Jump to content

sigaloom

Kasutajad
  • Sisu loend

    90
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by sigaloom


  1. Olulist vahet õhu kvaliteedis küll Sparta jõusaalis erinevatel aegadel käies märganud ei ole. Täpselt paras temperatuur ja "lõhnavaba" õhk -- olenemata sellest kas on tipptund või mitte.

    Ruumi on küllaldaselt ka tipptundidel, kuid ma isiklikult eelistan siiski käia siis, kui on vähe rahvast. E, K, R hommikuti ning L ja P õhtuti on saal suhteliselt tühi ja rahulik.


  2. Tavapäraselt:

    ~0700 moosisaiakesed + 50:50 veega lahjendatud pirnisiirup (võtan külmkapist oma voodi kõrval)

    ~0800 2 viilu leiba koos või ja maasikamoosiga, vahest ka banaan (söön bussis, kui hommikul tööle liikuma hakkan)

    ~0830 0.5L sprite + 2x Snickers (need ostan bussipeatuses asuvast kioskist, kust maha lähen)

    ~1000 6 saiaviilu Nutellaga (teen hommikul valmis ja võtan tööle kaasa)

    ~1300 Hesburgeri megaburger + 0.5L coca-cola light + suur banaani-jäätisekokteil 0.5L (lõuna, Hesburger on õnneks üle tee, seega väga palju liikuma ei pea)

    ~1400 2 pakki Talleggi Chick Snacke 160g kokku (ilgelt hea maitsega ja kõhtu täidab ka - sureks ilma nendeta täitsa nälga vist)

    ~1530 500g Kalevi shokolaadi, tavaliselt pähklite ja rosinatega (raske päev selja taga, võin end natukene hellitada)

    ~1700 1L Aura ploomi- või virsikunektarit, vahest harva ka kirsinektarit (aga see viimane on hea ainult külmalt!!!1 nämm-nämm)

    ~1800 5 leivaviilu (suurt) koos Rama Creme Bonjouriga, 1cm paksuse singiviiluga ja paari kurgiviiluga (üldse ei meeldi, aga elukaaslane sunnib ;) , sööks parema meelega mingit kommi)

    ~1900 kanabroiler 0.5kg + ahjus tehtud friikartulid + jahukaste + magustoiduks pakk Haribo kummikomme (õhtusöögiks, lemmiktoit)

    ~2000 vahest söön paar õuna või halvaad või midagi magusat (mulle maitseb magus)

    ~2100 kaks väikest Kinder Bueno shokolaadi (elukaaslane soovitas, talle maitsevad need väga :D )

    ~2200 Fatburner 3000mg L-karnitiiniga (igaks juhuks, et ikka vormi säilitada ja mitte enam paksemaks minna ;) )

    ~2300 peotäis rosinaid ja 2 komeedikommi (enne magamaminekut, magusa suuga on hea magada :) )

    Tahaks alla võtta.. Olen kõike proovinud (maitsnud, sõna otseses mõttes) ja miski ei aita ;) ! Raha ka nagu eriti järgi ei jää, et veel midagi korralikku juurde süüa - kuigi mahuks küll vist.

    Trenni teha ei meeldi, sest vihkan higi ja liikumist ning jõusaalides seda tränamuusikat, mida kogu aeg lastakse :P ! Oeh, mul on halvad geenid vist.


  3. Mina näiteks olen teinud raskusega (nt. sangpommidega) hüppamist. Selleks oleks siis vaja kahte kõrgendust (~20cm, mingid pingid vmi) ja nende vahele jätta ruumi sangpommile. Võtta kahe käega sangpommist kinni ja siis hükk-hüppeid teha maksimaalselt kõrgele.

    Ilgelt hea harjutus minu meelest. Kahjuks ei pruugi igas jõusaalis olla vastavat inventari selle harjutuse jaoks :D


  4. In english:

    What is the maximum portion of L-carnitine that should not be exeeded when taking before workout? I am pretty sure that the body can't obtain all of the 1,000 mg (or more) of L-carnitine taken in at once. Would it be reasonable to dilute it with water or some other fluid?

    - - - -

    Eesti keeles:

    Mis on maksimaalne annus L-karnitiini, mida enne trenni võttes ei peaks ületama? Ma olen üsna kindel, et keha ei suuda omistada kõike 1,000 mg (või enam) L-karnitiini, mis ühe korraga sisse võetakse. Oleks mõistlik seda lahjendada vee või mõne muu joogiga?


  5. Pole korralikult trenni teinud viimasel ajal, aga muidu on parimateks tulemusteks:

    1) Lamades surumine - 115kg

    2) Kükk - 165kg

    3) Jõutõmme - 175kg

    Surumisel kasutatud randmesidemeid ning kükil ja tõmbel tõstevööd -- neid vist "varustuse" alla ei loe?

    Vanus 19, kehakaal 79~80kg, pikkus 180cm.

×