Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11.11.2017 Kõikidest piirkondadest

  1. 3 points
  2. 2 points
  3. 1 point
    Rootslasel jälle konditsioon super mega hea kuid - propotsioon nii pikkuse kui ka laiuse mõttes paigast. Lisaks veidi tugev ja mehelik lõuajoon- pole midagi teha, bikiinis see loeb...
  4. 1 point
    OTSEÜLEKANNE SIIT Täna võistlevad: Mikk Jürisson (juunioride klassikaline kulturism) Alice Mikk (juunioride bodyfitness) Arida Muru (juunioride bikiinifitness -166cm) Julia Tsižova (juunioride bikiinifitness +166cm) Jana Teder (masters bikiinifitness +163cm) Esta Pilt (masters 45+a bodyfitness) Homme võistlevad: Ott Kiivikas (masters 40-44a kulturism -90kg) Karl Songisepp (juunioride rannafitness +178cm)
  5. 1 point
    Mul sama mehega pilt (Mariusz Balazinski) ... Küll vähe lõbusamates oludes
  6. 1 point
    Lend algas mõnusa viinerilõhnaga kui naabriproua otsustas meelde tuletada lõhnu mida pole vist aasta aega tundnud. Järgmise lennu peal nägin ühte vanemat võistlejat (äkki Ott oskab nime öelda) kes sõi 10 liitrisest plastik karbist tatart ja bataati ning see pilt jääb mulle vist eluks ajaks meelde. Selle aja vahemikul kui lennuk sai esi- ja tagumise poole maast lahti oli ta juba 4 ampsu jõudnud teha. No ma ei usu et isegi vanglast välja saades kedagi oma esimest burgerit söömas niimoodi näeb. Üldse oli Rumeenia lend täis krimpsus väsinud nägudega inimesi - Oti nägu peale trepirallit nägi isegi täitsa viisakas selle kõrval välja. Vahepeal aspartaami ostmas käies on aru saada, et Rumeenias on kavaks pakendatud maiustusi müüa ja süüa, loodan et mulle see viga peale laupäeva külge ei hakka. Reie suurune 7days on suht sissehingamise küsimus.. Trenni tegime 2km kaugusel jõusaalis, eeldan et oli õige valik saali osas, sest pildil olevad Poola poiskad olid samal ajal seal. Rumeeniast kui riigist veel sotti ei saa, sest väljaspool linna on tunne nagu oleks 2008 aasta majandusmulli lõhkemine koostöös Orkaan Kadrinaga eile toimunud. Karliga on koos vahva, hea et üksinda siin ei konda. Samuti on video tänasest valmis ning vastavalt interneti suudekusele vaatame millal näidata saab.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×