Jump to content

dirty scorpion

Kasutajad
  • Sisu loend

    569
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by dirty scorpion


  1. Arvuta välja kas sa ikka saad oma igapäevasest toitumisest vajaliku koguse toitaineid(tööriistad->kalori arvuti)

    Ise olen proovind Koelbeli Multi Mass 3000 ja Fasti Mass2 ning pole midagi halba nende kohta õelda, mõlemad väga maitsvad piimaga.


  2. Toitumiskava soovitan tellida kindlalt ;) , treeningkava usun, et saab ka siit näidiskavadest ja vajaduse korral foorumist abi küsides.Treeningkava on siis minu arust vaja tellida,kui tegeled aktiivselt mõne spetsiifilise spordialaga ja soovid end lisaks jõusaalitrenni abiga selles paremini saavutada.


  3. Male nõuab kah täielikku pühendumist, :)

    Nii e siist väidad.et jalgpall on sama intensiiivne kui HIIT;või vähemalt ligilähedane?

    Oled proovinund teha HIITi 90 min järjest?

    Jalgpall ei pruugi olla sama intensiivne kui HIIT aga see kõik oleneb sellest,kui aktiivne sa ise jalgpalli mängides oled.


  4. Vabandan topelt posti pärast, aga mulle lõi järsku pähe ja jäi arusaamatuks, et kas Sa, dirty scorpion, soovitasid mulle kolm päeva nädalas trenni või kolmeks jaotatud kava, mida teha süsteemis 2+1+1+1+2 (st. kaks trenni, üks puhkus, üks trenn, üks puhkus, kaks trenni) ?

    Ja muide, palju õnne sünnipäevaks kah! :)

    vot seda viimast mõtlesin, et nädalas on 4 jõusaali trenni.

    tänan :P


  5. Eks ma pean siis proovima. Siiani on tundunud see kalorite arvutamine mulle kui "raketi teadus" :)

    Aga mulle on meeldinud 5 päevane treening rohkem, kuna siis saab erinevaid lihaseid rohkem läbi treenida ja 3'e päevased on tundunud isegi kurnavamad, kuna peab rohkem lihaseid korraga päevas koormama. Kas see on vale arusaam?

    Siit foorumist lugesin, et see pidi kasulik olema. Süsivesikuid lisama vms. Massi lisamiseks. (suhkur jooki)

    5-ks jaotatud kava probleem on see,et ühe lihasgrupi treeningu vahel on liialt pikk aeg.


  6. Toitumine korrektne?Äkki oled lihtsalt liiga kriitiline enda suhtes? Seedimine korras?Kuidagi on mul meeles sarnane probleem kas siit foorumist või mõnest väljamaa omast kus inimesel oli ka kasvamise probleeme ja tuli välja et tal magu ei suutnud toitu ära lagundada ja sellepärast kasv oli kesine.

×