Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 28.09.2017 Kõikidest piirkondadest

  1. 3 points
    Nonii no nii, esimene linnukene kirjas Arnold Classic Europe 2017- V koht Olen juba 2 päeva Hispaaniast tagasi ja aeg oleks ka midagi kirja panna. Alustasin siis oma 3. hooaega Barcelonas- Arnold Classic Europe võistlustel. Registreerimine oli juba neljapäeval, minu bikiini kategooria -166cm alles pühapäeva hommikul. Ehk kokku sai veedetud seal terve mini-puhkuse- 5 päeva. Kuna seal kandis on veel väga soe- keskmiselt 22-28 kraadi, ei saa kurta Kuna meil oli auto rentimisega väike segadus siis jõudsime registreerima umbes 1,5h selle lõppu- kokkuvõttes oligi hea sest kuuldavasti oli päeval teistel Eesti sportlastel isegi 2,5+h järjekordades kulunud. Kõigepealt seisad templi järjekorras (tõendad osalustasu maksmist) siis seisad mõõtmise järjekorras (kus tegelt lõpuks ei mõõdetagi kui pikkus juba passis) ja lõpuks siis veel käepaela järjekorras. Huhh Aga kui see kõik oli tehtud sain jalad seinale visata ja 2 päevaks aja maha võtta. Reisisime jälle kahekesti ja võtsime endale lähedal asuvas kompleksis korteri. Korteri selleks, et oleks köök olemas- siis on toitudega hulka muretum. Küll kontakteerus minuga vahetult enne võistlust ka Barcelona Fit Kitchen, kes pakkus oma meal-prepi teenust- nii et hotellis ööbides oleks saanud ka oma riisi-kana-brokkoli väga mugavalt kohale tellida. Neil on olemas ka söögikoht- kel huvi, võib instagrmaist otsida. Reedel käisin veel hommikul jooksmas (lühikestes riietes täitsa mõnus) ja samuti käisime kohalikus jõusaalis. Nende valik oli seal ikka väga suur, 1km raadiuses ümber meie korteri oli 5-6 tk. Laupäeval puhkasin trennist, jalutasime Barcelona camp nou staadionil ringi (see ekskursioon mööda treppe üles-alla oli kokkuvõttes täitsa treeningu eest . Kava koostajad olid minu suhtes armuslised olnud- olin esimeses blokis kohe peale meeste BB kahte kaalu kategooriat. Ehk võistlus algas kell 10.00 (no natsa hilines ikka ka ) ja kella 13 paiku oli minu jaoks kõik läbi. Ärkasime muidugi vara- 4.00 et teha kodus kõik grimmi kihid, meik ja soeng ja varajane hommikusöök. Kohapeal kiired vormipildid jne. Kokkuvõttes aega üle ei jäänud aga ei läinud ka millegagi rabistamiseks. Lava taga ei jõudnud veel soojagi teha kui juba kutsuti rivvi- kõik ringid käisid järjest ära (elliminatsioon, top 10 ja top6 finaal) ning oligi autasustamine. Enda eesmärkideks oli top6 ja kuna läksin Elite rankingu punkte "korjama" siis peas kripeldas miinimum 5. koht (sest 6. kohaga poleks enam punkte saanud). Niimoodi võttes said kõik eesmärgid täidetud ja hooaeg positiivse avalöögi. Ääri-veeri on minu käest uuritud, et mis emotsioonid on, viimased 2 suurvõistlust on siiski ju medaliga lõppenud ja kohati tundub mulle, et kõikide ootused on jube kõrgeks kerinud- ma ei ole absoluutselt pettunud. Eriti kui read on pikad ja tase kõrge. Jääb vaid kripeldama juhul, kui tundub, et keegi, kes ei vääri oma kohta jääb ettepoole. Aga mina ei ole kohtunik vaid võistleja Peale võistlust läksime koju, sõime korralikust kodusest toidust kõhu täis ja õhtul läksime alles linnapeale. See on ikka sürreaalne kui väsinud jalad peale 4 ringi laval käimist on. Nagu oleks 2 jala trenni üksteise otsa teinud. Õhtul otsisime linnast üles traditsioonilise McFlurry ja googeldasime välja parima burgeri koha- kohaliku Uulitsa- ütleme nii, et ei jäänud grammigi Eesti kohalikule alla. Esmaspäeva esimene pool oli ka vaba- käisime trennis (täis kõhuga oli päris tore üle pika aja korralikult kettaid jalapressile laduda) ja pärast jalutasime natukene linnapeal ringi. Trenniga juhtus selline naljakas seik et sõime kõhu mõnusalt süsikaid täis ja jõime juba pre-workoudi ka ära ja jõudsime väljavalitud saali uksetaha selgus tõsisasi, et on mingi kohalik Barcelona püha ja see jõusaal on suletud. Otsisime siis Google abil kiiresti uue. Lõpuks seisime sealgi värava taga ja ootasime avamist. Tegime enda lõbuks kahekesti võidu sprinte- kohalikud vaatasid ja muigasid energiajäneste peale Lõpuks aga oli väga aus trenn! Keskkööks jõudsime koju ja kuigi ma palusin mitte vastu tulla, olid Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu esindajad eesotsas presidendi Ergo Metslaga lilledega vastas- väga armas Teisipäevast alates sukeldusin pea ees töö-trenni-toidu rutiini tagasi. Tänaseks olen (reisi)väsimusest üle saanud ja juba järgmine laupäev on Soomes uus võistlus- Ben Weider Legacy Cup. Võistluste vahe on niivõrd mikroskoopiline, et ega siin vormiga midagi väga teha ei anna, küll aga lavalise esitlusega. Tundsin ise, et rabistasin enda kohta ikkagi natukene liiga palju (ikkagi hooaja algus) ja loodetavasti on järgmine nädal poseerimine stabiilsem. Rohelise bikiinivalikuga jäin väga rahule (lava on endiselt punast paksult täis). Soome võsitlus on aga mulle hinges väga eriline- just seal astusin eelmine aasta esimest korda lavale- ootan juba väga Uskumatu, et sellest on vaid aasta! Väiksed võrdlused ka mis aastaga toimunud on:
  2. 1 point
    Üks lemmikuid juba lapsest saati Energiasisaldus (KJ/Kcal)1000,0kJ/239kcal Rasvad (g)0,90 Millest küllastunud rasvhapped (g)0,10 Süsivesikud (g)49,50 Millest suhkrud (g)0,34 Valgud (g)7,20 Sool (g)1,40
  3. 1 point
    681 kJ/162 kcal rasvu 7,2g millest küllastunud rasvhappeid 4,7g süsivesikuid 14g millest suhkruid 13 g valke 11 g
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×