Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 22.09.2017 Kõikidest piirkondadest

  1. 2 points
  2. 2 points
    Olukorra update! Võistlushooaja avapauk ehk Eesti meistrivõistlused lähenevad kiiresti (ehk isegi liiga kiiresti!) ning juba 5 nädala pärast teen oma viimaseid reedeõhtuseid ettevalmistusi lavale astumiseks. Need kaks nädalat, mis eelmise postituse ja praeguse hetke vahele jäid, olid sisutihedad ning ka natuke probleemsed, aga kõigest kohe täpsemalt! Reebok Fitness Festival, Fitshopi Leaderi ja Barebari boksist võis leida mind ja Amanit Ostsin endale LÕPUKS Freddyd, mida juba pikalt piilunud olin <3 Nii... Räägin selle sügise plaanidest. Nagu mainitud, siis esimesena astun kontsade klõbinal lavale Eesti meistrivõistlustel ehk broneerige endale kuupäev... ...sest kaasaelajaid on vaja, kellele ma muidu ikka naeratan! Seejärel on mul kaks nädalat hingetõmbeaega (nali - hoopis vormi timmimiseks on aega) ning 10. novembril stardin Rumeeniasse Bistrita poole, kus kuni 13. novembrini on juunioride ja mastersite MM. Tagasi tulles saan nädala veel dieeditada ja 19. novembril Lätis Riga Pearlil oma hooaja lõpetada. Kui ma ausalt ütlen, siis ma siiamaani täpselt ei taju, kui lähedal võistlushooajaa algus ja lõpp on. Alles ma ju lõpetasin kevadhooaja ja sain natuke kergemalt võtta. Tunnen pisut muret selle üle, kas ma olen nii lühikese pausiga oma vormi parandanud või astun kevadise vormiga lavale. Usun, et mida võistluste poole ning mida kuivemaks jääb vorm, seda enesekindlamaks ma muutun. Hetkel on veel keeruline olukorda objektiivselt hinnata, sest mul ei ole nii suurt kogemust (ma olen sel alal ikka väga roheline) ja ma ei tea, kuidas mu keha viie nädalaga muutuda võib. Lisaks on see ettevalmistus eelmisest kardinaalselt erinev. Peaasi on treenerit kuulata, sest treener teab kõige paremini. Alice - power off, Peep - power on. Ettevalmistusega olen jõudnud nii kaugele, et täna hommikul oli kaal 63,7kg (ehk sama, mis nädal tagasi). Viimasel ülevaatusel (eelmise nädala laupäeval) ütles Peep, et 4kg maha ja oleme valmis, mis teeks võistluskaaluks paarsada grammi alla 60kg. Pühapäeval vaatas mulle tegelikult isegi 63,3kg vastu, kuid selle nädala alguses lendas ootamatult otsa +1kg, mis oli tingitud (taaskord) seedeprobleemidest. Lõppkokkuvõttes kannatasin neli päeva tugeva kõhukinnisuse käes - toit läks sisse ja sinna ta jäi. Olemine oli raske ja eile tundsin, et enam ei jaksa ja tuleb vist Microlaxi kasuks otsustada. Treener soovitas aga ensüüme ja suts kanget, sest Microlax võib seedesüsteemile rohkem kahju kui kasu teha. Eile õhtul siis tõmbasin mõlemad naha vahele (ohsaa, kus see 100g rummi pähe hakkas) ja üllatus-üllatus! Ensüümid ja kärakas töötasid ning olukord tasapisi taastub. Pöidlad pihku, et see jääb viimaseks jamaks selle ettevalmistuse ajal... Hea trenn oli ja seda reedab lai naeratus mu näol Süüa saan veel palju - 2100kcal, mis jaguneb: 250g süsivesikud; 60g rasvad; 140g valgud. Tavapärane hommikusöök Kuna kaloraaž on kõrge, siis on ka kogused päris suured ja kõht ei jõuagi vahepeal tühjaks minna. Eelmise dieedi ajal olin selles punktis juba kuskil 1600 kcal ligidal ehk siis pean praegu õnnelik olema. Kuigi ma esialgu mõtlesin, et olen ka teisel ettevalmistusel laisk ja söön iga päev täpselt identseid toite, siis see plaan läks luhta. Mulle on teatud toidud hetkel väga vastumeelsed, kuid see-eest olen leidnud uued lemmikud. Oma roll on kindlasti sellel, et söön 500 kcal rohkem kui eelmine kord samal ajal ning ma lihtsalt ei suudaks päeva jooksul üüratuid koguseid sisse vitsutada. Samas ei saa ma millegi üle viriseda, sest 2100kcal annab mulle praegu väga suure mänguruumi - kui mul on "tahaks-koguaeg-süüa" päev, siis eelistan volüümikaid toite (köögiviljad, puuviljad, marjad, lahja liha, avokaado jms) ning teine päev kui on rohkem "väga-nagu-ei-taha-aga-sööma-peab" tunne, siis eelistan kompaktseid ja kaloririkkaid toite (šokolaad, rosinad, banaan, teraviljad, pähklid, rasvane liha jms). Igapäevaselt kasutan tatrahelbeid, palju köögivilju ja puuvilju, keefiri, pähkleid, rosinaid, muna, suitsukana, pitsakatet, tuunikala... Ja muidugi hommikusöögiks kaerahelbed, piim, munavalge, proteiinipulber, suvikõrvits ja hea-parem pudrule peale panemiseks. Tagasi tuli ka minu avokaado ja kodujuustu armastus. Seda pidu ja pillerkaart ei pruugi kauaks olla, sest tegelikult on järgmise nädala laupäevaks pandud kaalueesmärk 62,0kg. Seedeprobleemi lahenedes peaks see number praegu veel korralikult kukkuma, kuid kas järgmiseks laupäevaks soovitud kaalunumber ees on, seda ma ei tea. Mida ma kindlalt võin öelda, on see, et vale numbri korral muudame langetusmeetodeid rangemaks/agressiivsemaks. Kuidagi on vaja ju see pekikiht maha sulatada ning kogu töö ja vaev välja võluda! Väike ülevaade jälle tehtud ning siinkohal jätakski jutu katki. Endale väike reminder: pane vormi edasiminek ehk siis dieedi algus versus hetkeseis ning kirjuta üles natuke toidunippe ehk kuidas kiirelt, mugavalt ja tervislikult kõht head-paremat täis hoida. Teate nüüd, mida järgmiselt postituselt oodata. Ärge laske sügisel endast võitu saada ja püsige terved!
  3. 1 point
    Tulemused ja pildid. Mariliis Mia 7. koht, väga hästi! http://www.eastlabs.sk/arnold-classic/5914/fotogaleria-2017-arnold-classic-europe-bikini-158-160-162-a-164
  4. 1 point
    Vahepeal toimib. Vahepeal mitte.... Hetkel oli õnne
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×