toitumise kohapealt on valida kas ise loed artikleid üritad midagi koostada või tellid toitumiskava, mis esmapilgul võib tunduda suure summana kuid kui järele mõelda siis ega see 500.- enam nii summa pole (pmslt massilisaja hind). Kaheks jaotatud kava on igati normaalne, kui tunned et lihas ei jõua ära taastuda võid teha ka 3'ks jaotatud kava 4 korda nädalas.


  3. Kõva ettevõtmine, raha läheb tal ikka omajagu ;)

    Oleme ise ka sõbraga mõelnud, et mis siis saab kui ainult pulbreid süüa, mitte et me ei tea et päris toit on parim.

    eks bodybuilding.com sponsoreerib ka teda kuidagi sellise reklaami eest ;)


  4. Mina isiklikult ei paneks sellele üldse nimeks päevituskreem, vaid pigem liigitaks isepruunistuvate toodete alla. Miks? Sel lihtsal põhjusel, et toode ei sisalda SPF'i ehk päikesekaitse faktorit. Vähemalt mina selle toote puhul seda ei leidnud. Nii et päikese käes saaksid põletuse ikkagi. Teine asi on muidugi see, et isepruunistuvad tooted nõuavad ka natuke harjutamist ja soovitatav on ka eeltöö - nahakoorimine - et kreem imenduks ühtlaselt. Vastasel juhul jääd lihtsalt laiguliseks.

    Aga tänapäeval on siiski ka päevituskreeme, mis kiirendavad päevitamist ja samas ei põle ära ;)

    saaksid nimetada mõned tooted? ;)


  5. Võta näiteks kaheks jaotatud kava(link)Tööriistade alt.Püüa 8 tundi vähemalt öösel magada,sest keha taastub sul kõige enam magades.Sixpacki saad siis ette kui rasva ees ei ole ja kõhulihased on reljeefsed.

    Kui soovid toitumist korda saada siis:

    a ) Tee see erinevate artiklite abil selgeks

    B ) Telli treenerilt


  6. Casio on väga ok. Mul endal on Q&Q ja see juba aastaid töötab, on veekindel, saab telefoni numbreid panna mällu jne (mul see niikaua juba, et polnd moblatki mul veel kui selle kella ostsin). Ei olnd kallis, aga tundub väga töökindel.

    Kui tahad mingit spordi kella, mis pulssi mõõdaks ja võibolla midagi arvutaks kah, siis vaata sellist nime: Polar.

    Polar on suht ülehinnatud ja liiga kallis.Soovitaks selle asemel hoopis sellist firmat nagu Sigma.


  7. Kas jõutõmmet tohib teha niimodi et mingi 60kg ja mingine 20 kordust, küsin seda sellepärast et olen kuulnud et üle 5e korduste jõutõmmet ei ole soovitatav teha, ja raskus peaks ka olema alates 130kg

    oeh valet linki vaatasin,igatahes jõutõmbega alusta kergelt ja tee ilusti soojendust.

×