Jump to content

sigaloom

Kasutajad
  • Sisu loend

    90
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik sigaloom postitused

  1. Algaja vajab pistu abi.

    Ei, aga ma tooks enda oma ka siis juba:
  2. Biitsepsi cm?

    Annan ka siis omapoolse panuse teemasse. Vanus - 19 a. Pikkus - 180 cm Kaal - 80 kg Õlavars - vasak 39 cm, parem 38 cm Suht harju keskmine ütleks ise selle kohta.
  3. Kus saalis käite treenimas?

    Olulist vahet õhu kvaliteedis küll Sparta jõusaalis erinevatel aegadel käies märganud ei ole. Täpselt paras temperatuur ja "lõhnavaba" õhk -- olenemata sellest kas on tipptund või mitte. Ruumi on küllaldaselt ka tipptundidel, kuid ma isiklikult eelistan siiski käia siis, kui on vähe rahvast. E, K, R hommikuti ning L ja P õhtuti on saal suhteliselt tühi ja rahulik.
  4. teie jalanumber

    Mees ja 45.
  5. Ikka Trenn Trenn

    Eesmärk?
  6. Kus trennis käid ja kus elad???

    Tallinn, Sparta
  7. arnoldi press

    See, et sa selle video oma esimeseks vasteks YouTube otsingus said, ei tähenda kindlasti mitte seda, et videos olev isik seda harjutust ka õigesti sooritab. http://www.exrx.net/WeightExercises/Deltoi...rnoldPress.html
  8. Teie igapäevane toitumine

    Sorri, tegin hommikul shokolaadise peaga paar andestamatut kirjaviga ning jätsin ühe olulise toidukorra mainimata . See muidu mu tuttava koostatud toitumiskava. Tasuta on ikka parem , kuigi vahukoort igatsen taga. Vahest nädalavahetusteti ikka vaikselt söön .
  9. Teie igapäevane toitumine

    Tavapäraselt: ~0700 moosisaiakesed + 50:50 veega lahjendatud pirnisiirup (võtan külmkapist oma voodi kõrval) ~0800 2 viilu leiba koos või ja maasikamoosiga, vahest ka banaan (söön bussis, kui hommikul tööle liikuma hakkan) ~0830 0.5L sprite + 2x Snickers (need ostan bussipeatuses asuvast kioskist, kust maha lähen) ~1000 6 saiaviilu Nutellaga (teen hommikul valmis ja võtan tööle kaasa) ~1300 Hesburgeri megaburger + 0.5L coca-cola light + suur banaani-jäätisekokteil 0.5L (lõuna, Hesburger on õnneks üle tee, seega väga palju liikuma ei pea) ~1400 2 pakki Talleggi Chick Snacke 160g kokku (ilgelt hea maitsega ja kõhtu täidab ka - sureks ilma nendeta täitsa nälga vist) ~1530 500g Kalevi shokolaadi, tavaliselt pähklite ja rosinatega (raske päev selja taga, võin end natukene hellitada) ~1700 1L Aura ploomi- või virsikunektarit, vahest harva ka kirsinektarit (aga see viimane on hea ainult külmalt!!!1 nämm-nämm) ~1800 5 leivaviilu (suurt) koos Rama Creme Bonjouriga, 1cm paksuse singiviiluga ja paari kurgiviiluga (üldse ei meeldi, aga elukaaslane sunnib , sööks parema meelega mingit kommi) ~1900 kanabroiler 0.5kg + ahjus tehtud friikartulid + jahukaste + magustoiduks pakk Haribo kummikomme (õhtusöögiks, lemmiktoit) ~2000 vahest söön paar õuna või halvaad või midagi magusat (mulle maitseb magus) ~2100 kaks väikest Kinder Bueno shokolaadi (elukaaslane soovitas, talle maitsevad need väga ) ~2200 Fatburner 3000mg L-karnitiiniga (igaks juhuks, et ikka vormi säilitada ja mitte enam paksemaks minna ) ~2300 peotäis rosinaid ja 2 komeedikommi (enne magamaminekut, magusa suuga on hea magada ) Tahaks alla võtta.. Olen kõike proovinud (maitsnud, sõna otseses mõttes) ja miski ei aita ! Raha ka nagu eriti järgi ei jää, et veel midagi korralikku juurde süüa - kuigi mahuks küll vist. Trenni teha ei meeldi, sest vihkan higi ja liikumist ning jõusaalides seda tränamuusikat, mida kogu aeg lastakse ! Oeh, mul on halvad geenid vist.
  10. Jalapress

    Mina näiteks olen teinud raskusega (nt. sangpommidega) hüppamist. Selleks oleks siis vaja kahte kõrgendust (~20cm, mingid pingid vmi) ja nende vahele jätta ruumi sangpommile. Võtta kahe käega sangpommist kinni ja siis hükk-hüppeid teha maksimaalselt kõrgele. Ilgelt hea harjutus minu meelest. Kahjuks ei pruugi igas jõusaalis olla vastavat inventari selle harjutuse jaoks
  11. Where i can buy Fatburner

    In english: What is the maximum portion of L-carnitine that should not be exeeded when taking before workout? I am pretty sure that the body can't obtain all of the 1,000 mg (or more) of L-carnitine taken in at once. Would it be reasonable to dilute it with water or some other fluid? - - - - Eesti keeles: Mis on maksimaalne annus L-karnitiini, mida enne trenni võttes ei peaks ületama? Ma olen üsna kindel, et keha ei suuda omistada kõike 1,000 mg (või enam) L-karnitiini, mis ühe korraga sisse võetakse. Oleks mõistlik seda lahjendada vee või mõne muu joogiga?
  12. Sinu tulemused?

    Pole korralikult trenni teinud viimasel ajal, aga muidu on parimateks tulemusteks: 1) Lamades surumine - 115kg 2) Kükk - 165kg 3) Jõutõmme - 175kg Surumisel kasutatud randmesidemeid ning kükil ja tõmbel tõstevööd -- neid vist "varustuse" alla ei loe? Vanus 19, kehakaal 79~80kg, pikkus 180cm.
  13. Marek Kalmus ja Hollywood?

    Link: Marek Kalmus saab Hollywoodi filmis peaosa
  14. Kas see meess teeb seda harjutust õigesti?

    http://www.exrx.net/WeightExercises/BackGe...entOverRow.html Üles tõmmates tuleks alustada õlaga.
  15. Oleneb trennist. Aga üldiselt.. siin samas üleval menüüs on "Treenerid" -- uuri sealt.
  16. Käte vastupidavus

    7 päeva nädalas võiks maratoni ka joosta, et vastupidavust veelgi suurendada.
  17. Keelatud REKLAAM! ! !

    Ma ei mõista, kuidas see reklaam pededesse puutub ja mis on neil üldse kobisemist selle üle.. Mulle reklaam igatahes meeldis .
  18. Väike test :)

    Nonoh, ma mõtlen nagu psühho :lol:
  19. Kurgu alla... Kaldpingil surudes olekski niiviisi kõige efektiivsem..
  20. Vaja tarkade meeste nõu!!

    Kuulitõuke ringi diameeter on 2,135 m Kuulitõuke võistlusmäärused Vt. lk 4
  21. Vaja tarkade meeste nõu!!

    2,5 m siiski
  22. Umberm66t

    1. Vanus - 19a 2. Pikkus - 178cm 3. Kaal - 77kg 4. Jalg - 60cm 5. Säär - 43cm 6. Biitseps - 38cm 7. Kõht - 80cm 8. Rind - 107cm
  23. BAV

    Mis on naise BAV (baasainavahetus) valem, kui arvesse tuleks võtta vanus, pikkus ja kehakaal? Tarvis on just seda valemit, mitte kalkulaatorit. Tänan.
  24. BAV

    Suured tänud, ROtter!
  25. raamat "Rahavoo kvadrant"

    http://ester.nlib.ee/search*est/?searchtyp...avoo%26SORT%3DD
×