Jump to content

Ren

Kasutajad
  • Sisu loend

    37
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Ren


  1. Laktoosi vaba piim on ka müügil kui pakub huvi .. Kuid selle hind on ka üpriski suur (~17 krooni liiter)

    No ei ole 17 krooni liiter ainuke variant siiski. Mina joon ise 1,5% piima, 12,70 maksab rocca prismas. Lisaks peaks olema nüüdsest juba ka tavaline alma 2,5% piim laktoosivaba, kui see 1,5% HYLA ei meeldi, kuna ta tundub kergelt magus (mulle isiklikult läheb peale).

    Loodetavasti on sul nendest vihjetest kasu :D


  2. äkki peaksin siis rohkem mandariine sööma, et vajalik kogus kaloreid saada peaks sööma 5,7kg B)

    Magu tõmbub kokku kui päevas pea kuus kilo mandariine sisse ajad ? B)

    Nali naljaks, aga soovitaks pigem tõesti toidukava endale tellida, mitte äärmustesse laskuda.

    Pikemas perspektiivis jääd kaotajaks.


  3. Kartulit küll enam ei söö, kuid enne sõin nii - liha, siis kartul, siis salat. Miks ma nii sõin, seda ma seletada ei oska, mingi komme lihtsalt.

    Kuid olen ise ka kuulnud, et tuleks süüa eraldi toidugrupid. Kas sellel mingi tõestatav efekt ka on, on ise küsimus.


  4. Hea jook on, kuid see info on veidi väär. Neid on kahte tüüpi, üks on 50/50 süsivesikutega, teine on zero carb variant, ehk siis 0 süsivesikutega.

    Endale meeldib punane, kollane on liiga keemia maitsega ning roheline ei tekita ka erilisi emotsioone. Muidu on hea jook, kuid kuu lõpuks tuleb korralik arve kokku kui kogu aeg juua <_<


  5. Alustan siis "lõugamisega", nagu sa viisakalt ütlesid. Ei kutsu eriti kedagi sellise suhtumisega sa vastama.

    Selle ajaga kui sa ootad siin targemate vastuseid, oleksid sa ammu oma vastused kätte saanud, samu küsimusi küsitakse päris tihti...


  6. Mehed peavad tarbima päevas vähemalt 100 g rasvu, et testosterooni tootmine oleks normis.

    Kuidas see 100g võiks päeva peale jaotuda? Kuidas see kõige optimaalsem oleks toidukordade vahel jaotada? Eeldan et viimane toidukord võiks vähemrasvane olla?


  7. eesmärk ikka kaalu sibake langetada ;)

    Treeningujärgselt kurk ja paprika suurt midagi ei anna, ca 30 min. peale trenni nõuab organism ikka valke ja süsivesikuid.

    Ise joon DR-7 sheiki peale trenni, et saada kätte vajalikud ained. Mõni päev tagasi oli see fitnessi e-poes vist veel otsa saanud kaup, kuid loodan et tuleb ikka juurde.

    Võid kasutada ka Protein No1 nimelist toodet.


  8. Kas oskab keegi öelda, kas Fast toode Burner on täielikult otsas või tuleb seda veel? Tegemist on rasvapõletajaga ja online poes ei ole seda. Kas OÜ Robocop müüb ka koha peal oma tooteid?

    Tänan!

    No kindlasti pole otsas, telekast tuli just reklaam ka 5 min. tagasi ;)


  9. Huvitav,palju neid liblikaid tuleb kinni pista,et päeva valgunormi kätte saaks?

    Aga üldiselt , toredad toitumissoovitused - süüa kõik mis elab ja kasvab, ;)

    Lehmadega koos karjamaale ja huntidega metsa ..., :huh:

    Noh, väga hea teema, ei oska midagi öelda ;)

    Aga kui kõike mis elab ja kasvab või süüa, siis peaks alustama naabri koerast, saab kaks asja korraga - kõhu täis ja ei pea haukumist enam kuulama.

    Ma loodan et koer on valgurikka toidu peal, saan valgud ka kõik kätte.


  10. Ise söön:

    Alma rasvatu Kodujuust(200g)

    100g sisaldab:

    Valk: 18g

    Süsi: 2g

    rasv: 0,1g

    Soola maksimum: 1%

    Maitset pole aga käib kah.

    Kellegil soovitus on kuidas maitsestada?

    Söön sedasama. Lisan 2spl maitsestamata jogurtit, siis veidi soola (kasutan aroomisoola) ning Santa Maria "Chilli Explosion" vürtsisegu. Minu jaoks väga viis. Olen proovinud ka niisama enam vähem seda süüa, et ainult veidi soola ning ostnud neid eelnevalt maitsestatuid, no ei lähe kohe mitte.


  11. hakkasid käima jõusaalis ning käid kohe 5-6x nädalas ??.. 2-2,5 tundi päevas..mis sa seal nii kaua teed?

    Liiga palju ikka alguse kohta ,ega sealt peale ületreeningu vist midagi eriti loota pole :lol:

    Seda minagi mõtlesin. Et kui see nüüd on tõesti 5-6x nädalas ja veel korraga nii pikk aeg ;)

    Teed iga päev kõik grupid 2x läbi ? :D

    Aga 30kg kolme kuuga kaalulangetuse ees müts maha. Seda annab ikka teha...

×